2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebişleriniz konuşuyor mu, cümle kurmaya basladilar mı ne alemdesiniz? Benim oğlan hafiften konuşmaya başladı bi duygusalım resmen anlaşıyoruz
Gökyüzüne bakıp aydede yok diyor, nereye gitmiş diyorum nen nen diyor. Uyuyormuymuş diyorum horuldama sesi yapıyor benimde çok hoşuma gidiyor. Banyo yaptım diyor. Baba yok diyor. Mama bitmiş diyor. Bebekler nen nen diyor ağbi, abla en hoşuma giden de ben mutfakta uğraşırken odasında oynuyor arada bir koridora çıkıp anne diye bağırıyor gidip burdayım annem diyorum sonra oynamaya devam ediliyor onun dışında aynı şeyler baba, babanne, anneanne, hala hayvanlardan biraz biliyor, meyve , sebzelerden biraz. Mesela treni alıyor eline tiyen diyor sonra çuf çuf yapıyor çok tatliş oluyorlar ya

Selam kızlar uzun zamandır girememiştim, herkes iyidir umarım. Okurken özlediğimi hissettim
Kızamık salgını için doktorlarınız ne diyor ek bir aşı fln tavsiye ediyolar mı ?

Kızlar merhaba bebişi denge bisikleti kullanan var mı aranızda? Ebeveyn kontrollü olan veya pedallıdan bahsetmiyorum çocuk böyle ayağını yere koyuyor sadece denge sağlayan iki tekerli (ön-arka) aramızda kullanan bebişi olan var mı? Oğluma doğum günü hediyesi olarak almak istiyorum ama boyu yeter mi büyük gelir mi bilmiyorum

Selam kızlar uzun zamandır girememiştim, herkes iyidir umarım. Okurken özlediğimi hissettim
Kızamık salgını için doktorlarınız ne diyor ek bir aşı fln tavsiye ediyolar mı ?
Canım 9. Ayda ek doz oldu benim oğlan o dozu da olduysa yüzde yüze yakın bi koruma sağlıyormuş diye duydum sen yaptırmış mıydın 2 doz da yüzde 95 diye okudum

Kızlar sütten keserken gogusleriniz Süt dolup şiştikten sonra ne yaptiniz. Göğüslerim çok ağrıyor ne yapmaliyim

Kızlar sütten keserken gogusleriniz Süt dolup şiştikten sonra ne yaptiniz. Göğüslerim çok ağrıyor ne yapmaliyim
Ben de en cok bunu merak ediyorum doldukca sağım yaparsak süt gelmeye devam edecek. Ama sağım yapmazsak mastit olacak azar azar tam boşaltmadan mı sağım yapmak lazim acaba rahatlasin diye bilemedim.

Ben de en cok bunu merak ediyorum doldukca sağım yaparsak süt gelmeye devam edecek. Ama sağım yapmazsak mastit olacak azar azar tam boşaltmadan mı sağım yapmak lazim acaba rahatlasin diye bilemedim.
Internetten baktim sağım yapın o sağımi bebeğinize icirebilirsiniz diyor fakat bizimki içmedi. Pompayi bulamadim elimle sağabildim fakat tam olmadi ağrı devam ediyor. Kesilirken sırt kısmı koltuk altı ağrı oluyormuş henüz onlar başlamadı

Hanımlar merhaba bebişler 2 yaşında olacak artık maşallah hepimze büyüttük ama bir sorum olacak size kızınız/oğlunuz kaç kg şu sıralar ve kilo alım hızları düştü mü? Oğlum 13 kg idi son zamanlarda biraz iştahsız ama aşırı değil klasik seçicilik. Biraz kilo verdi aylardır da stabildi zaten 200gr anca almıştır 4 ayda hareketlendiler malum. Acaba öğünlerim mi az, yeterince yemiyor mu soruları kafamda sizin durumlar nasıl şimdiden sağoolunn

Ay maşallah canım valla çok sevındım hayırlı evlat olsun inşallah rabbim hayrlı sağlıklı ömürler nasip etsin
Caniimm nasılsın hamilelik nasıl gidiyor

Alma canım 3 yaşı bekle bence ben aldım 2 yaş için ama malesef daha beceremiyor. Alacaksan önce şu arka tarsfta 2 tekerlekli olandan al sonra teke geçersiniz oğrenince

Benim kız bu aralar son altan iki kopek dişi çikartiyor gunde 1 defa yiyor oda zorla zaten artık derdini anlatabiliyorlar aç olunca açım diyor yemek istemiyorsa da zorlamıyorum 11kg. Kiloya çok takılma sağlıklı olsunlar yeterlı

Eklentiler

• 9AB587E0-605C-4C6B-B21B-A411BABE2236.png
    169,4 KB · Görüntüleme: 17
  • BBA282BD-36A4-431B-B19F-EC33E0FBC141.png
    178,6 KB · Görüntüleme: 23
Aynen bak ben doğurdum doğracağim nasıl geçtiğini anlamadım ilkinde 9 ay 9 yıl gibi gelmişti bunda da zman çok çsbuk geçti

Benim oğlum 3 aydır falan 17 kg da kaldı. Kendi yeme isteği yüzünden önüne koyuyorum ne kadar yerse. Israrla kendi yiyor ben kaşığı alıp verirsem kıyamet kopuyor. Boyuda uzadı 100 cm olmuştur ama gel gör ki boy uzun olunca benim oğlan da zqyıf duruyor. O tosbik yanaklar gitti, göbüşü vardı artık göbüş falan kalmadı. Kemikleride iri bana çekmiş omzu falan geniş ve böyle olunca kemikleri belli zayıf diyorlar yani. Bende saldım artık

17 mii maşallah de kız ne zayıfı

17 mi Maşallah diyelim nazar değmesim. Benim kızım aylardır 11 kg.

Bize hediye geldi henüz kullanamıyor dusedebilir metal Decathlon unki bizim alma bence

Tamamdır anladım ben bekleyim o zaman en azından 2.5 yaşına gelsin

Ahsen555 canım inanamadım bu mesaja girdim profiline baktım çok ama çoookkkk mutluyum çokkkkk sağlıkla güzellikle umutla gelsin yavrun hep dua edicem inşallah çok çok sevindim

Parkta tam olarak onu görmüştüm 3 yaşında baya kullanıyorlar çocuklar denge bisikleti için 2 yaş diyorlar ama demek ki yok almıyorum o zaman ya da alıp kenara atayım nasılsa yükselecek
Ben kenara atacaktım fakat salonun ortasında tutmak zorunda kaldım çünkü kardeşim aldı öyle olunca annem büyük olay çıkarıp ağladı bize git mı demek istiyorsun diye

Canım 9. Ayda ek doz oldu benim oğlan o dozu da olduysa yüzde yüze yakın bi koruma sağlıyormuş diye duydum sen yaptırmış mıydın 2 doz da yüzde 95 diye okudum
9.ayda bizim aile hekimliği yapmadı gerek yok diye, biz sadece 1 yasında olduk. Bu yeterli miidr acaba yada su saatten sonra napılabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…