2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kizlar sizin de canınız şöyle soğuk karpuz cekiyor mu? Gecen gordum eşime dedim alalım diye aldik ici daha kızarmamis tam ama yine de yedim. Nedense hep böyle ferahlatacak seyler canim istiyor
Canım ben migrostan aldım tadı çok guzeldi

Kızlar ben çilek çok yedim ya bayadır hemde
O kadar güzeldi ki tadı yaz çileği gibi
Yedik artık yapacak bir şey yok
Yaz meyvelerine bayılıyorum hepsini sabırsızlıkla bekliyorum
yanlız değilsin hayatım boyunca belki bu kadar çok çilek yememişimdir. yemesem daha kötü olurdum bencee.

Kızlar ben çilek çok yedim ya bayadır hemde
O kadar güzeldi ki tadı yaz çileği gibi
Yedik artık yapacak bir şey yok
Yaz meyvelerine bayılıyorum hepsini sabırsızlıkla bekliyorum

yanlız değilsin hayatım boyunca belki bu kadar çok çilek yememişimdir. yemesem daha kötü olurdum bencee.

Yarasın şifa olsun bebiklere

Bende kartal şehir hastanesi düşünüyorum ama acep gecelik götürmek gerekir mi yoksa doğum anında yeşil kıyafet giydirme olur mu ben bundan 13 sene önce Zeynep Kamil doğum yaptım gecelik istemişlerdi o yüzden aklımda bu soru

ben yeni doğum yapan biriyle konuştum. o gece doğuma gittiğinde sancı çekerken alttrafını tamamen çıkarmışlar üstü kalmış önlük falan giydirmemişler. tek odada sancı çekmiş doğum yapmış. bende o yüzden giderken tunik tarzı bir badiyle giderim diye düşümdüm. özellikle gecelik giydirirler mi bilemedim.‍♀

Devlette mi yapmis özeller giydirmiyor mu yesil önlük

Sen Eskişehir desin demi ben İstanbul o hastane gidicem bir kaç haftaya orda sorucam inşallah çok saol Allah hepimize kolay sağlıklı doğum nasip etsin bu mübarek ay hürmetine

Sen Eskişehir desin demi ben İstanbul o hastane gidicem bir kaç haftaya orda sorucam inşallah çok saol Allah hepimize kolay sağlıklı doğum nasip etsin bu mübarek ay hürmetine
aminn canım benim aminn. ben yeni doğum yapan bir çok tanıdığımdan bilgi aldım şuana kadar sorun yaşayan olmadı hepsi memnun kalmış. inşallah bizde doğumdan sonra hem hastaneyi hem çalışanları övebiliriz. Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın.

Kızlar elleri ağrıyan var mı ya benim dün başladı bu olay
Ağrımaz mı önce uyuşmalar vs geçmeyince zonklamaya dönüşüyor uykumdan uyandırıyor kolumda dahil ağrıyor.2günsür su içmeyide arttırdım gece de yanımda su bulunduruyorum daha etki etmedi bakalım inş sudandır diyorum

Aramızda plesenta aşağıda olup zamanla yukariya cikan arkadaslar var mı merak ettim ay olarak bizden öndesiniz. Tecrübeli olanlar bu konuda bana bilgi verirsen sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…