2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kizlar ayiptir soylemsi sabah uyandigimda ic camasirimda islaklik vardi daha sonra devami gelmedi esimle.kahvalti ettik rutin ev islerini yaptm tekrar islanmisim sonra yine takip ettim devami yok enfeksiyonda yok suyum mu bilemedim ama suyum olsa surekli gelmez mi

Kizlar ayiptir soylemsi sabah uyandigimda ic camasirimda islaklik vardi daha sonra devami gelmedi esimle.kahvalti ettik rutin ev islerini yaptm tekrar islanmisim sonra yine takip ettim devami yok enfeksiyonda yok suyum mu bilemedim ama suyum olsa surekli gelmez mi
Canım sızıntı şeklinde de gelebiliyormuş. Suyunun geldiğinden şüpeleniyorsan ihmal etme hastaneye git onlar kontrol etsin. İnşallah suyun değildir ama suyunda da erkenden önlemi alınır kontrol altında olmuş olursun.

Önlem amaçlı doktora gitsen iyi olur su mu değil mi bakarlar eğer idrar degilse. Çünkü insan tutamıyor son haftalarda

Hayırlı olsun arkadaşım sağlıkla gelsin bebeğin

Maşallah beyimize 😍
Bende bugün kontrole gittim 2950 ağırlığı boy 50 cm.. Ultrasona göre 36+2 çıktım... 15 gün sonra serklaj dikişimi almak için çağırdı...
Ve sezeryan günü aldık kısmetse 2 haziran çarşamba sabahı doğuma gireceğim..
Ay sana da birşey kalmamış sağlıkla sıhhatle inşaallah🥰

Maşallah beyimize 😍
Bende bugün kontrole gittim 2950 ağırlığı boy 50 cm.. Ultrasona göre 36+2 çıktım... 15 gün sonra serklaj dikişimi almak için çağırdı...
Yaaa gününüz belli mi 😍
Sağlıkla sıhhatle al inşallah kucağına o gün muhakkak girmeye çalışıcam inşallah 😍

Oğlum doğdu kızlar çok şükür iyiyiz darısı başınıza size de dua ettim p😊
Gözün aydın canım benim çok sevindim 🥰😘 hoşgeldi paşamızz 😍

Maşallah beyimize 😍

Maşallah beyimize 😍
Canımmmmm aramızda bir gün var çok az kalmış insan bir tuhaf oluyor demi 😍 maşşallah paşamıza sağlıcakla gelirler inşallah ♥️

Kızlar hepinize iyi akşamlar bu sabah kontrolüm vardı nst de bebeğim hiç hareket etmedi doktorum önlem olarak bu gece yatışımı istedi bebeğim kilo almış ancak hala on gün geriliği devam ediyor. Kan sulandırıcı ve ciğer geliştirici vurdular lütfen benim içinde dua edin ciğer geliştirici doğum olacağınamı haber bilmiyorum ama sanırım artık bebeğim eli kulağında umarım sağ salim evimize döneriz ya kucağımda ya karnımda haftamız birazcık erken hala ❤️

Kızlar hepinize iyi akşamlar bu sabah kontrolüm vardı nst de bebeğim hiç hareket etmedi doktorum önlem olarak bu gece yatışımı istedi bebeğim kilo almış ancak hala on gün geriliği devam ediyor. Kan sulandırıcı ve ciğer geliştirici vurdular lütfen benim içinde dua edin ciğer geliştirici doğum olacağınamı haber bilmiyorum ama sanırım artık bebeğim eli kulağında umarım sağ salim evimize döneriz ya kucağımda ya karnımda haftamız birazcık erken hala ❤️
Sağlıklı şekilde kavuşursun insallah cnm Allah yardımcın olsun

Rabbim yardımcın olsun inşallah canım. daha önce ciğer geliştirici olupda eve dönen olmuştu hatta diğer gruplarda bile görmüştüm ama nasipte ne varsa o olur. sağlıkla kucağına alırsın inşallah.❤

Kızlar ben doktordan çıktım şimdi. Bayram öncesi gideyim dedim. 35+3teyiz. 2550 gram olmuş.
Romatizma ağrılarım devam. Ama şükür kendi işimi görüyorum yardımsız. Bacak ve kalça hareketlerimi kontrol etti doktor hareket kısıtlılığı yok sadece ağrı var normal doğum sıkıntı olmaz dedi inşallah. Tabi 2 hafta sonra çatı muayenesinde kesinleştireceğiz artık. Ama benim enerjim tükenmiş gibi hissediyorum. 2 hafta sonra gidip alın şu çocuğu diyebilirim 🤣🤣🤣

Nst ye hala girmedim. Bundan sonra haftada 1 bekliyorum dedi muayeneye. Haftaya girerim heralde bilmiyorum.

Bir de coraspini tam olarak neden bırakıyoruz acaba? Şimdi doktor doğumdan önce kan sulu olmasın diye dedi ama babam geçen sene fıtık ameliyatı olmuştu ve ağır kan sulandırıcılar içiyor kalp hastalığından dolayı. Ameliyttan 3 gün önce bırakmış ilaçları. 3 günde kendine gelir kan dedi bana. Coraspin bana iyi geliyordu romatizma ağrılarının başlaması coraspini bırakmamla paralel oldu sanki. Doktora da söyledim yok kullanma dedi. Doğumu falan mı tetikliyor acaba başka bir sebebi mi var?

2550 kilosu az sanki aşağıdaki takvimde 2700 yazıyor. Daha ne yicem bilmiyorum ya dünyayı yiyorum. Her sabah 3 yumurta 1 bardak süt. Akşam et yiyorum. Tahin helvası yiyorum. Günde 2 muz, elma ananas, Kefir. Hurma. 🤣🤣 kabak çekirdeği alayım bir de onu da öneriyorlardı.

X