2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebek alışverişine başlayan oldumu aranızda ben daha bisey almadım nerden başlasam bilemiyorum ya 🥴 ilk gebelik ve bütün acemilikler mevcut şuan bende 😀
ben sadece indirimde falan denk gelenleri aldım şimdilik ama artık erken değil sanırım, ilk gebelikte mobilya araba falan ne alacağına karar vermen vakit alacaktır en azından araştırabilirsin

merhaba arkadaşlar, yıllar sonra foruma ilk kez yazıyorum :)
bugün detaylı ultrasona gireceğim direk kendi takipli hastaneme gideceğim bir fiyat araştırması yaptırmadım 500 tl dediler normal sanırım değil mi? yani ortalama fiyatlar nedir ? özel sigortam var ama sanırım detaylı ultrasonu karşılamıyor
Ben 900.tl verdim anlaşmalı kurum değildi ama faturayı yolladığımda %80 ini karşıladı sigorta poliçesine bağlı değişiyor olabilir

merhaba arkadaşlar, yıllar sonra foruma ilk kez yazıyorum :)
bugün detaylı ultrasona gireceğim direk kendi takipli hastaneme gideceğim bir fiyat araştırması yaptırmadım 500 tl dediler normal sanırım değil mi? yani ortalama fiyatlar nedir ? özel sigortam var ama sanırım detaylı ultrasonu karşılamıyor
Özel sigorta nasıl oluo bilmiom yani karşılar mı karşılamaz mı anlamam ama fiyat cok normal bizde Dr tavsiye ettiği yerde yaptırdık ama en en uygunu orasydı 400e yaptırdık. Diğer heryer 500 600 tutturabilene

Özel sigorta nasıl oluo bilmiom yani karşılar mı karşılamaz mı anlamam ama fiyat cok normal bizde Dr tavsiye ettiği yerde yaptırdık ama en en uygunu orasydı 400e yaptırdık. Diğer heryer 500 600 tutturabilene
banada öyle geldi gayet iyi o zaman fiyat teşekkür ederim zaten geç oldu bir an önce yaptırayım

Canım iştahimda bi açık ki aşırı tatlı istiyo canım kiloda almadım diye rahat rahat yiyordum şimdi tatlı hamurişi falan yok artık 😕 gitsin sınır ötesine lütfen 🤣

Çok normal Ama hem kış ki metabolizma yavaş,bol kalori istiyor canımız genellikle de evdeyiz bı de hamilelik 🤓🤓 ben daha vahim hem kaç kg aldığımı bilmiyorum hem yiyorum hem de daha gebelik şekeri ölçürtmedim🙈🙈🙈😄

Çok normal Ama hem kış ki metabolizma yavaş,bol kalori istiyor canımız genellikle de evdeyiz bı de hamilelik 🤓🤓 ben daha vahim hem kaç kg aldığımı bilmiyorum hem yiyorum hem de daha gebelik şekeri ölçürtmedim🙈🙈🙈😄
Evet evde sıkılınca da yemeye çok sarıyo insan 😂😂 yaptıracak misin şeker yuklemesini canım inşallah çıkmaz birşey
Diyete dikkat et bise olmaz insallah canim sinirdaymis endiselenme 🤗
Artık mecbur dikkat edeceğim kendim için olsa zor tutarım kendimi ama bebişim söz konusu ❤🤗

Evet evde sıkılınca da yemeye çok sarıyo insan 😂😂 yaptıracak misin şeker yuklemesini canım inşallah çıkmaz birşey

Artık mecbur dikkat edeceğim kendim için olsa zor tutarım kendimi ama bebişim söz konusu ❤🤗

Evet tatlım yaptircam da 28 e kadar yolu varmış bugünlerde hıc dışarı çıkmak istemiyorum doktor için bile ..

Yine sıkı yasaklar geldi geç olsa da

X