Aşılama 2021 Kasım aşılama deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaaa Allahım isteyen herkese nasip etsin bu inanılmaz duyguyu tattırsın herkese evet ama öyle çocuk rızkıyla nasibiyle gelirmiş. inşallah umutlarımızı kaybetmeyelim tabi ben salı günü test yaptım 16. günümdü sonuç 0.200 negatif ama şuan 18. gün oldu hala regl yok
Stres yapma stres de geciktirir ben ilk çocuk istedim zamanlar yaşadım ve çok kötü oluyo insan 50 gün gecikmiştim nasip artık tutar inşallah

Bende pazartesi aşılama yaptırdım bugün 3 günüm 4 tane yumurtam gelişti 20 üstü diğerleri 17 17 16 ve 14 yumurta geliştirmek için ilaç kullanmadım kendiliğinden gelişti adetin 3 günü 5 yumurtam vardı en büyüğü 15 en küçüğü 6 oyuzden ilaç kullanmadım cumartesi catlatma iğnesi oldum pazarteside aşılama ilk gün çok az leke şeklinde kanama oldu bir kaç damla sonra geçti ağrım sızım yok fakat gaz sancısı çekiyorum okadar
bizim aynı herhalde bende pazartesi oldum. 3 yumurtam vardı 3ü de 19mm civarıydı sanırım.
umarım ikimizin de olumlu olur:halay:

17 kasımda ilk aşılamamı oldum 2 tane yumurtam gelişti(ama zor oldu 17 gün iğne kullandım dozlarını arttırdı doktor). Bugün 10.günüm adet sancım var ne düşüneceğimi bilemiyorum

Kaçıncı günün peki benim de 1 hafta ya kadar ağrım pek olmadı ama ondan sonra o acıları hissetmeye başladım bugün 8. Gün umarım inanın ki her zaman adet olana kadar şans vardır bunu düşünün bakın bugün eşim bi laf etti belki anlamsız duygulanmaz herkes ama ben o lafın üzerine çaktırmadım ama duygulandım yazın evimizi aldık çok şükür bugün de arabamzı aldık aylarca aradık araba bulamamıştık bugüne nasipmiş eşimde çocuk nasibiyle gelir belki de benim bu arabayı bulabilme şansımız hamilelik müjden olacaktır belki dedi bunu söylemesinin sebebi 3 gün ilişki önerdi dün son ilişki günüydü ama olumsuz olursa da üzülmem dedi evet istiyorum ama her zaman umut vardır demesi beni hem mutlu etti hemde duygulandırdı 🥰
Ne güzel yaa benimde aşılamanın 5. Günü beklemedeyim

Asılama günü de stresliydim elimden bir şey gelmiyor stresimi yonetemiyorum 😥
Emin ol benden kat kat şanslısın ben aşılama oldum ve çalışmak zorunda kaldım halbukiki rapor alacaktım ama arkadaş covid oldu alamadım bi de beni düşün tutar mı hiç bilmiyorum çok da umutlu değilim bu aydan zaten keşke tutsa tutarsa ikizlerim olcak büyük ihtimal 🙏🏻🤲🏻ne kadardır deniyorsun canım önceleri bende çok stresliydim amaartık saldım pozitif çıkcani pek sanmadım işin

Emin ol benden kat kat şanslısın ben aşılama oldum ve çalışmak zorunda kaldım halbukiki rapor alacaktım ama arkadaş covid oldu alamadım bi de beni düşün tutar mı hiç bilmiyorum çok da umutlu değilim bu aydan zaten keşke tutsa tutarsa ikizlerim olcak büyük ihtimal 🙏🏻🤲🏻ne kadardır deniyorsun canım önceleri bende çok stresliydim amaartık saldım pozitif çıkcani pek sanmadım işin
2 yıla yakın oldu evleneli başından beri olmadı istedik. Hiçbir sorun yok peki neden olmuyor diye soru sormaktan kendimi yiprattim. Ben ev hanımıyım yaşım 26 evlenmeden önce hayalini kuruyordum. Kendim korona geliniyim zor evlendik zor çocuk oluyor

2 yıla yakın oldu evleneli başından beri olmadı istedik. Hiçbir sorun yok peki neden olmuyor diye soru sormaktan kendimi yiprattim. Ben ev hanımıyım yaşım 26 evlenmeden önce hayalini kuruyordum. Kendim korona geliniyim zor evlendik zor çocuk oluyor
Umarım bu ay uğurlu gelir bize ve bebişimiz gelir gerçi her ay umut edip negatif görmekten de yoruldum ams nasip diyelim

bizim aynı herhalde bende pazartesi oldum. 3 yumurtam vardı 3ü de 19mm civarıydı sanırım.
umarım ikimizin de olumlu olur:halay:
Ayy inşallah canim eğer olmazsa önümüzdeki tüp serüvenimiz baslicak benim tekrar aşılama ile kaybedecek vaktim yok yaş 41

X