2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Instagramdan mınıkkusbaby markası . Direk bu isimden bulabilirsin . Satan kadın çok ilgili nasıl takılacağını falan hep video çekşyor . Gerektiğinde mesaj atarsan hemen dönüş sağlayıp yardımcı oluyo
Tamam canım teşekkür ederim

• Beğen
Reactions: H E
Günaydın hanımlar a101 uğradınız mı ben yine dayanamayıp aldim birseyler müslim bezleri cok guzel elimde 3 tane oldu yeter diye dusunuyorum
Ne ara gidip aldın kız burada 10 da açılıyor marketler 😄 bizde birazdan çıkacağız🏃‍♀️

Bende geldim hastaneden az önce.Genel olarak iyiydi doktor ama fazla ayrıntı vermiyorlar tabi.29+0ım bugün.kilo 1350 gram boy bilgim yok😕suyu biraz fazla gibi şeker testi yaptırdın mı dedi evet normal dedim,bazen sebepsiz de fazla olabiliyor bazılarında dedi.içime bi kurt düşürdü yani.24+0 da yaptırmıştım şeker testini raporda almam lazım diye şimdi diyorum ki az erken mi yaptırdım acaba ters bi durum olabilir mi.bi aklım gir kendi doktoruna da diyo bi aklım vesvese yapma diyo bilemedim😕üç hafta sonra kontrol dedi ama bilmiyorum

Bende geldim hastaneden az önce.Genel olarak iyiydi doktor ama fazla ayrıntı vermiyorlar tabi.29+0ım bugün.kilo 1350 gram boy bilgim yok😕suyu biraz fazla gibi şeker testi yaptırdın mı dedi evet normal dedim,bazen sebepsiz de fazla olabiliyor bazılarında dedi.içime bi kurt düşürdü yani.24+0 da yaptırmıştım şeker testini raporda almam lazım diye şimdi diyorum ki az erken mi yaptırdım acaba ters bi durum olabilir mi.bi aklım gir kendi doktoruna da diyo bi aklım vesvese yapma diyo bilemedim😕üç hafta sonra kontrol dedi ama bilmiyorum
Devlete mi gittin

Niye 10 da 9 da aciliyor Kız ankarada hatta 9 dan once açmışlar fazla birsey almayim diye kartlari evde birakip gittim 😃😅
Hiç bilmiyorum valla geçen doktordan dönüşte uğrayayım dedim baktım kapalıydı temizlik yapıyolardı 10 daymış meğer 🤷‍♀️

Hiç bilmiyorum valla geçen doktordan dönüşte uğrayayım dedim baktım kapalıydı temizlik yapıyolardı 10 daymış meğer 🤷‍♀️
Anladım zibinlarda guzel bilgin olsun birde bebek icin lastikli carsafta hosuma gittu fiyatida uygun

Fazla gibi az gibi şöyle gibi dediklerinde insan sinir oluyor gerçekten. Yani net niye konuşmazlar. Yoksa niye bahsedersin varsa da birşey öner ki sorun yaşanmasın. Doktor değiliz ki bize bırakıyolar böyle söyleyip😒

Anladım zibinlarda guzel bilgin olsun birde bebek icin lastikli carsafta hosuma gittu fiyatida uygun
Zıbın geçen bimden almıştım yıkadım da hala güzel yumuşacık gerçekten. Ama şu deliklilere bakıcam terletmiyor iyi oluyor yazın. Birde müslinlere.

Fazla gibi az gibi şöyle gibi dediklerinde insan sinir oluyor gerçekten. Yani net niye konuşmazlar. Yoksa niye bahsedersin varsa da birşey öner ki sorun yaşanmasın. Doktor değiliz ki bize bırakıyolar böyle söyleyip😒
Aynen öyle soracağı soruların sırasını doğru seçse ne var ki yaptırdın mı test de evet,madem olabiliyor devamını açıklama.zaten eşim arabayı bakıma götürecekti olmazsa giderim yine napalım

X