2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Amin canım benim

Ayaklarını salma benim de sağ ayağım şişiyor ne yaparsam yapayım pek uzatıp oturamıyorum yalan değil bide tuzun azalması lazım başka bişey bende bilmiyorum

0 2700 içinde sanki çok küçük olmaz mı bende bilmiyorum ama dün prima aldım 1 numara sleepy 2 numara kadar var çantaya da onu koymuştum sleepy 1 numara heralde baya minik oluyo

:)) bu da hamılelık depresyonu mu melekcım :)
Ay ne bilim acaba mı biz de öyle olcaz heralde bebekle vakit geçircez die unuturuz burayı belki de gelin buraya daa bizi de aydınlatın nasıl gidio bebekler nasıl neler yapıo sunuz? Mutlaka şunu yapın yada yapmayın die tavsiye de bulunun

BiZ de ilk başlarda zor ugrarırız :)) ogh miss kokulularrr

Başkan hıc giremiyo bdvlerde gezerdi sabaha kadar şimdi tık yok beril ece parmağında oynatiyo heralde KurkmantoluS

BiZ de ilk başlarda zor ugrarırız :)) ogh miss kokulularrr
Ayy evet salonun her yerinde bebeğinin eşyaları kucagında bebeğin oh mis miss Allahım bizlere de yaşatsın saglıcakla inşallah olmayanlara da nasip etsin
Başkan hıc giremiyo bdvlerde gezerdi sabaha kadar şimdi tık yok beril ece parmağında oynatiyo heralde KurkmantoluS
KurkmantoluS yok Masalim01 yok aktif olanlardan.. Emzirp uyuyorlardır belkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…