2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Vallah cancan biz her gün yapmaya çalisiyoruz 🤗 ne yalan soyleyeyim birde dogumu tetikliyormus belki bir ihtimal erken gelir mi acaba diye 😂😂 gerçekten çok sabirsizim ya beklemekten yoruldum. Riskli zamanlarida atlattik ya artik gelsin istiyorum 🤗
😂😂 normal doğum olcak galiba yap kuzum hergün yap 😅 40 gün durcan nasılolsa ☺️

Ceylin seni rüyamda gördüm 2 kere . Birinde seninle baklava gibi bir şey yiyoruz birbirimize paylaşıyoruz diğerinde wcye kalkıp tekrar uyudum yine gördüm:KK70: onu tam hatırlamıyorum ama birileri sinirliydi falan değişik ruyaydi
Soğuk baklava kakaolu olandandı dimi🤣🤣🤣🤣 sen yazmıştın sanrım buraya eşime aldırdım çok beğendim abonesi oldum hem şekeri de çok yükseltmedi😛🙈
Hayır olsun inşallah 🥰😘

Vallah cancan biz her gün yapmaya çalisiyoruz 🤗 ne yalan soyleyeyim birde dogumu tetikliyormus belki bir ihtimal erken gelir mi acaba diye 😂😂 gerçekten çok sabirsizim ya beklemekten yoruldum. Riskli zamanlarida atlattik ya artik gelsin istiyorum 🤗
Yapabilen yapsın gari bende hiç o işe özlem filan kalmadı ekimden beri yasak olunca 🤭🤭🤭

Günaydın kızlar.
Benim en özel en guzel bayramım mis kokulum göğsümde darısı hepinizin başına inş.süt daha pek yok ama yinede kokusunu alsın istiyorum. İyi bayramlar hepinize ❤❤
Çok şükür canım sen kavuştun inşallah bizlerde sağ salim kavuşuruz

Cnm benim yapmadığım bir şey kalmıyordu açmıyor bir gün yıkadım inan kolu bir yere basi bir yere gidiyor aklıma her sey geliyordu o yıkadım gün bile acmadi ilkkez böyle bir şey gördüm obur bebeklerinde sarılık oldu ama asla bu denli değildi
Üzülme bazı bebeklerde oluyor. Sarılıktan şekeri düsüyor aç kalınca uyanamıyor. Hiç uyanmazsa mama ver kendini bebegi üzme. Benim kızımda öyleydi sarılıgı azaldıkca uyandı emdi 2yıl emzirdim.

Kizlar,,bayram bayram oyle cok moralim bozuldu ki. Komsum geldi kahveye. Tüp bebek oldugunu bilmiyordu, bir hevesle soyledim, benim kuzum tüp bebek teyzesi dedim.
Bana, olsun canim o da evlat dedi.
8 aydir herkes biliyor, hic boyle bir yorumla karsilasmamistim. Acaba ben mi cok alinganim diye de düşündüm, ama ben kimseye boyle demezdim herhalde.
Aybars imin uzulmeyecegini bilsem, hickira hickira aglarim valla.
Kusura bakmayin, paylasmak istedim

Kizlar,,bayram bayram oyle cok moralim bozuldu ki. Komsum geldi kahveye. Tüp bebek oldugunu bilmiyordu, bir hevesle soyledim, benim kuzum tüp bebek teyzesi dedim.
8 aydir herkes biliyor, hic boyle bir yorumla karsilasmamistim. Acaba ben mi cok alinganim diye de düşündüm, ama ben kimseye boyle demezdim herhalde.
Canım niye kendini üzüyorsun. Kötü niyetle seni üzme amaclı dememiştir .sakın ağlama bugun bayram bebeği üzme

Kötü niyetle soylememiştir ne diyecegini bilemedi belki de.

Üzülme canım patavatsız cok bana bile cocukken tüp bebek olmadığım halde halam sen tüp bebeksin oda üvey oluyor dedi kaç yıl kendimi üvey sandım annemlere fala sogul davranmıştım cocuk aklı işte🤭 sende hiç üzülüp takılma insanlar biraz boş boğazlı

Boşver canım ya takılma 😊 Benim de hamile kaldığımı duyunca koşa koşa gelip sormuş akrabalar tüp bebek mi diye ananeme.. Sonra o da dönüp anneme inşallah tüp değildir demiş, ne sanıyorsa artık tüp bebeği🤣 İnsanların ağzı her yere dönüyor. Hiiç kendini de bebişini de üzme. Rabbim çok şükür ki nasip etti, vesile oldu😍

X