2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaaa nasıl moral verdin canım ya Allah senden razı olsun 🤗 İnşallah bir sorun olmaz da yarına geçer, sağlıkla doğururuz hepimiz mis kokulularımızı 🥰😃
Sağol canım benim hepimizden razı olsun inşallah🙏 Karnındayken başka, kucağındayken bi başka güzel oluyorlar🥰🥰

Keseyi ve bebisi kesin gorursun diye dusunuyorum kalp atisida dr un yakalasmasi zor oluyo biraz derinden geliyo ama oyle guzelki insallah duyarsin duymazsanda haftaya randevu verir zaten
Evet heralde öyle olur dediğin gibi insallah 😍
Canim hrp oyleyiz aslinda o birazda ilk bebek olmasindan kaynaklaniyor bence ikinci olanlar daha rahat
Aynen yaa ilk ve bir süre de hamileligi beklediğim icin heralde benim annem falan da cok pimpirikli öyle yetistik biraz da onun etkisi heralde 🤷

İlk gebelikse çok normal☺️ Bende ilkinde öyleydim 2. De sabırlı olmayı öğreniyor insan☺️ Vesvese de yapmayın insan ne kadar çok takılırsa bişeylere o kadar çok başına geliyor tadını çıkarın bebişinizin🥰
Evet ilk gebelik biraz da yapısal olarak öyleyim, annelik hormonlari da yüklenince insan biraz değişik oluyo 😊 cok teşekkür ederim

Ya acaba midemi folik asit mi kötü yapıyor diye bugün gündüz içmeyip akşam içicem valla böyle midem havada gibi. Yemek düşününce içim kalkıyor kusma da yok ama böyle bi tiksinti bulanma çok. Belki folik asittendir diyip gece içeyim dedim bakalım
Ben 1 yıldır folik asit kullanıyorum her an hamile kalabilirim diye. Hiç böyle şeyler yaşamadım. Şu an hamileyim su içince bile midem bulamıyor. Folik asitten değildir diye düşünüyorum sizinkide. Benimkinin markası folic trio idi

Selam herkese, arada yazılanları çok takip edemiyorum. Kalp atılı konuşulmuş, 6+1 dedi doktor bana ve kalp atışını dinledik 😍 inanılmaz güzel bir şeymiş. Hala gözlerim doluyor.
Tsh yüksek çıktı bende, hormon hapına başladık. Haşimato vardı zaten ama hormonlar hep normal düzeydeydi. Var mı başka yaşayan aranızda? Biraz tedirgin oldum açıkçası 🙄
Benim de tsh 4.4 çıktı. İlaca başladım. Başka yaşayan var mı ben de merak ediyorum

Bebeğin hareketleri başlayana kadar hep ay bulantım azaldı,belirtiler azaldı diye evham yapacağız.. Sonra hareketler başlayınca biraz hareketsiz kalsa evham yapacağız 😊 Oğlum 4,5 yaşında hâlâ her gece gidip nefesini kontrol ediyorum 😊 Yani bu evham olayı bir ömür bizimle olacak :KK51:

Canım işin kötü yanı da o ben yumurtlama tarihimi biliyorum. 31 Aralık 2 ocak arası döllenme olmuş olmalı yani geç değil sonrada eşim şehir dışına çıktı... İnşallah normaldir benim de 4+6 dıydı dün 880 biraz içim rahatladı:)))
Bence iyi canim duzenli artsin onemli olan o zaten. Benim degerim dusuktu mesela ama kesem gayet belliydi. 5+1 de gormustum. Kimisinin beta yuksek ama kese gozukmuyor.

Aa hiç bilmiyordum öyle birşey olduğunu canım başta neyse o sanıyordum ben 😊 ikiz gebelik bence harika birşey Allah isteyen herkese nasip etsin benim beta 2 katı olarak yükseldi o yüzden tek kesede kalırız 😂
Ya bazen beta dusuk ama ikiz gebelik olabiliyormus canim. Valla ilginc seyler. Bugun kesinlesir artik benim😂 kalbimizi duymaya gidicez 🤭

Ben randevuya 4+5 te gittim ertesi gun hcg ile bakti karnima ilk olunca bilmeyince kaygida olunca cok normal 😂
Ben ilk kimyasal yaşadığımda daha bat gelmeden gidip kese görmeye çalışmıştım 😂 öyle canım çok teşekkür ederim. Ben cumartesi bir keseyi göreyim de sonrası inşallah gelir.

Valla ben cok pimpirikli cok vesveseli biriyim kendimi bildigim icin dizginlemeye çalışıyorum bu huylarimi, yine de tam engel olamiyorum. İcimden hergun beta baktirmak her hafta ultrasona girmek geliyo ama bu sekilde 9 ay geçmez, önümde daha cok eşik var tevekkül etmem lazim diye diye sakin kalmaya çalışıyorum 😊
Ah canım o kadar haklısın ki vesvese in sonu gelmiyor.. Şunu atlatayım diyorsun öbürü başlıyor.. 14. Haftayı hedef verdim ben de kendime sonrasını inşallah getirmem.. Dediğin gibi 9 ay geçmez yoksa 😂

Günaydın ☀️ bende gebeliğimi salı günü öğrendim idrar testiyle dünde kan verdim hcg 36 idi. Yarın tekrar vereceğim yükselmeye bakılacak çok heyecanlıyım Umarım düzgün bir yükselme olur sağlıklı bir Gebeliğim vardır. Doğum 1 Ekim diyor ama 40. Hafta buraya mı Ekim topiğine mi gitsem bilemedim. 😅

Günaydın ☀️ bende gebeliğimi salı günü öğrendim idrar testiyle dünde kan verdim hcg 36 idi. Yarın tekrar vereceğim yükselmeye bakılacak çok heyecanlıyım Umarım düzgün bir yükselme olur sağlıklı bir Gebeliğim vardır. Doğum 1 Ekim diyor ama 40. Hafta buraya mı Ekim topiğine mi gitsem bilemedim. 😅
Canım hayırlı olsun inşallah sağlıklı şekilde ilerler😍 bence her iki başlığın annesi olabilirsin her ikisinde de takılma hakkına sahipsin. Seçmek zorunda değilsin 😊

X