2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bu kilolar alırken kolayda verirken çok zor gerçekten diyetisyen e gittim bnde o şekilde yapıyorum bu aralar hastayım saldımda toparlanacağım inşallah . Diyet değilde kaynanam çok yoruyor bni yok sütün yok yok öocuk aç deli oldum kaç gündür
Senin kaynanan yapıyormuş benim annem yapıyordu :olamaz: hoş kaynanamda büyük oğlumu emzirmeye çalışmıştı

Kızlar benim oğlan hızlı çıktı dört beş gündür dönüyor, yüz üstü durmayı sevmediği için dönüncede başlıyor ağlamaya sizde durumlar nasıl

Merhaba kızlar cinsel hayatlariniz nasil, ben cok yorgun düşüyorum hemen uyuyorum ya da bir isteksizlik oluyor 10 günden bir çok nadir haftada bir oluyor adam benden soğuyacak diye korkuyorum

Selam kızlar nasılsınız nasıl benişler

Kaynana sonuçta değişik hareketleri oluyor bnmkide bu aralar takmış çocuğa bi ağrı kesici ver diyo hasta değil diyorum olsun ver yinede diyo🤦🏼‍♀️
Valla hiç lohusalık depresyonu yaşamadım ama ilkinde sağolsun annemde kayinvaldemde çıldırttılar.ikinci de ikiside yoktu yanımda tek başıma zor oldu ama en azından kafam rahattı

Merhaba kızlar cinsel hayatlariniz nasil, ben cok yorgun düşüyorum hemen uyuyorum ya da bir isteksizlik oluyor 10 günden bir çok nadir haftada bir oluyor adam benden soğuyacak diye korkuyorum
Haftamı bizim ayda bir anca oluyor iki çocuk olunca anca.gerçi dediğin gibi hem yorgunluk hem isteksizlik hiçte şikayetçi değilim.çoçuklar biraz büyüyünce normale dönüyor

X