2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim kızım da üç yaşında. Biraz duruldu. İki yaşındayken fişek gibi oluyorlar gerçekten Korona olmasa ben tam gün genç bir yardımcı tutacaktım. Hem ev işi hem çocukla oynaması için. Ama virüs yüzünden tutamadım, anneme gönderdim her gün. Tehlikem geçince artık göndermiyorum.
Normalde anneme de göndermem onlara virüs taşır diye. Ama eşimle ben eğitimci olduğumuz için evden ders anlatıyoruz, virüs kapmamız mümkün değil. O yüzden her gün gönderdim.
Yani hayatımız tamamen virüse göre planlanıyor artık

Bende kayınvalidem yakin bana bende ona hep yolluyorum sağolsun cok yardımcı oluyor bana ama ev isleri yemek bu tarz seyler hala bende arada bir disardan söylüyoruz ama surekli disardanda yiyesim gelmiyor bu yüzden cok dinlenme fırsatım olmuyor bakalim çarşamba ve perşembe kontrollerim var o zaman net belli olacak cikmis mi çıkmamış mi diye virus yüzünden cok sıkta hastaneye gitmek istemiyorum ama bakalim inşallah saglikla gelsin bebisler dünyaya

Ben her hafta kontrole gittim canım. Sezaryen dikişini patlatabilir dedi doktor ama çok şükür bir şey olmadı. İnşallah sen de güzel haber alırsın bu hafta

Günaydın iyiyiz cok şükür canim sen nasılsın kötü bişey yoktur insallah görünmüyordun ya pek
Yok canim cok şükür. bugun kontrole gittim. 430gr dedi ama boyunu söylemedi. Bakalim ayrintilida daha net öğreniriz insallah her seyini.
Senin oğlan nasil tekmelemeye basladimi

Çok geçmiş olsun canım inşallh birşey olmaz sag salim kavusursn

Bence güzel. Arkadaşım da oğluna bu ismi koydu yakında. İçinde A harfi olan isimler başarı getiriyormuş
Biz yurtdisinda yasiyoruz kizlarda Ada Mila Maya falan bir suru ortak isim var belki 10 dan fazla.. Erkeklerde bitek Atlas var listelerde o da pek icimize sinmiyor.. erkek ismi cok zor bulamiyoruz Turkce ve ingilizcede olsun ilerde cocuk sikinti cekmesin istiyoruz.. benim ismimi kimse telaffuz edemiyor

Selam kızlar. Ben bugün kontrole gittim. Ne kadar çok gidiyorum Geçen sefer yüzünü göstermedi diye çağırmıştı bu kez de elleriyle kapatıyordu. Genel olarak bir sorun yok çok şükür.

2 hafta sonraya detaylı randevusu aldım inşallah her şey yolunda olur. Erkek olduğunu teyit etti yine. İsim konusu çok muallak Hayırlısı artık sağlık sıhhat huzur olsun da bunlar tatlı telaşlar

Bize de kız ismi bulamadık. Kızımda da doğuma yakın belirlemiştik

Kizda Hazel cok begendik biz iki dildede var ve kulaga hos geliyor diye belki fikir olur
Bir arkadaşa kızının ismini sordum. Hazel, demiş. Ben Gazel anladım. Direkt yanlış anlaşılmaya açık bir isim bence. Zorlama bir isim istemiyoruz. Rahat anlaşılan, nee? dedirtmeyen bir isim olsun yeter

kızlar bebek hareketlerinde artış var mı siz de. ben bugün gün boyu hissettim. normalde gece hareklenirdi ama bugün gün içinde maşallahı vardı.
Evet canim masallah kuzularimiza benimkide baya hareketli bir kac gundur gece bile kipir kipir kac haftalik oldun canim sen

Evet canim masallah kuzularimiza benimkide baya hareketli bir kac gundur gece bile kipir kipir kac haftalik oldun canim sen
ben bugün tam 17+5 şim canım. çok erken hissetmeye başladım ama normalde tek tük bazen 2 günde bir falandı. şimdi gün içinde bir çok kez net hareketler hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…