2021 Aralık Anneleri

Merhaba kızlar, ben detaylıdan çıktım çok şükür her şey yolundaymış. Plesantam aşağıdaydı çıkmaya başlamış. Doktor anlata anlata baktı her şeye, çok memnun kaldım sağolsun. Bizimki pek bi umursamaz oğlan çıktı doktor baya uğraştı fotoğraf almaya. İstanbul’da olup detaylı doktoru arayan varsa şiddetle tavsiye ederim. Bakırköyde doç. Dr ali ekiz.

Merhaba kızlar, ben detaylıdan çıktım çok şükür her şey yolundaymış. Plesantam aşağıdaydı çıkmaya başlamış. Doktor anlata anlata baktı her şeye, çok memnun kaldım sağolsun. Bizimki pek bi umursamaz oğlan çıktı doktor baya uğraştı fotoğraf almaya. İstanbul’da olup detaylı doktoru arayan varsa şiddetle tavsiye ederim. Bakırköyde doç. Dr ali ekiz.
Cok şükür canim gozun aydin😍

Yaa ne güzel hayırlı olsun, benim plasentam da aşağıda İnşAllah benimkide yukarı çıkar bana umut oldunuz 😊

360 gr dedi de
Hiç boyundan bahsetmedi
Boy önemsiz mi ultrasonda 😬
Bi de kilosu benim alttaki takvimden geride
Hoşlanmadım 🙄

Kaç haftalıktı tam olarak. Benim normalde 21+0 olmam gerekirken 20+2 çıkmıştı ve 360 gram 23 cm demişti. Benimde hoşuma gitmedi kilosu. 5 gündür çılgınlar gibi süt ceviz muz yiyorum inşallah işe yarar

Kaç haftalıktı tam olarak. Benim normalde 21+0 olmam gerekirken 20+2 çıkmıştı ve 360 gram 23 cm demişti. Benimde hoşuma gitmedi kilosu. 5 gündür çılgınlar gibi süt ceviz muz yiyorum inşallah işe yarar
20+0 olması gerekiyordu
Ama son 2 ultrasondur 20+4 çıkıyor
Bugün adam net bi şekilde 20+4 dedi ve doğum tarihi verdi
Herhalde daha değişmeyecek diye anladım ben de
Tam hatırlayamadım ama 3 veya 4 h afta önce gitmiştik doktora o zaman 210 gramdı sanırım
Soraydın keşke takılma o kadar alır 🤩
Soramıyorsun canım soramıyorsun
Öyle bi ciddiyet var ki soramıyorsun 😂😂
Bazı şeyleri de ben ingilizce bildiğim için kendim ekrandan öğrendim 😂
Yalniz çocuğu gördüğüm zamanlar bana bi ağlama geliyor
Doğurunca bakıp bakıp ağlayabilirim sanırım bunu ben doğurdum diye 😂😂

Kendi doktorum da 2 hafta erkene aldı muayeneyi
Bugünden takip edilmesi gereken bi konu çıkmıştı
Ama ben oğluma güveniyorum
Hiç sorun olmayacak 🥳

X