2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim hala rahim agzinda ya olcumde 10 mm mesafe cikiyor dr yukarı cikmasi dusuk ihtimal dedi bana

Teşekkür ederim cnm benim elimden geldiğince dinlenmeye çalışıyorum ins bir sıkıntı olmaz Rabbım sağlıkla almayı nasip etsin kucağımıza simdi yatakta uzandım maşallah oynuyor net hissediyorum şükür tatlı yedim biraz şükür hareketlendi ama çok aşağıda hissediyorum seseryan yerimin tam orda sabah bir olsa bir kere daha kendi doktoruma gideceğiz inş

Günaydın herkese bugün çok mutsuzum Sağlık ocağından çağırdılar hem rutin kan testi için hem de tetanoz aşısı yaptılar bi de gelmişken tartalım seni dediler 102 kilo çıktım çok moralim bozuldu ve nasıl oldu anlamadım çünkü ben hala hamilelik öncesi giysilerimi kotlarımı giyiyorum Tabi beli biraz sıkıyo pantolonlarımın ama 5 aylıkta hamileyim sonuçta... sekreter kilo vermen lazım ne kadar az kiloyla doğuma gidersen o kadar iyi dedi bi de beni perinatolojiye yönlendirdi, zaten detaylı ultrason için gidecektim ama kesin git kesin kilondan dolayı risklisin erken doğum yapabilirsin diye üstüne basa basa söyledi korkuttu beni aranızda perinatolojiye giden var mı ne yapıyolar orda

Canim hemen kötü dusunme bi git hele ne diycekler. Kaç kiloyla hamile kaldin ??

Perinatoloji riskli gebeliklerin takip edildiği yer. Ayrica kendi doktorun şimdiye kadar bişey demedi mi hiç kilo konusunda falan

Merhabalar.Benim doğum temmuzda görünüyor ama hem bebek ilerde gidiyor hem de sanırım erken doğum olacak.Lütfen bilgisi olan yazabilir mi?Akşam ağrıdan dolayı acile gittik.Bebekte bir sıkıntı yok ama doktor kordonu aşağıda gibi bir şey dedi.Ben özele gidiyorum normalde.Doktoruna söyle o anlar dedi.Suratsız da bir kadındı.Bu zamana kadar hiç kendi doktorum bir sıkıntıdan bahsetmedi.Kanamam falan da olmadı.Lütfen yardımcı olun.Yarın kendi doktoruma da gideceğim ama kime inanacağımı şaşırdım.

Canim hemen kötü dusunme bi git hele ne diycekler. Kaç kiloyla hamile kaldin ??
87 kiloyla hamile kaldım ama bir yandan tartılmadım, bir yandan da kıyafetlerim aynı nasılsa demek ki kilo almadım diye dikkat etmedim hiç ama ipin ucunu da kaçırmadım tartıları mı bozuk nedir kan beynime sıçradı bir anda tartıyı görünce 15 kilo alıp kıyafet bedenim nasıl oynamaz
Perinatoloji riskli gebeliklerin takip edildiği yer. Ayrica kendi doktorun şimdiye kadar bişey demedi mi hiç kilo konusunda falan
En başından beri belirli bir doktorum olamadı hiç nerdeyse her ay başka doktor gördüm çünkü hepsi koronaya yakalanıp izne çıkıyordu, her gittiğim doktor da daha fazla kilo alma deyip yolladı biri de başka bişey demedi

Evde tartin yokmu bi tartilsan belki tartilari bozuktur. Dedigin gibi canim 15 kilo alip pantolonuna hala girebiliyorsan degisik bir durum yani. Ya da eczaneye gidip bi tartil.

Pıhtılaşma sorunu olduğu için
Bende de pıhtılaşma problemi var. Benim dr um pıhtı atma riski olabileceğinden dolayı önermedi. Benim dr um biraz garantici. Dediğim gibi söylediği sadece risk ve öneri. Sen yinede kendi dr unada bi danış.

Merhaba kordon mu aşağıda dedi plesanta mi kordon nasil asagida oluyo ki anlayamadim

Benimde bundan önce 4 düşük olunca genetik test yaptırdım kanım pıhtılaşma eğilimi var ondan hergün iğne vuruyorum bacağımdan

Merhaba kordon mu aşağıda dedi plesanta mi kordon nasil asagida oluyo ki anlayamadim
Plesanta girişi mi ağzı mı öyle bir şey dedi.Bebeğin duruşundan da olabilir tam göremiyorum ama doktoruna söyle o anlar dedi.İçime kurt düşürdü ya.Netten baktım.Erken doğum,sürekli yatmak falan diyor.

Plasenta aşağıdadır bence kordon bebek ile plasenta arasinda aşağı da olması neymiş bebekle birlikte oda yeri değişir döndükçe sen kendi doktoruna sor bence

Cok erken insallah yanlis görmüştür kadin doğum doktorlari daha iyi bilir benimde hamile değilken radyoloji doktoru rahimde kalınlaşma görünüyor kadın doğuma görünmen lazim dedi beni korkuttu meğersem adet öncesi kalınlaşma her ay olurmuş

He plesanta rahim ağzına yakinmis demekki benimde öyle cok şükür kontrol altinda olunca cok korkulacak bir durum degil ani hareketlerden kacin sadece progestan kullanıyorsundur muhtemelen ona devam et agir kaldırma cok ayakta durma iliski yasak ama günlük hayatina devam et demisti benim dr yani öyle hep yatmayi gerektirecek bir durum değil tabi dr un daha iyi yönlendirir seni ilerleyen haftalarda yukari cikma ihtimalide varmış zaten icini ferah tut canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…