2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hamile olduğumu oğrendiğim ilk günden bu yana 22 haftadır 1 dafa birlikte olmadık 🤣🤣. Zaten riskli geçtı diye izin yoktu olsaydi belki olurdu ama bende korkuyorum şimdi herşey yolunda olmasına ragmen doğuma kadar ilişkiye girmem 😁 sonra ustune bir de 40 gün daha ekledikmi tam 10 ay adam görmeyecek 😂😂 inşallah başka karıya kaçmaz 😁😬
Merhaba riskli geçme sebebiniz neydi bende çok zor süreç geçiriyorum plesantada kanamalar ağrılar vs

Merhaba riskli geçme sebebiniz neydi bende çok zor süreç geçiriyorum plesantada kanamalar ağrılar vs
3 defa kanama yaşadım plasenta rahimden ayrılmaya kalktı doğum sancılarım oldu bir kaç kere sonra uzun sure aşağıdaydı ama şükür geçti hepsi benim kanama plasentada değil rahimde oluşuyordu sebebi bulunamadı

Geri vermek degil aslinda sorun.. Cok kilo alinca catlaklarda fazla olabiliyor.. ben ilk hamileligimde butun kilolarimi 3 ayda vermiştim.. ondan korkmuyorum ama catlaklarin maalesef caresi yok :KK43: birde tansiyon problemi de olabiliyor.. yine de dikkat etmek lazim
Inan catlakla kilonun alakasi yok tamamen vucut yapinla alakali, ben ilk hamileligimde 4 kilo tek aldim ama cok catladi göbegim , 10 15 20 kilo alan arkadaslarimin catlamadi ,,

Inan catlakla kilonun alakasi yok tamamen vucut yapinla alakali, ben ilk hamileligimde 4 kilo tek aldim ama cok catladi göbegim , 10 15 20 kilo alan arkadaslarimin catlamadi ,,
Aynen bencede kiloyla alakalı değil annem 3 çocuk doğurmuş kadın okadar kilo almış vermiş teni bebek gibi ne cilulit ne çatlak hiç birşey yok ama ben 2/3 kilo alsam ya da versem çatlıyor vicudum misal karın bolgemde hiç yok ama popomve bacaklarim dizlerime kadar çatlak malesef

Canım iclik zıbın 5 li takımin icine giydiriliyor . Evet çıtcıtlıları sonra basliyorlar ben cıtcıtlılari 6_9 ay alıyorum.Eki Görüntüle 2822588
Eki Görüntüle 2822588
Ben bundan hiç almadım ne işe yaradığını da bilmiyordum. Bebis yaz ayında doğacağı için normal giysisinin içine bunu giydirmek terletmez mi acaba? Ben Çıtçıtlı zıbın ilk dogdugunda giydirilir diye düşünmüştüm 🤔

Kızlar , eskisi gibi bakımlı mısınız hala :süslü:
Az önce İnstagramda 27 haftalık hamile bir kadının profiline denk geldim. Ben bitmişim diyorum :ruh:
Bende yaa dışarı çıksam biseyler yapıyorum ama evde içimden bile gelmiyor bakım yapmak ama böyle de olmaz bebiş doğsun kendime bakicam diyorum ama esas bebiş doğduktan sonra fırsat bulabilecek miyim bilmiyorum 🙈

Ben bundan hiç almadım ne işe yaradığını da bilmiyordum. Bebis yaz ayında doğacağı için normal giysisinin içine bunu giydirmek terletmez mi acaba? Ben Çıtçıtlı zıbın ilk dogdugunda giydirilir diye düşünmüştüm 🤔
Ya acikcasi ben de ic zibin giydireni pek gormedim arastirdim hatta şart mı diye de, iç zibini bazi hemsireler giydirmiyormuş bile. Direk cit citli body giydirip uzerine tulum veya alt ust takim giydiriyolarmis. Zaten kesilen gobek baginda sinir yokmus acı hissi de olmuyormuş uzerine bel lastigi falan gelmedikce sorun yokmuş. Ben yine 1 adet vericem hemsireye nolur nolmaz ama yazın biraz fazla olur gibi geldi bana da.

Az önce İnstagramda 27 haftalık hamile bir kadının profiline denk geldim. Ben bitmişim diyorum :ruh:
Bunu okurken üzerimde hala pijamalar var 😂 ayda 1 kontrole giderken makyaj yapiyorum giyiniyorum onun disinda surekli evde pijama terlik. Ne oje suruyorum ne bisey. Deodorant yüz bakimi agda kaş bıyık disinda hic birsey yapasım yok onlari da mecburen 😂

Ben dikkat etmeye çalışıyorumm cilt bakımım tam gaz devam eyeliner her sabah ilk işimdir😆 giyim olarak elbise tercih ediyorum arada da tayt çok nadir de jean vb. 😅 ama doğum sonrası için şuan almayı planladığım belki de en önemli ürün saç düzleştirici tarak olucak (arzum) hemen 2 dk tararım düzleşir bi de rimel ve eyeliner ohh mis

Benimde eşim simdi boyadi saclarımi. Ben normalde açık kumralım ve omre yaptirmistim. Simdi komple açik kumrala boyadik.
Nasıl boya ile boyadınız? Ben doktora sordum amonyaksız boya ile boyayabilirsin ama bence boyamasan daha iyi olur dedi. Ben de cesaret edemedim onun için ama beyazlarım da var biraz :KK43:

Bende aslinda arafta kaldim ama birkac kisiye sordum zaten ince pamuklu kumaş dediler. atlet gibi düsünmek lazım çıplak vucuda direkt üstte olmaz dendi. Artik deneyip görecegiz

Kıyafet sirkülasyonu çok oluyor çünkü kakalari su gibi oluyor batırıyorlar. Belki 2 tane daha 5 li alabilirsin. Tek alt üstlerde iyi ama ellik ve şapka cok lazım oluyor. Elleri küçük oldugundan sürekli düşüyor yada kirletiyorlar. yıka kurut ütüle zaman kaybı oluyor. Ben bütün takımlari 5 li aldım o yüzden. Ama ellik ve şapkalari teklide satıyorlar yedek olarak bilgin olsun.
çok sağolun benimde içim içimi yiyordu azmı diye . Ben 5 li alayım 2 adet daha eldiven ve şapka ayrı satılıyordu bi kaç tane aldım ama yine alayım ☺️

Nasıl boya ile boyadınız? Ben doktora sordum amonyaksız boya ile boyayabilirsin ama bence boyamasan daha iyi olur dedi. Ben de cesaret edemedim onun için ama beyazlarım da var biraz :KK43:

Bitkisel boya aldim agzima maske taktım esim boyadi. Bende sordum 4. Aydan sonra boyayabilirsin dendi diye boyadim. Iyice bunalima girmistim beyazlarla. Moralde önemli. Yinede sen doktorunun dedigini yap istersen için rahat eder

Kızlar kilodan konuşulmuş ben de cildi bozulan var mı demek istiyorumm🤔 leke sivilce vb. Ve çatlakları başlayanınız var mı
Nasıldı kii kadınn ay çok merak ettimm😅😆😆😆😆
Reels kısmında denk geldim. Profiline bakıp usulca uzaklaştım 🤣 kullanıcı adını hatırlamıyorum canım.
sivilce çıkıyor yüzümde ara ara. Gözeneklerim genişledi. Tonik aldım ama kokusu ağır geldi , alkol oranı da fazlaymış. Alırken bakmamışım 🤪

X