2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba arkadaşlar. Ben de Eylül annesi olacağım inşallah. Cinsiyet tahmini olan var mı? 3.çoccupuma hamileyim geçen hafta düşük tehlikesi yaşadım. Çok fazla kanamam oldu iğne ve ilaçla yatıyorum bir haftadır. Her şeyin başı sağlık ama yine de merak ediyor insan 😊 anlayan varsa yazabilir mi tahmininizi cinsiyete ilgili.

Eklentiler

• IMG_20210309_205644.jpg
    IMG_20210309_205644.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 51
Canım bin kere maşallah 😍ben de kız istiyordum bir yandan seninkinin de ben de gösterdiği çıkıntı var gibi .. Bazen kayboluyormuş o 16.haftadan sonra ama hafif sönük olması lazımmış kız olması için 16 20 arası netleşir de erkek de yanılma payı az oluyor...
Aaaa bende nasıl anladı bu ya dıyıp duruyordum demekki öyle anlamıs testıslerı sorun dedi arkdasım da onu göruyorsa tamamdır o iş dedi hala ben kız dıye dusunuyorumda 😅

Ben tahlillerimi yaptiririm diye fizik tedavi hastanesi gittim mevlana mah.deki. henuz sadece bir kez muayene oldum. Bundan sonra yine selime hanimda devam etmeyi dusunuyorum. Cok memnun kalmistim ben de. ☺️ Dogumum icin evinden gelmisti. Ucret konusunda da cok yardimci oluyor.
Fiyat konusunda bilgi alabilir miyim

Benden önce bebek sahibi olmuş arkadaşlarımın, gece uyumadığımı gördüklerinde istisnasız " bunlar iyi günlerin başını kaşıyacak vaktin olmayacak uyu "demelerinden bıktım ya. Bir de " kocanı unut doğumdan sonra" versiyonu var ondan da nefret ediyorum 😠 Hadi yaşı büyük olanlar yapıyor ama gençlerden daha umut verici konuşmalarını beklerdim.
Valla bana kaynanam diyor ben 30 yaşındayım övünmek gibi olmasın ama elim kolum da hızlıdır hani kendi kardeşlerimi bile büyüttüm. Benim annem de kaynanam öyle diyince diyo ki benim kızım 14 yaşında anneyi zaten en iyi şekilde bakar diyor kimse gık yapamıyo boşver takma sen herkesi sallageç herkes illaki fikrini beyan edecek sanki fikirlerine ihtiyacımız varmış gibi

Valla bana kaynanam diyor ben 30 yaşındayım övünmek gibi olmasın ama elim kolum da hızlıdır hani kendi kardeşlerimi bile büyüttüm. Benim annem de kaynanam öyle diyince diyo ki benim kızım 14 yaşında anneyi zaten en iyi şekilde bakar diyor kimse gık yapamıyo boşver takma sen herkesi sallageç herkes illaki fikrini beyan edecek sanki fikirlerine ihtiyacımız varmış gibi
Kesınlıkle haklısın bugunde kaynanama erkek olabılırmıs dedım cevap aynen su ay sende kaynana olcaksın bak kızım erkekler kucukken annelerıne duskun oluyorlarda buyuyunce oyle olmuyo dedi bende ozaman kızı buluna kadar devam anne dedim ama uyuz oldum ya kocamın nesını gormus sankı agzının ıcıne bakıyor gerçekten cok cinsler

Pirilam kullananlar günde kaç tane içiyorsunuz sabah akşam aç tok karnına ☺️Mutsuzum sadece sabah bira iyiyim sonra tüm gün huzursuzum bu bulantılar beni benden alıyor resmen yaşama Sevinç’imi kaybettim .acaba yanlış zamanda mı kullanıyorum prilamı
BEN üç kere aldım hiçbir faydasını göremedim midemdeki asitli kazınma durumu için mide koruyucu yazdım onuda içtim hiçbir fayda göstermedi recetesiz ilaçlardı parada verdim boşuna😂

