2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim de multivitamin demir ve kan ilacım var ama vitaminleri bile zor alıyorum kan ilacına 12.haftada başlamam lazımdı 10.2 çıkmıştı hgb. Ama midem çok hassas içemiyorum. Ne zaman ilaçları alsam kusuyorum doktor en azından arada al yoksa damardan vermek zorunda kalırız düşerse değerin diyor ama ben hiçbirini içmek istemiyorum😔 kızımda bu kadar ilaç aldığımı hatırlayamıyorum 8 yıl oldu. Şaştım kaldım ya içsem bir türlü içmesem bir türlü...
Kan değerlerim iyi çıktığı için bana kan ilacı vermedi ama yarın tekrar tahlil yapılacak düşmüşse verecek sırf onun korkusuna demir içeren besinler tüketiyorum, çünkü kan ilaci benim midemi de mahvediyorhatta bağırsaklarımı bile 😔 ama kurtuluş yok gibi doktora söylesen ilacı değiştirse felan faydası olmaz mı ki

Kesınlesdımı gözun aydın🥰 ne guzel artık alısverıs yapabılırsın cınsıyet farklı söylendımı ınsan doğana kadar emın olamıyor ama 2 doktorda dedıyse kızdır artık🥰👧
Evt cnm kesinleşti çok şukur ama ben hala erkek hisediyorum ya 😂 ama ben hemen alişveriş yapmayı düşünmuyorum 20 nisan diğer kotrolum oda sağa salim iyi geçsin ondan sonra yapmayı düşünüyorum hem bikere daha kız oldugunu soylesin ikna olmam lazim 😂😂 ondan sonra artik hazirlik başlatacağim 🥰

Kanama alanım bitmiş şükür çok sevindim🥰 her şey yolunda şimdilik dedi detaylı sonrasında çağırdı tekrar☺️
Rahim ağzının plesanta ile mesafesi 6.4 dedi şu an için normal dedi takip edeceğiz yukarı çıkar bu haftalardan itibaren dedi. Bizden haberler böyle kızlar 🥰
Gözün aydın cnm çok sevindim ☺️ Bende bugn kontoldeydim hem vajinal hem karından baktı vajinal sadece plasentaya bakti ama bi de parmağini sokup bsy baktı onu anlamadım acıklık varmı diye mi acaba

Gözün aydın cnm çok sevindim ☺️ Bende bugn kontoldeydim hem vajinal hem karından baktı vajinal sadece plasentaya bakti ama bi de parmağini sokup bsy baktı onu anlamadım acıklık varmı diye mi acaba
Benim ilk bebis sezeryan olduğu için öyle vajinal muayene hic bilmiyorum niye baktığını. Tabi tüp bebek süreçlerinde cook yaşamıştım ama hamilelikle ilgili açıklık falan bakılma durumları yaşamadım

Herkese merhaba👋 oncelikle herkes saglikla kucagina alir insallah bebegini. Ben aslinda eylul annelerini takip ediyorum, bebegimin dogumu 1 eylul gozukuyor ama sezeryan olacagim icin sanirim agustos annesi olacagim🤭 eylul annelerine gore erken gittigim icin size danismak istedim. 16+1 gunluk hamileyim ve son 1 haftadir bacaklarimda odem var. Cok su icemiyorum 2 litre anca oluyor fakat oturarak calisiyorum. Ayagimi yuksekte tutuyorum aksamlari yastik koyuyorum altina ama nafile. Boyle erkenden odem sorunu olan var mi varsa neler onerirsiniz? Tesekurler🌸

Kızlar bir hafta once rossman bir yarışma başlatmış iki koli var bebek için birinde erkek birinde kız çocuğu için koli içinde bebek bezleri mamaları fln var işte bebek arabasi fln 😂 bende katıldım erkek için seçmiştim temin aradılar ilk 20 ye girmişim kazanmışım 🥰 ustune 600€ da gutschein kazanmışım hiç beklemiyordum çocuğumun şansına artık ❤️

Bebeğinizin hareketlerini hisseden anneler bunu dokununca da rahatlıkla hissedebiliyor musunuz? Bağırsak hareketlerini elimle hissedemem değil mi ?
Sırtüstü yatınca elimi koyunca hisediyorum ama diğer türlü hareket etiğinde elimi koyuyorum duruyor belki hisedilir ama ben denk getiremedim daha

Sırtüstü yatınca elimi koyunca hisediyorum ama diğer türlü hareket etiğinde elimi koyuyorum duruyor belki hisedilir ama ben denk getiremedim daha
Ben bi kaç haftadır pıt pıt hissediyodum. 16. Haftamda doktoruma sorduğumda bağırsak hareketidir o dedi. Bugün az bişiler yedim normal oturdum dalgalandı bildiğin. Elimi koydum net hissediyodum. Eşimi çağırdım elini koydurdum yine dalgalandı gibi net hissetti de ilk hamilelik olunca hala erken mi diyorum. Seninde ilk hamilelik mi canım

