2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar aşı sorgulaması yaptınız mı hiç kendinize ? Aşı çıkmış görünüyor hamilelere. Birde doktorlarınıza sordunuz mu ne diyorlar covid aşısı için
banada aşı cıktı doktorum bana bıraktı ama hamilelerle ilgili yapılan bir çalışma veri yokmuş.emzirenler vurduruyormuş

Arkadaslar merhaba...bugun bebegim hareketleri sertlesmeye basladi ve pat kut vuruyor...ama ilginc sekilde cok afedersiniz vajinamdan cikacak gibi duruyor 🤣🤣yani hareketleri ordan bile hissediyorum boyle gidiklama gibi bu size de oluyir mu
23de öle oluyordu bende de 25. Teyim var ama okadar değil daha az vajinamın üstünde hissediyorum

Kizlar ben hamileligin baslarindan beri catlak olmasin diye biooil yag kullandim bi ara da lierac kullandim, catlak olmadi ama simdi biooilin cesitli kimyasallar ve a vitamini icerdigini ogrendim ve hamilelikte a vitamini iceren cilt bakim urunlerini kullanmayin diyorlar😬 asiri vicdan yaptim simdi biraktim kullanmayi artik ama cok korkuyorum ya vicdan azabi cekiyorum resmen su an😭😭😭 siz ne kullaniyorsunuz yag olarak
Ben bebek yağı sürüyorum gerginliği azaltıyor bende.

Guzel haberlerle gelin insallah Allah buyudkdür , insallah saglikla dogar kizin🤲 Enfeksiyondan kaynakli birseyse 2 gunde bile kisalabiliyor,,, senin ilk basda doktorun hep kontrol etmeliydi ve dikkat etmen gerektigini söylemeliydi, resmen oluruna birakmis
Zaten dikkat halindeydim daha önce geçirdiğim kanamadan dolayı belki o yüzden ayrıca dememiştir. 17.haftada ölçtü sonra detayliya başka doktora gittik o bir şey demedi dün kendi doktoruma gittim öyle ölçtü. 17.hafta öncesinde ölçtü mü bilmiyorum daha önce bir şey demedi

Gunumuz bile ayni sizinle benim de gecen hafta 2 gun çatı agrisi gibi alt karnimin sag ve solunda agri acı oldu, adet agrisi gibi agrilarim oldu ama geçti. Kontrolüme daha 11 gun var. Sizin tam olarak nasil bi agriydi ? Gecmedi mi hic?
Yokc hiç geçmedi yürümeye kalkmaya üşeniyordum yatarken sağa sola zor dönüyordum ama çatı ağrısı normal deyip önemsememiştim kapanma olmadan bi kontrole geliyim dedim sadece şimdi ameliyat oldum yatıyorum hastanede
Sizinki idrar iltihabı olabilir geçiciyse bi tahlil verin

Yokc hiç geçmedi yürümeye kalkmaya üşeniyordum yatarken sağa sola zor dönüyordum ama çatı ağrısı normal deyip önemsememiştim kapanma olmadan bi kontrole geliyim dedim sadece şimdi ameliyat oldum yatıyorum hastanede
Sizinki idrar iltihabı olabilir geçiciyse bi tahlil verin
Geçmiş olsun demek ki geçmeyen inatçı ağrılara dikkat edicez. Allah göstermesin artık kimseye bişey olmasın ya her kötü haberde moralimiz bozuluyor. Aslında normal olan ağrılarda bile telaş yapıyoruz. İnsallah size de atılan dikiş fayda eder zamanında doğum yaparsiniz saglikla 🤲

Kizlaaaar off doktordan çıktım şimdi rahim ağzı uzunluğu 0.9 bir buçuk ay kadar önceki kontrolde 2.6 gibiydi. Rahim ağzı kapaliymis. Detayliya gittim iki hafta önce bir şey demedi doktor sanırım salladı zaten 10-15dk baktı 😠 su an için yapılacak bir sey yok bekleyeceğiz yükselmesini dedi daha dikkat et yorma kendini, ağır iş yapma, eğil kalk yapma çok dedi ilişki yasak zaten kanama yaşadığım için hiç yoktu ilişki. Kanama olursa hemen doktora umarım olmaz😕

Lütfen bize de dua edin uzasın 😔 ikimiz açısından da riskli bir doğum süreci bizi bekleyebilirmis bu şekilde kalırsa
Canım dinlen bol bol uzar, kendini yorma ağır felan kaldırma rahim ağzı kapalı olduğu sürece uzama ihtimali var o yüzden şuan için müdahalede bulunamiyorlar, kapalı olan birseyi dikmeye de gerek yok ama kontrollerini aksatma.

