Aşılama 2021 Kasım aşılama deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ay hadı ınsallah ya . Bende 18 ınde yaptırdım Sanırım aynı gun ogrenecegız senınle sonucu. Rabbım hayırlı guzel sonuclar versın 😊🙏
İnşallah bakalım dua edecek takmıcaz ben 1 aralıkta öğrencem sende 2 sinde sanırım umut etmiyorum çok öyle çok umut edince üzülüyorum çünkü bu ay bi de yeterince dinlenemedim çalıştım sadece ağır kaldırmadım doktora sordum sıkıntı olmaz dedi ama bakalım nasip diyelim doktor şans kaç güm ilişki önerdi ?

Ben aşılamamı ayın 17 de yaptırdım bugün 8. Günüm 19,21,23 ilişki önerdi size kaç gün önerdi ilişki yeterli mi sizce 3 gün ilişki bi de folik asit önerdi ihmal etme dedi dün oldumda beri çok hafif ağrı hissettim ama dün ilk defa bu kadar şiddetli ağrı hissettim bi de karnımın altına sanki iğne batırıyormuş gibi hissettim sol ve sağ yumurtalığımın ağrısını ama özellikle sol yumurtalığın ağrısını çok hissettim ve 2 yumurtam gelişti 2 si de çatladı aşılama tutarsa ikiz olma ihtimali

İnşallah bakalım dua edecek takmıcaz ben 1 aralıkta öğrencem sende 2 sinde sanırım umut etmiyorum çok öyle çok umut edince üzülüyorum çünkü bu ay bi de yeterince dinlenemedim çalıştım sadece ağır kaldırmadım doktora sordum sıkıntı olmaz dedi ama bakalım nasip diyelim doktor şans kaç güm ilişki önerdi ?
Doktor ılıskı konusunda bıse demedı . Degerlendırın tabı sansınız arttırır dedı. Catlama sonrası 3 4 gun onemlı dedı.

Bence gayet ıyı ve normal zaten aşırı olması da spermlerın kalıtesı anlamında ıyı olmuyomıs. Ikı gunde bır degerlendırmıssın yeterlı olmustur
Tamam iyi bari sevindim bi yerde 10 gün gün aşırı ilişki görmüştüm bi dolu bi boş bende acaba yeterli mi diye şüpheliydim içimi rahatlattın umarım pozitif görürüz 🤲🏻🙏🏻🤰🤰

Tamam iyi bari sevindim bi yerde 10 gün gün aşırı ilişki görmüştüm bi dolu bi boş bende acaba yeterli mi diye şüpheliydim içimi rahatlattın umarım pozitif görürüz 🤲🏻🙏🏻🤰🤰
Benim çok acıklı 15 kasımda aşılama oldu sonra ağrıdan dolayı bir kere bile ilişki istemedim sonra ağrım geçince pişman oldum 😅

Benim çok acıklı 15 kasımda aşılama oldu sonra ağrıdan dolayı bir kere bile ilişki istemedim sonra ağrım geçince pişman oldum 😅
Bunun için canını sıkayım deme bak olacak olduktan sonra sadece aşılama ile bile hamile kalırsın canım e insanlar var pat diye hamile kalan hiç çocuğun var mı merak ettim 😂Ben artık o kadar çok istiyorum Kİ dün ağrım olmasına rağmen ilişkiye girdim eşime Ağrıdığını söylemedim eğer söylesedim yapmaz dokunmazdı 3 gün ilişki verdi zaten sadece dayanmam gereken 3 gün dü dayandım ve umarım güzel sonuç alırım

hayırlısı olsun artık hakkımızda şuanda da bişey yok agrı kramp kasılma regl ye ait hiçbir belirti yok belki mucize oluyormuş:)
Kaçıncı günün peki benim de 1 hafta ya kadar ağrım pek olmadı ama ondan sonra o acıları hissetmeye başladım bugün 8. Gün umarım inanın ki her zaman adet olana kadar şans vardır bunu düşünün bakın bugün eşim bi laf etti belki anlamsız duygulanmaz herkes ama ben o lafın üzerine çaktırmadım ama duygulandım yazın evimizi aldık çok şükür bugün de arabamzı aldık aylarca aradık araba bulamamıştık bugüne nasipmiş eşimde çocuk nasibiyle gelir belki de benim bu arabayı bulabilme şansımız hamilelik müjden olacaktır belki dedi bunu söylemesinin sebebi 3 gün ilişki önerdi dün son ilişki günüydü ama olumsuz olursa da üzülmem dedi evet istiyorum ama her zaman umut vardır demesi beni hem mutlu etti hemde duygulandırdı 🥰

Bunun için canını sıkayım deme bak olacak olduktan sonra sadece aşılama ile bile hamile kalırsın canım e insanlar var pat diye hamile kalan hiç çocuğun var mı merak ettim 😂Ben artık o kadar çok istiyorum Kİ dün ağrım olmasına rağmen ilişkiye girdim eşime Ağrıdığını söylemedim eğer söylesedim yapmaz dokunmazdı 3 gün ilişki verdi zaten sadece dayanmam gereken 3 gün dü dayandım ve umarım güzel sonuç alırım
Amiiin canım inşallah güzel hayırlı sonuçlar alırız🤲🏻 Ben 30 yaşındayım 2buçuk yıldır korunmadan ilişki oluyo ama hiç hamile kalamadım 😔

Amiiin canım inşallah güzel hayırlı sonuçlar alırız🤲🏻 Ben 30 yaşındayım 2buçuk yıldır korunmadan ilişki oluyo ama hiç hamile kalamadım 😔
Benimde 1.5 yıldır 2yıla yakınlıyorum artık ama saymamak için sadece 1.5 yıl diyorum bende hiç hamile kalmadım umarım bizede nasip eder canım 🤲🏻🤰🤰böyle olmak

