Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    155
Kızlar hafta sonu 2 gün bacak krampı ile uyandım 5 dakika hiç kıpırdamadan bekledim eşim masaj yaptı yavaş yavaş geçti ama gün boyu baldırlarımda hafif sızlama devam ediyor normal mi olur mu böyle hamilelikte başına gelen var mı

Kızlar hafta sonu 2 gün bacak krampı ile uyandım 5 dakika hiç kıpırdamadan bekledim eşim masaj yaptı yavaş yavaş geçti ama gün boyu baldırlarımda hafif sızlama devam ediyor normal mi olur mu böyle hamilelikte başına gelen var mı
Ben de her gece var magnezyum kullanıyprum azda olsa gecırıyor

Hamilelikte normal sanırım, magnezyum kullanıyor musun canım?

Canım benim de oluyor
.magnezyum ihtiyacından oluyormuş sanırım.

Bu dönemde normal hem magnezyum eksikliğinden hemde damarlar genişlediği için norml bir durum yani sabr edeceğiz

Kızlar ya yüzüm sivilce doldu kırmızı kırmızı benekler halinde biri geçiyor diğeri çıkıyor içi dolu hemde bu dönemden sonra yüzünden sivilce artan varmı çmzümü olan varmı?

Yeni güncelleme geldi bana kafamı uykudan kaldıramıyorum iki gündür başım kalkmıyor sürekli uykum var ya

Kızlar ya yüzüm sivilce doldu kırmızı kırmızı benekler halinde biri geçiyor diğeri çıkıyor içi dolu hemde bu dönemden sonra yüzünden sivilce artan varmı çmzümü olan varmı?
Ben 6-7 sene önce o meşhur ilaçları kullandığım bi tedaviden geçmiştim yüzümde ne bir leke ne bir sivilce nede iz vardı. Şuan garip sivilceler çıkarıyorum kırmızı benekler falan çıkıyo 🥺

Benim kadın doğumcum yüze tüylere vs müdehale etmemek gerektiğini söyledi. Doğumdan sonra her şey düzelecek dediler.

Yüzüme şu an nemlendirici bile sürmüyorum sadece çok kuru kısımlara hindistancevizi yağı sürüyorum

IMG_4698.jpeg

Ben de bu marka aldım kızlar ben alırken indirimdeydi şu an çok artmış. Milli marka bor içeriyor ve içeriği temiz diye tercih ettim. Bunu almasam Siveno alacaktım ama

24. haftaya doğru giderken bana da kalça ağrısı güncellemesi geldi. :KK53: Bazen öyle bir denk geliyor ki zıplatıyor insanı resmen...

Benim sırtım öyle oldu hayatımda hiç sırtımda sivilce çıkmamıştı🤢 yüzüm arara çoğalıp sönüyo

Bugün ilk defa bacak krampıyla çığlık atarak uyandım yeri hala acıyo topallıyorum

Yeni güncelleme geldi bana kafamı uykudan kaldıramıyorum iki gündür başım kalkmıyor sürekli uykum var ya
Ayy bana da tam tersi 🥲 asla uyuyamıyorum gece geç yatıyorum oda yarım yamalak tuvalette geçiyor zaten. Sabahta erkenden kalkıyorum. Herkes hamilelik uyku yapar diyor ama bende hiç olmadı en basindan beri 😁

X