Uyku eğitimi falan mı verdiniz bazı anneler böyle uyku rutinlerini güzel oturtuyor. Burada bir tavsiye varsa alırız 😁
Tatlim ben verdim ama uyku egitimi bi 6 7 aylikken basladim daha kucukken olmuyor hakikaten oglum 8 yasinda hala ayni saatte yatar sabah ayni saatte kalkar
Kucukken de beşiğinin yataginin sallanan kisimlarini cikardim ne kucakta ne yatakta ne ayakta asla sallamadim hadi uyku saati kendi kendimize uyuyalim dedim dogdugundan beri
Bir kere kucakta ya da sallanarak uyumak istemedi
Sonucta cocuklara biz ogretiyoruz uykun gelirse sallarim aglarsan kucagima alirim gibi sartliyoruz cocuklari

Kesınlıkle haklısın bugunde kaynanama erkek olabılırmıs dedım cevap aynen su ay sende kaynana olcaksın bak kızım erkekler kucukken annelerıne duskun oluyorlarda buyuyunce oyle olmuyo dedi bende ozaman kızı buluna kadar devam anne dedim ama uyuz oldum ya kocamın nesını gormus sankı agzının ıcıne bakıyor gerçekten cok cinsler
Ayyy bırak ya hepsi aynı. Merak etmesinler oğulları hala onların ağzının içine bakıyo zaten. Benimkinede eşim kız istiyor dedim daha belli değil dedim o da diyo ki aşşa alla herkes erkek ister o tam tersi dedi ne alakaysa sanki erkek doğuran nirvanaya çıkıyo kız doğuran dibe töbe yarabbim kızı erkeği mi varmış benim için sağlıklı olsun yeter ama bir kızım olsun da çok isterim gönlümü saklayamam. Sen de iyi demişsin valla

Tatlim ben verdim ama uyku egitimi bi 6 7 aylikken basladim daha kucukken olmuyor hakikaten oglum 8 yasinda hala ayni saatte yatar sabah ayni saatte kalkar
Kucukken de beşiğinin yataginin sallanan kisimlarini cikardim ne kucakta ne yatakta ne ayakta asla sallamadim hadi uyku saati kendi kendimize uyuyalim dedim dogdugundan beri
Bir kere kucakta ya da sallanarak uyumak istemedi
Sonucta cocuklara biz ogretiyoruz uykun gelirse sallarim aglarsan kucagima alirim gibi sartliyoruz cocuklari
Çok teşekkürler 🙏🏼 Bu tarz şeyler çocuklu hayatı kolaylaştırıyor olmalı

Bende maalesef 13. Haftada 5.5 kılo aldım ama boyuma göre kılom azdı belkıde ondan bı anda bu kadar aldım yada hıc kusmadıgım ıcın :) kendımı avutma cabalarım bunlarda benım
Bende bulantı çok yoğun olmadı, olduğu zamanlarda da zaten hiç çıkartamıyordum. Şuan 63.50 olmuşum. Tüp bebek denemelerinden sonra 58e anca inebilmiştim diyetisyenle. Ne yapalım sağlıklı ilerlesin şuan kiloya çok takmıyorum. Hareket etmekten korkuyorum çünkü bişey olur diye.

Ayyy bırak ya hepsi aynı. Merak etmesinler oğulları hala onların ağzının içine bakıyo zaten. Benimkinede eşim kız istiyor dedim daha belli değil dedim o da diyo ki aşşa alla herkes erkek ister o tam tersi dedi ne alakaysa sanki erkek doğuran nirvanaya çıkıyo kız doğuran dibe töbe yarabbim kızı erkeği mi varmış benim için sağlıklı olsun yeter ama bir kızım olsun da çok isterim gönlümü saklayamam. Sen de iyi demişsin valla
Bu durum bizde de var ya erkek olacak bak gör diyor durmadan hayır ne oluyor erkek olunca anlamıyorum. Hepsi evlat neticede.

X