2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim 16 aralıktı adet tarihim ama tüp bebek tedavisi 2 ocakta transfer oldu 5. Gün embriyosu, 28 inde gittik 5 haftalık dedi uygulamalarda farklı gözüküyor haftası ama tahmini doğum tarihini 18 Eylül dedi. 2 hafta sonra tekrar gitcez bakalım.
Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin🥰

Ben cinsiyeti erken öğreneceğim galiba. Nipt test yaptırmayı düşünüyorum, o testte cinsiyet de öğreniliyormus sanırım. 2 hafta sonra kan vereceğim büyük ihtimal. Sonuçlar da 1 haftaya geliyormuş. Yani 12.haftada öğrenmiş olurum büyük ihtimal. Doğuda görev yapıyorum, bulunduğum ilde sadece devlet hastahanesi var ve bu zamana kadar hoş tecrübeler yaşamadım. Açıkçası ikili, dörtlü tarama testleri için buradaki imkanlara güvenmiyorum. Nipt test yapıp içim rahat etsin istiyorum. Cinsiyet öğrenim de bonusu tabi:)

Ben cinsiyeti erken öğreneceğim galiba. Nipt test yaptırmayı düşünüyorum, o testte cinsiyet de öğreniliyormus sanırım. 2 hafta sonra kan vereceğim büyük ihtimal. Sonuçlar da 1 haftaya geliyormuş. Yani 12.haftada öğrenmiş olurum büyük ihtimal. Doğuda görev yapıyorum, bulunduğum ilde sadece devlet hastahanesi var ve bu zamana kadar hoş tecrübeler yaşamadım. Açıkçası ikili, dörtlü tarama testleri için buradaki imkanlara güvenmiyorum. Nipt test yapıp içim rahat etsin istiyorum. Cinsiyet öğrenim de bonusu tabi:)
Ben de sizin gibi düşünüyorum. Hem daha yüksek oranda doğruluğa sahip hem de daha hızlı. Bana da çok mantıklı geliyor. Yaptıran varsa bilgilerini paylaşırsa cok sevinirim.

Aslında bende keseyi görmeye diye gittim hani boş falan hiç aklıma gelmedi doktor birden söyleyince de anlamadım eve gelip eşimle konuşunda böyle böyle dedim sonra dank etti kafama gerçekten psikoloji açısından da hastayı düşünmek lazım. Bakıp bakıp duruyorum keseye 😄
Bana boş gelmedi bu kese, bilmişlik yapmak istemem ama :) öncüler değil mi o soldakiler?

yaaaa çok şükür çok sevindim kuzum bak hiçbir şey yokmuş çok şükür:halay:darısı bizlerin de başına :KK68:

cinsiyet tahmini? :)
Canım inşallah sen de duyacaksın 😍... kötü düşünmeyin sakın benim gibi, boşuna vakti morali ziyanmış... Vajinadan baktığı için cinsiyet tahminim yok 😔

Ben de sizin gibi düşünüyorum. Hem daha yüksek oranda doğruluğa sahip hem de daha hızlı. Bana da çok mantıklı geliyor. Yaptıran varsa bilgilerini paylaşırsa cok sevinirim.
ben yaptırdım ama 10.haftada istememe rağmen doktor 14.haftadan önce istemedi. Anladığım kadaroyla yasal sınır içerisinde cinsiyet bilinmesi etik olarak doğru değil. Kız çocuk istemeyen o kadar çok insan kılıklı var ki çünkü. Nipt yaptırabiliyorsun, cinsiyeti doktorla paylaşıoyorlar ama bizimle paylaşmıyorlar diye biliyorum.

Canım inşallah sen de duyacaksın 😍... kötü düşünmeyin sakın benim gibi, boşuna vakti morali ziyanmış... Vajinadan baktığı için cinsiyet tahminim yok 😔
olsun kuzum işin geyik kısmı zaten o, çok şükür duydun ya sağlıkla gerisi tamamen işin eğlencesi :KK200:

Ladybird123 Ladybird123 senin de bugündü kontrolün sen de ses ver hadiiii :)

Kızlaar günaydınn :KK68: Cinsiyet olarak ne hissediyosunuz yada bi hissiniz var mı bununla ilgili çok merak ediyorum hissedilebilen bişey mi diye. Ben erkek hissediyorum mesela:anne: Alayım cevaplarıı:KK49:
Ben kız hissediyorum ama buradaki ultrason yorumlarında erkek dendi bakalım hayırlısı olsun sağlıkla kucağımıza alalım da önemli olan bu 😊

Bende 10. Haftamda yaptıracağım 💃💃

X