2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar diyete bsşlayan var mı bn üç gündür başladım zorluyor biraz inşallah alışırım
Ben doğumdan sonra aldığım 12 kiloyu 1 ay içinde vermiştim, o ara biraz lohusa depresyonu uğramıştı bana hiç bisey canim istemiyordu.. sonrasında çok yemeye başladım ama emzirdigim için kilo almadım.
Ama göbeğim hafif kaldı, spor şart ona da gücüm yok valla.
Geçen sene bi ara diyet yapmıştım haftanın 1 günü ödül günüydü, o 1 öğün istediğimi yiyordum. Beni motive ediyordu. Böyle bisey yapabilirsin canim

Selam kızlar grubu kaybetmiştim şimdi bulabildim 🤣Nasıl bebisleriniz?Benim oğlan baya zor bebekte hala öyle gerçi.Uslu bebeği olan.varmi? Birde adet demişsiniz bende adet olamadım ve asiti gerginim.
Istediği olmayınca ağlayacak kadar zeki bu bebisler 🤣 gece uykularımız güzel ama gündüz hiç uzun uyumuyoruz yarim saat anca. O da beni yoruyor. Ek gıdaya daha geçmedik mayıs sonu gibi 6.ay bitecek öyle geçeceğiz. Metak içindeyim sevecek mi diye. 1 aydır kaşıkla az az su veriyorum alışsın diye. Bizde durumlar böyle teyzesi

Istediği olmayınca ağlayacak kadar zeki bu bebisler 🤣 gece uykularımız güzel ama gündüz hiç uzun uyumuyoruz yarim saat anca. O da beni yoruyor. Ek gıdaya daha geçmedik mayıs sonu gibi 6.ay bitecek öyle geçeceğiz. Metak içindeyim sevecek mi diye. 1 aydır kaşıkla az az su veriyorum alışsın diye. Bizde durumlar böyle teyzesi
Maşallah benimki de aynı elinden oyuncağını bile vermiyor,gece uykularınız bizimde iyi gündüz dediğin gibi yarim saat anca uyuyor hala iş yapamiyorum.Beni görmeyince agliyor,ek gıda bize doktor 5 aylık başla dedi geçen çok küçük meyve püresi tattirdim rahat kaka yapamadı bende 6 ayın dolmasını beklicem.Dun gibi karnimizda ki halleri Allah hepimizin evlatlarına sağlık can sağlığı versin 🤲

Maşallah benimki de aynı elinden oyuncağını bile vermiyor,gece uykularınız bizimde iyi gündüz dediğin gibi yarim saat anca uyuyor hala iş yapamiyorum.Beni görmeyince agliyor,ek gıda bize doktor 5 aylık başla dedi geçen çok küçük meyve püresi tattirdim rahat kaka yapamadı bende 6 ayın dolmasını beklicem.Dun gibi karnimizda ki halleri Allah hepimizin evlatlarına sağlık can sağlığı versin 🤲
Sadece anne sütü alıyorsa 6. Ay diyor benim dr um.. valla 1 haftadır gündüz iyice yoruyor beni, o kadar uyutmak için uğraşıyorum yok yarim saat sonra ağlayarak uyanıyor, bende uyku eğitimi aldıracağım bakalım Inş düzene girer onun sayesinde. Tek umudum o.

Ben doğumdan sonra aldığım 12 kiloyu 1 ay içinde vermiştim, o ara biraz lohusa depresyonu uğramıştı bana hiç bisey canim istemiyordu.. sonrasında çok yemeye başladım ama emzirdigim için kilo almadım.
Ama göbeğim hafif kaldı, spor şart ona da gücüm yok valla.
Geçen sene bi ara diyet yapmıştım haftanın 1 günü ödül günüydü, o 1 öğün istediğimi yiyordum. Beni motive ediyordu. Böyle bisey yapabilirsin canim
Bakalım yeni başladım inşallah veririm baya var kilom

Bn ilk olarak havuç ve patates çorbadan biraz katı şekilde yapıp verdim bi sıkıntı olmafı ek gıda verirken ilk sebzelwrden başlayın diyolar ve kabız olmasın diye zeytin yağı koyabilirsin içine

Kızlar diyete bsşlayan var mı bn üç gündür başladım zorluyor biraz inşallah alışırım
Ben zorunlu diyetteyim alerjiden dolayı şu anada hamileliğimin altında düştüm kilo olarak ama karın kaldı.iki kere dört kilo üstü çocuk doğunca normal diye düşünüyorum ama nasıl fırsat bulupta sıkıpaştıracağım bilmiyorum 😔

Ay birden fazla çocuğu olanlar nasıl yetisiyorsunuz bana bi akıl verin kendime zamanı geçtim eve zaman ayiramiyorum şimdiden okul kapanınca nasıl yaparım diye düşünüyorum nazende ücretsiz almasam da işte dinlensem mi diyorum 🥺

Ben zorunlu diyetteyim alerjiden dolayı şu anada hamileliğimin altında düştüm kilo olarak ama karın kaldı.iki kere dört kilo üstü çocuk doğunca normal diye düşünüyorum ama nasıl fırsat bulupta sıkıpaştıracağım bilmiyorum 😔
Bu kilolar alırken kolayda verirken çok zor gerçekten diyetisyen e gittim bnde o şekilde yapıyorum bu aralar hastayım saldımda toparlanacağım inşallah . Diyet değilde kaynanam çok yoruyor bni yok sütün yok yok öocuk aç deli oldum kaç gündür

Kizlar bebisleriniz ne kullaniyor vitamin olarak?benimkine sadece d vit.verdiler demiri hangi doktor veriyordu.bana demediler benim mi demem gerekiyordu

X