Arkadaslar merhaba...bugun bebegim hareketleri sertlesmeye basladi ve pat kut vuruyor...ama ilginc sekilde cok afedersiniz vajinamdan cikacak gibi duruyor 🤣🤣yani hareketleri ordan bile hissediyorum boyle gidiklama gibi bu size de oluyir mu
Evet canım bende de oluyor 24 haftadan sonra daha da sertleşıyor 😄 25 basınca daha da güçlü vurmaya başlıyor 😃 cok guzel bir dugu allah isteyen herkeze nasil etsin benimki birde kasiklarima gidiyor fln acayip robot gibi hisediyorum bazen yanlara kaciyor o taraflarima yatamiyorum bile 😅

Ben artık bunalıma gircem galiba 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ olumsuz o kadar şey duyuyorum ki napcagimi sasirdim. Idrar tahlili yaptirmistim temiz cikti, rahim boynu uzunlugu da normaldi. Devam etseydi gidecektim doktora ama geçti. Bakalim kontrole kadar bir terslik olmazsa bekleyecegim.
Canım karın kası agrisi da olabilir, kas ağrısını ayırt edebilirsin, seninle günümüz yakın ben de arada alt karın kası agrisi oluyor özellikle ayakta fazla kaldığımda felan, ağırlık biniyor artık çok da normal.

Canım karın kası agrisi da olabilir, kas ağrısını ayırt edebilirsin, seninle günümüz yakın ben de arada alt karın kası agrisi oluyor özellikle ayakta fazla kaldığımda felan, ağırlık biniyor artık çok da normal.
Evet kesinlikle öyle bişey hatta ip çekilmesi gibi bi acı hissediyorum bazı hareketleri yaparken anlayabiliyorum. Fazla ayakta durunca da alt karnımda baskı ağrı oluyor dedigin gibi ama yatınca geçiyor. Hayırlısıyla bir kucağımıza alsak Allah yardimcimiz olsun 🙏

Benim cadi kizim idrar torbami tekmeliyor resmen. birgün salıvericem altıma 😂

Amirin kararına bırakılmadı ki hangi kurumasın cnm
Adliye, kaç kişiye sordum ve okudum. Amire bağlı . Yeni genelgede süt izni kullananlar, 10 yaş altı çocuğu olanlar ve 24-32 apaçık amir yaZıyo. Önceki yazılarda amir ifadesi bile yoktu. Byramdan sora tedbrler devam ederse bakacaklarmış. Sorma

Canım dinlen bol bol uzar, kendini yorma ağır felan kaldırma rahim ağzı kapalı olduğu sürece uzama ihtimali var o yüzden şuan için müdahalede bulunamiyorlar, kapalı olan birseyi dikmeye de gerek yok ama kontrollerini aksatma.
Aynen canım şu an kendimi yormuyorum sadece bugün de başka doktordan görüş alacağım ona göre önümüze bakacağız artık inşallah hepimiz sağ salim kavuşuruz miniklerimize🙏

Adliye, kaç kişiye sordum ve okudum. Amire bağlı . Yeni genelgede süt izni kullananlar, 10 yaş altı çocuğu olanlar ve 24-32 apaçık amir yaZıyo. Önceki yazılarda amir ifadesi bile yoktu. Byramdan sora tedbrler devam ederse bakacaklarmış. Sorma
Cnm bende Yüksek Seçim Kurulu personeliyim bir ilçede çalışıyorum bizim hakim de terttüdde kaldı. Kuruma yazı yazdık. orda apacık yazıyordu idari izinlidir diye o yüzden sıkıntı çıkmadı. İnş ayrılırsın bir an önce

Benim eşim de adliyede çalışıyor.idarecileri hamilelelre ve 10 yaş altı çocuğu olanlara izin vermiş.

Ben de öğretmenim. Dersler online dönmesine rağmen idari izne ayrıldım sıkıntı olmadı. Tekrar soruşturun bence

X