Bende pazartesi aşılama yaptırdım bugün 3 günüm 4 tane yumurtam gelişti 20 üstü diğerleri 17 17 16 ve 14 yumurta geliştirmek için ilaç kullanmadım kendiliğinden gelişti adetin 3 günü 5 yumurtam vardı en büyüğü 15 en küçüğü 6 oyuzden ilaç kullanmadım cumartesi catlatma iğnesi oldum pazarteside aşılama ilk gün çok az leke şeklinde kanama oldu bir kaç damla sonra geçti ağrım sızım yok fakat gaz sancısı çekiyorum okadar

Aşılama sonrası 10. Günüm. Çatlatma iğnesi yapılmadığı için yanıltıcı değer olmaz 14. Güne kadar beklemeye gerek yok diyorum ama bakalım. Kan verirsem size de haber veririm 🤗

Merhaba herkese uzun zamandır ara ara bakıyordum sonra baktım ki içindeyim bende konunun. 3 buçuk yıllık evliyim hiç korunmadım bizde çok şükür hiç sıkıntı yok. 3 kez iğne denedim olmadı rahim filmi çekildi o da temiz çıktı çok şükür 1 yıl geçti geçmedi ilk kez özel bir hastanede aşılama denedim. 27 sinde başladım. 5 gün gonal f kullandım 4 gün iğneyi kestik çünkü yumurtalarım uyarılmıştı yeterince 8 kasımda aşılamam gerçekleşti çatlatma kullanmadık dr vücudumun kendisinin çatlatacagını söyledi öyle de olmuş tabi. İlk 3 gün kısa kısa ama bütün gün olacak şekilde lekelenmelerim oldu 3. Günden sonra kesildi. Hafif batıklar oluyordu akıntım oldu çok. Ama normal hayatıma devam ettim vitaminlerimi kullandım. 16. Günüm bütün test verdim ve sonuç 0.200 negatif 10 gün sonra istersen tekrar ver dedi acildekü dr ama bilmiyorum ne hissttiğimi bilemiyorum. Son 3 4 gündür hafif agroşarım oldu 15. Gün gögüs agrım ve bel agrım çok oldu ama geçti şuan normal ağrım yok ama regl de olmadım bilmiyorum. Tuaf sadece hissizliğim. Allahım isteyen herkese nasip etsin denekten başka bişey gelmiyor elimden Allahım evladın da anne-babanında hayırlısını nasip etsin. Özür dilerim herkesten şimdiden uzun yazdığım için hakkınızı helal edin.
cok gecmıs olsun rabbım tez zamanda kucagınızı doldursun ins. bende yumurta takıbı yaptırdıgım için kullanılan ilaçlar hassasıyet yapıyor vucutta gögüs agrısı gıbı

Aşılama sonrası 10. Günüm. Çatlatma iğnesi yapılmadığı için yanıltıcı değer olmaz 14. Güne kadar beklemeye gerek yok diyorum ama bakalım. Kan verirsem size de haber veririm 🤗
Verdin mi kan ne çıktı ya ben çatlatma vurundum için veremiyorum 🤪

Kaçıncı günün peki benim de 1 hafta ya kadar ağrım pek olmadı ama ondan sonra o acıları hissetmeye başladım bugün 8. Gün umarım inanın ki her zaman adet olana kadar şans vardır bunu düşünün bakın bugün eşim bi laf etti belki anlamsız duygulanmaz herkes ama ben o lafın üzerine çaktırmadım ama duygulandım yazın evimizi aldık çok şükür bugün de arabamzı aldık aylarca aradık araba bulamamıştık bugüne nasipmiş eşimde çocuk nasibiyle gelir belki de benim bu arabayı bulabilme şansımız hamilelik müjden olacaktır belki dedi bunu söylemesinin sebebi 3 gün ilişki önerdi dün son ilişki günüydü ama olumsuz olursa da üzülmem dedi evet istiyorum ama her zaman umut vardır demesi beni hem mutlu etti hemde duygulandırdı 🥰
yaaa Allahım isteyen herkese nasip etsin bu inanılmaz duyguyu tattırsın herkese evet ama öyle çocuk rızkıyla nasibiyle gelirmiş. inşallah umutlarımızı kaybetmeyelim tabi ben salı günü test yaptım 16. günümdü sonuç 0.200 negatif ama şuan 18. gün oldu hala regl yok

Ben aşılamamı ayın 17 de yaptırdım bugün 8. Günüm 19,21,23 ilişki önerdi size kaç gün önerdi ilişki yeterli mi sizce 3 gün ilişki bi de folik asit önerdi ihmal etme dedi dün oldumda beri çok hafif ağrı hissettim ama dün ilk defa bu kadar şiddetli ağrı hissettim bi de karnımın altına sanki iğne batırıyormuş gibi hissettim sol ve sağ yumurtalığımın ağrısını ama özellikle sol yumurtalığın ağrısını çok hissettim ve 2 yumurtam gelişti 2 si de çatladı aşılama tutarsa ikiz olma ihtimali yüksek dedi doktor
aşılama oldugum gün bugün istersen birliktelik olabilir dedi yarından itibaren isterseniz olur isterseniz yapmayın dedi serbestsiniz dedi ama ben yapmadım ilk gün agrım ve lekelenmem çoktu dedim şimdi birde enfeksiyondu oydu buydu olur şer gdedim ve yapmamıştım ama mecbur da değildi zaten

X