2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Eve henüz geldik.herkese çok teşekkür ederim.Dualariniz ve iyi dilekleriniz icin.Belki birbirimizi görmedik ama gerçekten çok guzel bi grup olduk.
Hiç bi belirti olmadan 2hafta önce durmuş hemde kalbi.Dr.a gittikten 1hafta sonra.
Once sanci verdiler.Kürtaj yaptı ama anesteziyle.Bebek büyük olunca riske atamadı.Genetik test de yapılacak.
Bugünü hiç böyle düşünmemiştim.Kalbim çok aciyor.Dayanamiyorum.Son ana kadar defalarca istedim bakalım tekrar diye.Bugun beni bıraktı meleğim. :KK43:

Banada dediler cfdna o test sanırım yurtdışına gönderiliyormuş kan. Yüzde 99a kadar kesin sonuç dedi. Bende aldırmayı düşünmüyorum elbet. Ama acaba içim rahat etsemi yaptırsammı demiyo değilim.. Karar veremiyorum

kesinlikle En iyisini sen bilirsin. İçin nasıl rahat edecekse onu seçmelisin. bana perinatalog test yaptır deseydi kesinlikle o psikolojimle yapardım çok korktum ve şok geçirdim sonuçta ilk gebelik

Eve henüz geldik.herkese çok teşekkür ederim.Dualariniz ve iyi dilekleriniz icin.Belki birbirimizi görmedik ama gerçekten çok guzel bi grup olduk.
Hiç bi belirti olmadan 2hafta önce durmuş hemde kalbi.Dr.a gittikten 1hafta sonra.
Once sanci verdiler.Kürtaj yaptı ama anesteziyle.Bebek büyük olunca riske atamadı.Genetik test de yapılacak.
Bugünü hiç böyle düşünmemiştim.Kalbim çok aciyor.Dayanamiyorum.Son ana kadar defalarca istedim bakalım tekrar diye.Bugun beni bıraktı meleğim. :KK43:
Çok üzgünüm. Cennette seni karşılayacak bi meleğin var artık 😞

İnşallah canım amin 🤲 🤲 🤲veririm tabi. valla bebeği görünce Dr ne dediğini dinleyemiyorum heyecandan kopuyorum dünyadan. eşimi de almıyorlar içeri özel olmasına rağmen. Cıkınca eşim Dr ne dedi diyor ben cok fazla dinleyemedim diyorum.eşim sitem ediyor biraz. O yüzden Dr değiştircem eşleri alan Bi hastane var oraya gidicez heralde.
Pandemiden dolayı almıyorlar. Benim eşimde çok sitem ediyor ama yapacak birşy yok. Haftaya rica edeceğim. Alsın. Sonuçda o da görmek istiyor. 2 dakka görsün çıksın.

[QUOTE="Melekkkkkcanannnnn, post: 65211384, member: 9184
Aslında çok saçma. Eşin sonuçda . Maskesi var.

Ahh yaa hic boyle hayal etmemistik bu gunu🙏🏻 Allah yardimcin olsun arkadasim, allah size sabir versin, saglik versin, dayanma gucu versin 🙏🏻

Kızlar daha once de sormuştum su gibi akintim oluyor diye. Biraz arastirdim da amniyon sivisi ise riskli olabilirmis. Test yapiyolarmis bunun icin. Yarin icin randevu aldim ama kendi doktorumdan randevu bulamadim. Yarin gidince yine bi sorucam kendi doktoruma randevusuz alabilir mi diye olmazsa diğer doktora gidicem.

Evet onlarda sorun yoktu ama kan değerlerim yüksek çıktı
Hic takma hicbirsey olmaz evelAllah..yas varsa ondan dolayi yuksek cikmis olabilir sakin kafana takma.ben ilk hamileligimde sirf bu yuzden kafaya takarım hamileligimi mahvederim diye yaptırmadım (kendimi biliyorum çünkü) yine yaptirmayi düşünmüyorum.Allahtan gelene kabulüm boynum kıldan ince

Amin canım inşallah 🤲 🤲 🤲 evet ilk bebeğim olcak nasipse. 35 yaşım.
Bende 35 canm.ilkinde yaptirmadim bundada yaptirmayi düşünmüyorum ya.cunku ben baya pimpirikli biriyim ufacik bir rikste bile kurarda kurarim.zaten burun kemiği varlığı ve ense kalınlığı idealse korkulacak birsey yokmuş

Acini cok yurekten yasadim inanki. Allah dayanma gucu versin cnm. Umarim Ilerleyen zamanda saglikli bir gebeligin olur ve kucagina alirsin.

Kızlar hic icime sinmeyen bir sey oldu .m bu yarın gidecegim yeni doktorun ınstagram hesabını buldum takip icin ekledim neyse kabul edip o da ekledi bende sassirdim neyse dedim kabul ettim bu seferde hikayelerime bakti adam sapikmi acaba ya valla içime kurt düştü simdi
Çok pimpiriklisin diye bence bütün bunlar senin başına geliyor 😅 şaka bi yana doktor böyle her ekleyeni kabul edip hikayelerine bakıyor mu ne alaka yani

Canım cennette şefaatçin olacak inşALLAH 😓 güzel haberlerini tekrar alıcaz eminim buna duam seninle elden keşke başka birşey gelse

Kızlar daha once de sormuştum su gibi akintim oluyor diye. Biraz arastirdim da amniyon sivisi ise riskli olabilirmis. Test yapiyolarmis bunun icin. Yarin icin randevu aldim ama kendi doktorumdan randevu bulamadim. Yarin gidince yine bi sorucam kendi doktoruma randevusuz alabilir mi diye olmazsa diğer doktora gidicem.
Canım bu bende de oluyor çok. Bende gittiğimde soracağım. Bir arkadaşım bebeğin suyu bittiği için erken doğum yapmıştı. O hatta idrarımı kaçırıyorum sanıyormuş. Öyle birşey varsa önceden önlem alınır

Kizlar 16. Haftadayim. Bugün kasık ağrım ve batmalarim oldu.aynisini yaşayan var mı? Şu ara hiç yoktu..
Benimde bu aralar oluyor. Sanki kasıklarımda bi dolgunluk var gibi. Bacaklarımı falan oynatınca dönerken falan batıyor. Çok ağrı değil ama eskisi gibi hissetmiyorum. Bi rahatsızlık hissi var sanki

X