2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet ben de öyle düşünmüştüm alacak olsa aç gel derdi demedi hiç. Yemek yedirmeme sebepleri istifra olmasın diyemi canım. Yoksa anesteziyimi etkiliyor acaba.
Yanında biri olacak mı ben korkuyorum son zamanlar nede olsa burda öyle hemen taksi de gelmiyo hele kar yağarken olsaydı hiç
Yanımda bilmiyorum annem ne zaman gelecek yalvarmamı bekliyor canım anam ama zaten kayınvalidem hemen alt katımızda oturuyor canım seslensem koşa koşa gelirler saolsunlar benim de kafamda felaket senaryoları çiziliyor ama Rabbim muhafaza etsin

Evet canim anestezi istifraya sebep olabiliyormuş sanirim boş mide.olunca daha rahat hem.bizim hem ekip icinben spinal olmuştum.komple bayilmadim

Ben de hep o saatlerde gitmeyi seviyorum daa eşim öğlen seviyor o yüzden öğlene alıyorum artık
Handenin söylediği mantıklı hemen alacak olsa sana 1 gün önceden yapman gerekenleri söylerdi sanırım
Evet biz de eşimin işten çıkış saatine göre ayarlıyoruz canım randevuları o zaman çantayla filan gitmiyim bari
Tuğçe uyudu.heralde heyecanını bize bıraktı.
Evet öyle oldu tam olarak

Komsun var mi halinden anlayacak. Biranda sana yardım edebilecek en azindan stres yapmazsin esin olmadığı gecelerde
Yok malesef taşınalı 1 yıl oldu pandemi sebebiyle kimseyle görüşmüyoruz. Ama alt komşularımla sık sık görüşürüz içim rahat ya çok şükür
Evet canim anestezi istifraya sebep olabiliyormuş sanirim boş mide.olunca daha rahat hem.bizim hem ekip icinben spinal olmuştum.komple bayilmadim
Tabiki öyle bi durum yaşansın istemez kimse 2 yıl önce düşük yapabilmem için suni sancı vermişlerdi hastanede canım eğer olur da düşmezse diye yemek yememiştim 30 saat kadar. Aniden kürtaja almak gerekebilir diye. Çok güçsüz düşmüştüm o zaman. Ama tabi sezaryen de saati belli olduğu için o kadar zorlnmayız inşallah

Kimseyi yargılama bu öyle bşey yada sımarıklık degil. Dünyada kabul görmüs bir sendrom. İcinden gelen hisler. Yasamadigin icin yeni dogurdun ohoo falan diyosun da yasamayan nasıl bilsin zaten dimi. Allah yasatmasın. Ağlanıyım sızlanıyım yaptıgımı kim söyledi. Ruhsal olarak iyi değilim sadece. Ben kendimi mi sürüklüyorum böyle olmayı kim ister? Saçma geliyormuş. Aynen ben bayıldım böyle hissetmeye cünkü

Canim Canim calisan bayanmiydin bende dogurdugumda ilk.iki gece cok ağladım ek.kadar bebek nasil hakkından gelirim nasil bakılır bilmediğimden korktum birde hic evde kalmadım.universiteden sonra 1 yil sınav çalıştım hep dershane ev arasınd aydın boşluğa düştüm. Belki sende boyle bir şey yaşadın ama geçecek inan bana emzirdikçe bakımını kendin yapıp.ailecek birşeyler yapmaya başladığında değişecek şimdi o da küçük hep uyuyor sana tepki vermeye başladığında farkli.olacak dua et

Alt kattalarsa iyi canım benim burda komşum bile yok

Bugün banada arkadaş sordu işte kaç günün var diye işte sakın kendini üzme kimseyi takma fakan dedim lohusalık izin verirse artık yok lohusalık o öyle bilinç altı falan dedi herkez bir değil bunu kabul etmek lazım lohusalık da var kimisi hafif atlatır kimisi de ağır sen bu durumun geçiçi oldugunu bil kendini üzüp suçlama hiç ben daha önce doğurmadım tabii ama az çok anlayabiliyorum

Sarılık değerine bakıldı canım. Bir sıkıntı yok. Bugün kontrolü var, kilo ve sarılık kontrolü yapilacak. Bugun netlesecek durum.
Çok uğraştırıyor hatta diyoruz dayak arsizi oldu gelir gelmez.

Evet maalesefmaalesef öyle oluyor canım uyandırip beslemek çok zor yutmuyorlar olduğu gibi çıkıyor şırıngadan uyanık oldukları vakitlere denk getirmeye çalışıyoruz bizde
Şırınga cok zormus cnm. Ilk verdim sonra Avent in biberonla vermeye basladim, en azından emmeye devam etti. Bugün kontrolü var, inşallah kabul görür bir kilo artışı vardır.

Gunaydin kizlar,
Hiç burayı takip edemiyorum. Öncelikle doğum yapan arkadaşlar gözünüz aydın sağlıcakla büyütün yavrularınızı.
Mama verdim, doymadı kızım aç uyudu, göğsümün biri yara oldu minicik, oturduk onu sağıyoruz. Insallah onu da içip doyacak

Sorma yürüdüğümde heleki idrar tutuyorsam igne gb batıyor başıyla baskı yapıyormuş . Oturma ihtiyacı duyuyorum
Benimde bu aralar sanki içimden çıkıverecekmiş gibi oluyo, aşağıda çok baskı hissediyorum, çok yorulur veya çok ayakfa durursam. Bazen de sanki iğne batıyor hissi veya elini kolunu alttan çıkaraxakmış gibi tuhaf birşeyler oluyor bazı hareketleri canımı yakıyır ama hareketlenmesi hoşuma gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…