2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun oncelikle uzulmeyin tekrar nasip oir insaallah bi sorum olacak sanciniz karninizda mi kasiklarda mi nasil oluyo dusuk sancisi benimde kanamam olmustu gecti fakat 4 gundur adim atamiyorum en alt tarafima batma seklinde korkuyorum biraz
Bu arada korkma inşallah öyle birşey olmaz sende içini ferah tut her zaman Allah sana bağışlasın evladını

Ha ha sorma bende var bir aslan oğlan deli ediyor ama canım o benim🤣 bide balık oğlum var masallah uyumlu efendi sakın annesi gibi bende balığım eşimde ikizler bakalım bu dogacak olan minnoş da aslan olacak sanırım yine bende korkar oldum bı Eymen daha 🤣🤣
Bende yay burcuyum bunlar beni yer ,yer 🤣🤣 Sağlıkla gelsin yavrular 😍😍 Doğum yapıp , bebeklerimizden konuştuğumuz günlerde gelir inşallah 😍😍

Arkadaşlar bugün benim kasıklarımın ortasına doğru hafif hafif minik minik ağrıcık giriyor arada. Bir anlık giriyor çıkıyor. Rahatsız olacak şekilde değil ama yine de aklıma takıldı. Ayakta veya otururken farketmiyor. Ne olabilir sizce 🥺🥺🥺 off içim içimi yiyor yine 🥺🥺
Minigin yerleşiyor annesi sıkıntı yapma yerini genişletiyor gittiğim doktor öyle demişti bana 😊

Kizlar merhaba.. bende 8+1 günluk hamileyim.. agustos olur mu bilmiyorum. Bu 2. Bebegim olacak.
Suan inanilmaz zor günler geciriyorum su'dan bile tiksinir haldeyim. Cok agir geciyor.. sizinde öyle mi ? Ne zaman gecer cok zor Allah hepimize kolaylik versin..
Ben de günlerdir bu sekildeyim resmen hasta gibi yatıyorum bulantı ilacını icersem sersem gibi saatlerce uyuyorum uyanınca yine ne yesem çıkarıyorum icmezsem gün geçmiyor 2 kilodan fazla vermişim açım ama yiyemiyorum her şeyden midem bulanıyor.. Rabbim yardımcımız olsun biran önce geçeceği en azından hafifleyecegi dönem gelsin istiyorum günlerdir bulantidan evden çıkamadım..

Kızlar merhaba yarın doktora gideceğim kalp atışı için çağırmıştı yarın 6+4 olacağız sizce duyabilir miyiz sizler ne zaman duydunuz ,🥰
Valla ben bugun 6+1 dim ve karından duyduk kalp atisini 😍 Şükür 🤲 Allah her isteyene nasip etsin bence siz hayli hayli duyarsiniz 🙏

Kizlar merhaba.. bende 8+1 günluk hamileyim.. agustos olur mu bilmiyorum. Bu 2. Bebegim olacak.
Suan inanilmaz zor günler geciriyorum su'dan bile tiksinir haldeyim. Cok agir geciyor.. sizinde öyle mi ? Ne zaman gecer cok zor Allah hepimize kolaylik versin..
Bende çok şükür başından beri hiçbir belirti yok ne bulantı ne kusma. Sadece uyku hali var o da olmasa hamile olduğumu unutacam

Ben de günlerdir bu sekildeyim resmen hasta gibi yatıyorum bulantı ilacını icersem sersem gibi saatlerce uyuyorum uyanınca yine ne yesem çıkarıyorum icmezsem gün geçmiyor 2 kilodan fazla vermişim açım ama yiyemiyorum her şeyden midem bulanıyor.. Rabbim yardımcımız olsun biran önce geçeceği en azından hafifleyecegi dönem gelsin istiyorum günlerdir bulantidan evden çıkamadım..
Ayni bende öyleyim bulanti icin dramamine kullaniyordum asiri uyku yapti..kafami yastiktan kaldiramiyordum.. icmiyorum 2 gündür cok kötu durumdayim.. Allah hepimize kolaylik versin cok zor.. ilaci degistirdik simdi prilam dr verdi ama kullanmadim henüz insallah iyi gelir

Ay masallah aman nazar etme kendine.. öyle bir hamilelik buyuk sans.. Allah saglikla tamamlamayi nasip etsin..
Inşallah böyle devam eder şu an çok rahatım çünkü 🤗
Senin de bulantılar bir an önce kesilir inşallah geri kalan haftaları rahat geçirirsin doğuma kadar 😊

X