Evt cnm kesinleşti çok şukur ama ben hala erkek hisediyorum ya 😂 ama ben hemen alişveriş yapmayı düşünmuyorum 20 nisan diğer kotrolum oda sağa salim iyi geçsin ondan sonra yapmayı düşünüyorum hem bikere daha kız oldugunu soylesin ikna olmam lazim 😂😂 ondan sonra artik hazirlik başlatacağim 🥰
Haklısın canım degıstımi insan emin olamıyor tam bacak arası acık olmadan bende ıkna olmam🤣 zamanında basımada geldıgı için hep bır süphe var içimde,, 20 nısanda tam belli eder kendını ama senın 2 doktorda kız dedıyse erkek cıkarsa baya sok olursun

Ben bi kaç haftadır pıt pıt hissediyodum. 16. Haftamda doktoruma sorduğumda bağırsak hareketidir o dedi. Bugün az bişiler yedim normal oturdum dalgalandı bildiğin. Elimi koydum net hissediyodum. Eşimi çağırdım elini koydurdum yine dalgalandı gibi net hissetti de ilk hamilelik olunca hala erken mi diyorum. Seninde ilk hamilelik mi canım
Evt cnm ilk hamilelik ben bir haftadır hisediyorum onu canım hareketlerini yer değiştirdigini bende 16/17 haftada bağirsak hareketi gibi hisediyordum ama artik çok net hisediyorum erken değil benim ki çok aktiv uykumda bile kimildiyor bazen sırtüstü yatıyorum 2/3 dk sırf hisetmek için hemen gezmeye başlıyor ayırt edebiliyosun benek mi yoksa bağirsak hareketi mi diye

Kızlar bir hafta once rossman bir yarışma başlatmış iki koli var bebek için birinde erkek birinde kız çocuğu için koli içinde bebek bezleri mamaları fln var işte bebek arabasi fln 😂 bende katıldım erkek için seçmiştim temin aradılar ilk 20 ye girmişim kazanmışım 🥰 ustune 600€ da gutschein kazanmışım hiç beklemiyordum çocuğumun şansına artık ❤️
Ne guzel bende hep Rossmanna gıderım hıc duymadım böyle bişey🥰 bebegın sansıyla gelicek desene🥳🎉

Haklısın canım degıstımi insan emin olamıyor tam bacak arası acık olmadan bende ıkna olmam🤣 zamanında basımada geldıgı için hep bır süphe var içimde,, 20 nısanda tam belli eder kendını ama senın 2 doktorda kız dedıyse erkek cıkarsa baya sok olursun
Aynen valla isan piskolojikmen kendini hazırlıyor hayal kuruyor fln sonra tam tersi çıkınca isan ne hisedeceğini bilmiyor 😁 o yuzden beklemek en iyisi

Karnım kaşınıyo, delircem kaşımıyorum çatlak olmasın diye bikaç yerde okudum.
Ben de kaşımamaya çalışıyorum kaşıntı olunca hemen nemlendirici bio oil falan sürüyorum
Kan ilacı olarak ne kullanıyorsunuz ?
Benim midem de çok hassas. Elevit ve maltofer yazmıştı doktorum. Eleviti zor içiyorum. Kocaman 🙁 çikolata ile birlikte yutuyorum. Maltofer korkudan içemedim. Çoğunda ishal kusma yapmış☹️
kuru üzüm ve pekmeze ağırlık vermeye başladım onu içemiyorum diye ama faydası olur mu bilmiyorum 😞
Ferrosenol duodenol verdi bana ondan önce başka bir ilaç denemiştim kusarken asitten boğazım delindi resmen kan kusturdu bana
Kan değerlerim iyi çıktığı için bana kan ilacı vermedi ama yarın tekrar tahlil yapılacak düşmüşse verecek sırf onun korkusuna demir içeren besinler tüketiyorum, çünkü kan ilaci benim midemi de mahvediyorhatta bağırsaklarımı bile 😔 ama kurtuluş yok gibi doktora söylesen ilacı değiştirse felan faydası olmaz mı ki
Bu 2.ilaç zaten midem hassas bulantı kusmalar yeni yeni geçiyor hala arada oluyor. 5.ayın içindeyim artık bulantı kusma istemiyorum yoruyor insanı

Ne guzel bende hep Rossmanna gıderım hıc duymadım böyle bişey🥰 bebegın sansıyla gelicek desene🥳🎉
Bana facebookta çikti ordan katıldim internet uzeri gerçekliği gelen hafta beli olur 😁 bunun gibi

Eklentiler

• DBDBD860-DBAC-4550-9C4E-B0B6793BDC1A.png
    DBDBD860-DBAC-4550-9C4E-B0B6793BDC1A.png
    518,9 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
X