2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar toxoplasma, rubella gibi testleri sağlık ocağında yaptirabiliyor muyuz? Kan tahlillerimde bunlara bakilmamisti, idrara da bakilmamisti. Hafta içi onları yaptırayım diyorum ama illa kadın doğum servisine de gitmek istemiyorum. Bu testleri sağlık ocağında yaptıran oldu mu?
Ben sağlık ocağında yaptırdım fakat bazıları yapmıyor ve de hastaneye yönlendiriyor.

5+4 de gittim bende ne bileyim öncüsünü göremedim falan deyince bi kötü oldum kaç gündür aklım onda hep boş gebeliği araştırıp duruyorum bakalım 6+5 de gideceğim doktor ne diyecek.

Canım belirti olarak mide yanmam hafif bulantım var bir de göğüs hassasiyetim devam ediyor erken olduğu için herhalde. Ama belirti olmaması kötü bir şeye işaret değil diye biliyorum herkesin bünyesi farklı tepki veriyor sonuçta. Sende içini ferah tut inşallah iyi olacak sonuçlar
Hic arastirip kafani bulandirma canim. Bende ilk 5+1 de gittim ve doktor keseyi gordu ici bostu ama bos kese demedi. Suan bu kesede birsey goremiyorum ama yakinda ufacikk bi bebis olusacak dedi ve ertesi hafta gitttigimde de bebegi gordu zaten hatta kalp atisinida gordu fakat duyamadık erken diye. O yuzden bence erken doktor takibinde kesede bebegin gorunmemesine cok takilmayin :))))

Kızlar eger uyumayan varsa birsey soracagim. Normalde uyumadan once 2 tane bulanti ilaci icip oyle uyuyorum ve ertesi gun bi nebze rahat oluyorum. Suan ilaci ictim ve 1 dakika sonra istifra ettim sizce tekrar icmeli miyim ? İcersem bana zarari olur diye icmezsem de yarin mahfolurum diye korkuyorum.

Benimkizimda sabah aksam deli gibi kustum hatta gece bile uykudan uyanip kustum. 7+2 olduk hala tik yok bende sorun olmaz sanirim
Canım bütün haftasonu giremedim kusura bakma. benim sabah su içince bulandı gibi ama sonra geçti yine :) manyaklık resmen ya istediğimiz şey ama söz geçiremiyorum işte. insan standart olsun her şey istiyor. belki de hiç bulanmayacak benim çevremde bulantısız geçiren çok vardı. belki bu defa öyle olucaz ne biliyim canım..

Kızlaar günaydınn :KK68: Cinsiyet olarak ne hissediyosunuz yada bi hissiniz var mı bununla ilgili çok merak ediyorum hissedilebilen bişey mi diye. Ben erkek hissediyorum mesela:anne: Alayım cevaplarıı:KK49:
Ben öğrendiğim ilk andan beri kız hissediyorum. Bakalım doğru mu hissediyorum göreceğiz:)

Kızlaar günaydınn :KK68: Cinsiyet olarak ne hissediyosunuz yada bi hissiniz var mı bununla ilgili çok merak ediyorum hissedilebilen bişey mi diye. Ben erkek hissediyorum mesela:anne: Alayım cevaplarıı:KK49:
Ay ben hiç bir şey hissetmiyorum 🙈 etrafım çok fazla erkek sanki diyor bende inanıcam sanırım artık ama bi his yok açıkçası 🙈🥰 12. Haftada gittiğimizde belli olur mu acaba ya çok merak ediyorum bende onu

Ben öğrendiğim ilk andan beri kız hissediyorum. Bakalım doğru mu hissediyorum göreceğiz:)
Yaa bakalım doğru mu hislerimiz çok merak ediyorumm :KK49:
Ay ben hiç bir şey hissetmiyorum 🙈 etrafım çok fazla erkek sanki diyor bende inanıcam sanırım artık ama bi his yok açıkçası 🙈🥰 12. Haftada gittiğimizde belli olur mu acaba ya çok merak ediyorum bende onu
Yaa bakalım ne olacakk insan çok merak ediyorr:KK68:12. haftada belli olanda varmış canım ama doktorlar kesin olsun diye biraz daha bekliyolar sanırım.

vallahi ben ilk günden beri birini kiz birini erkek hissediyrm

Herkese günaydın. Instagram'da böyle bir videoya denk geldim. Aklima kötü şeyler geldiğinde açıp izliyorum. Bana çok iyi geliyor 🥰😍😍
Yaaa ne kadar güzel bişey ya gözlerim doldu :KK200:

X