2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

IMG_20210310_010210.jpg
Merhaba arkadaşlar ben bu şekilde bir defter aldım günlük tutuyorum içine fotoğraflar yapıştırıyorum kullandığım ilaçlar yapılan testler doktora sorular neler yedim içtim herşeyi not ediyorum fikir olur diye paylaşmak istedim hatıra kalır

Bende bulantı çok yoğun olmadı, olduğu zamanlarda da zaten hiç çıkartamıyordum. Şuan 63.50 olmuşum. Tüp bebek denemelerinden sonra 58e anca inebilmiştim diyetisyenle. Ne yapalım sağlıklı ilerlesin şuan kiloya çok takmıyorum. Hareket etmekten korkuyorum çünkü bişey olur diye.
Su riskli dönemi atlat yvas yavaş yürüyüşe başlarsınn ozamanda kılo alımın yavaslar bende bır ay evdeyim ızın aldım ama carsıya falan gıdıyorum mutlaka yoksa ıyıce şişicem 😅

Benden önce bebek sahibi olmuş arkadaşlarımın, gece uyumadığımı gördüklerinde istisnasız " bunlar iyi günlerin başını kaşıyacak vaktin olmayacak uyu "demelerinden bıktım ya. Bir de " kocanı unut doğumdan sonra" versiyonu var ondan da nefret ediyorum 😠 Hadi yaşı büyük olanlar yapıyor ama gençlerden daha umut verici konuşmalarını beklerdim.
%100 Katılıyorum birinin bunun yanlış bişey olduğunu söylemesi lazım onlara bu anneliğe karşı ön yargı yapmaktan başka bişeye yaramiyor insanlar çok düşüncesiz heleki ilk defa anne olucak birisi için bu tarz sözleri duymak tedirgin edici ve korkutucu Allah akıl fikir versin etrafımızdaki böyle olanlara🙄

%100 Katılıyorum birinin bunun yanlış bişey olduğunu söylemesi lazım onlara bu anneliğe karşı ön yargı yapmaktan başka bişeye yaramiyor insanlar çok düşüncesiz heleki ilk defa anne olucak birisi için bu tarz sözleri duymak tedirgin edici ve korkutucu Allah akıl fikir versin etrafımızdaki böyle olanlara🙄
Aminn kesinlikle öyle Allah akıl fikir versin.

Günaydın regenesis ve ocean Mummy arasında kaldım. Siz neler kullanıyorsunuz. Benim doktorum önermedi henüz ama 3 ay doldu almak istiyorum

Merhaba arkadaşlar devlet hastanesine gittim bugün 11+1 di ikili tarama testi için Aslında haftaya özele de gidicem 12+3 olacak o zaman da kan vericem. Devlet özel birlikte götürüyorum. İyi görünüyor dedi doktor devlette olunca çok da bişey soramıyorsun . Başından beri erkek hissediyorum ama cinsiyet tahmini yapacak arkadaşlar varsa çok sevinirim. Herkese sağlıklı günler

Eklentiler

• 11.jpg
    11.jpg
    122,3 KB · Görüntüleme: 70
  • 11.jpg
    11.jpg
    122,3 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar ben bir şey danışmak istiyorum.. ben bi kaç takım almak istiyorum amaa zıbınların hepsini uzun kollu mu almalıyım(eylülde doğacakları için) Ve çoğunluğunu 3-6 aylık/ 6-9 aylık mu almalıyım? 0-3 ay kaç tane alınmalı ? Tecrübeli anneler özellikle sizin yorumunuza ihtiyacım var 🥰 bu ay konusu allak bullak etti beni🤪

Kızlar ben bir şey danışmak istiyorum.. ben bi kaç takım almak istiyorum amaa zıbınların hepsini uzun kollu mu almalıyım(eylülde doğacakları için) Ve çoğunluğunu 3-6 aylık/ 6-9 aylık mu almalıyım? 0-3 ay kaç tane alınmalı ? Tecrübeli anneler özellikle sizin yorumunuza ihtiyacım var 🥰 bu ay konusu allak bullak etti beni🤪
Yaşadığın yere göre değişir canım, ben Manisada yaşıyorum, eylül başı hala cehennem kıvamında oluyor burası, kardeşim doğuda yaşıyor o hiç kısa kollu alışverişi yapmadı, hava sıcak olmuyor çünkü 🙄

Yaşadığın yere göre değişir canım, ben Manisada yaşıyorum, eylül başı hala cehennem kıvamında oluyor burası, kardeşim doğuda yaşıyor o hiç kısa kollu alışverişi yapmadı, hava sıcak olmuyor çünkü 🙄
Haklısın canım İstanbuldayım ben .. o vakitlerde burasıda gayet iyi oluyor tabii ama hep üşürmüş gibi geliyorlar bana minikler ya 🤗 ben iki çeşittende alayım en iyisi ahah😅

Haklısın canım İstanbuldayım ben .. o vakitlerde burasıda gayet iyi oluyor tabii ama hep üşürmüş gibi geliyorlar bana minikler ya 🤗 ben iki çeşittende alayım en iyisi ahah😅
Tabiki hem kollu hem kolsuz almak iyi olur, havanın durumuna göre giydirilir ama çok üşümüyor aslında bebekler 😊 biz biraz evham yapıyoruz sanırım

Kuzucum bence uzun kollu almalisin dogar dogmaz hem de istanbulda kisa kollu giydiremezsin haa soyle yaparsin sicak olursa tek uzun kollu zibin giydirirsin serin olursa ustune bir sey daha giydirirsin
Ay mevzusu da cocugun kilosuna bagli ben erken dogum yaptigim halde oglum tombişti ilk once 1 2 tane 0-3 ay almistim sonra hemen 3-6 aya gecis yaptik

Tabiki hem kollu hem kolsuz almak iyi olur, havanın durumuna göre giydirilir ama çok üşümüyor aslında bebekler 😊 biz biraz evham yapıyoruz sanırım
Kesinlikle katılıyorum bizler biraz öyleyiz🥰
Kuzucum bence uzun kollu almalisin dogar dogmaz hem de istanbulda kisa kollu giydiremezsin haa soyle yaparsin sicak olursa tek uzun kollu zibin giydirirsin serin olursa ustune bir sey daha giydirirsin
Ay mevzusu da cocugun kilosuna bagli ben erken dogum yaptigim halde oglum tombişti ilk once 1 2 tane 0-3 ay almistim sonra hemen 3-6 aya gecis yaptik
Evet o da mantıklı çoğunluğu uzun alırım herhalde zaten bir kaçta yedek kısa🙂🙂 onun dışında 3/6 aya yoğunluk vermek daha mantıklı yani 🙂 çook teşekkür ederim canım benim ❤️❤️❤️

X