2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yabancı bi videoda izledim 2. Trimesterda neler olup biter vucutta diye. 20. Haftada hamileligin balayına hosgeldiniz diyodu😄 20-26 arasını en rahat olarak anlatmış fiziksel acıdan
12.haftadan sonrada öyle diyorlardı inandık :) bosa cikti
neyse ama ben biraz daha rahatım bu hafta midem çok nadir bulanıyor ama yanma var bu seferde

benim doktor kesinlikle hissedemezsin 20den once diyor kas veya gaz olabilirmiş
Ben göbekte hissetmiyorum ki canım göbeğimin altına gidip geliyor zaten şişlik ten fark ediyorum hepinizi fark edersiniz uykumdan uyandırdı beni öyle bir hareket ettiki hatta artık o kadar alıştım ki şu bir kaç gündür hareketlerine hareket etmeyince niye etmiyor diye tribe giriyorum 😅

12.haftadan sonrada öyle diyorlardı inandık :) bosa cikti
neyse ama ben biraz daha rahatım bu hafta midem çok nadir bulanıyor ama yanma var bu seferde
Yanma için soguk süt icebilirsin iyi geliyo. Bi de yiyip yatma. Ben de sükür Toparlandım bu hafta. 20 yi merakla bekliyorum ama😄

Benim de tsh düşük, T3 değerim yüksek çıktı. Doktorum endokrine yönlendirdi, oradaki doktor şimdilik ilaca gerek duymadı, 10 gün sonra kontrole çağırdı.
Bebek için bi sıkıntı oluşturur mu bu durum diye bayağa telaşlandım ben de.
Sorun olmuyor, sorun olacak kadar acele olsaydı ilaç verirlerdi. Kendi halinde düzelir belki diye bakıyolardir korkma

As ermenin baska bir cesidi de ruyada gormek bence. Bende doner ekmek gordm gecen sabah gittik aldik kahvaltida onu yedm😆😆
Sadece bikere rüyamda bir sürü meyve gördüm. Kokuları burnumdaydı resmen. Nasıl yiyorum çilekler kavunlar çeşit çeşit. Ertesi gün meyveee diye ağladım😂

Kızlaarrr günaydın 🌺🌺
Ben 14. Haftaya girdim progestan kullanıyordum daha önce bahsetmiştim onu azaltarak bırakalım dedi.
Gün aşırı kullanmaya başladım ama afedersiniz kahverengi sümük gibi lekelenmeler oluyor.
Normal bi durum mu
endişelenmeli miyim
sizlerde de oldu mu
lütfen bi akıl verin 🤲🤲

Kızlaarrr günaydın 🌺🌺
Ben 14. Haftaya girdim progestan kullanıyordum daha önce bahsetmiştim onu azaltarak bırakalım dedi.
Gün aşırı kullanmaya başladım ama afedersiniz kahverengi sümük gibi lekelenmeler oluyor.
Normal bi durum mu
endişelenmeli miyim
sizlerde de oldu mu
lütfen bi akıl verin 🤲🤲
Ben kullanırken oluyordu. Bıraktım şükür olmadı.

Kizlar risk cok cok az cikti sukur . Doktora dayanamadum yine cinsiyeti pozisyon uygunsa soylermisiniz dedim yine 16 da ama tamam görürsem söylerim dedi . Sonrs sen cok merak ettin dimi annesi bebegin erkek dedi bende yuzde kac filan dedim elli elli dedi ys kadin ama onu laf olsun diye soledi anladim cunku ardindan sen sordun bende sana gördüğümü soyledim erkek dedi . Cumada yeni doktoruma sorarım. Esim de cok merak etti telde söylemedim aksm ehliyet dersim var 9 da bitecek esimle o saate kadarda goremeyecegz simdi esimin yanina gidiyorum dükkana 😊
Hissettiğim ve sizin dedikleriniz dogruymus oglusum olacakmis
Hadi bakalım, tahmin tahmindir 🥰 cuma günüde kesinleşir yeni doktorunda inşallah. Hayırlısı olsun canım 🙏🏻🥰

kanama alanına çare pruloton depot iğne bunu kullanınca çoğu insanın geeçti.Bende iki haftadır vurunuyorum doğuma kadar devam edeceğim
Merhaba! Bende proluton igne kullaniyorum 3gunde 1 ve progestan igne ve fitil sabah aksam. Ve benim gebelik belirtilerim hic yok ne kasik da batma veya gogus dolgunlugu bulanti hic bi belirtim yok. Acaba bu ignelerden mi bilmiyorum sizde de boyle birsey var mi ?

X