2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Vallahi yürüme koşma arası süreci zorladı beni düşük carpma çok oluyor simdi daha iyi 😃
Duvarları boyamış elimden tutup birde gösteriyor ablasının kalemlerini eline geçirmeye gorsun😄😄
Ben de en çok yürürükten sonrs rahat etmiştim. Sürekli kucak çok zordu. Emekleme de çok az olmuştu bizde 😃

Slm anneler kuzucum 19 ayını dolduracak beni emzik gb kullanıyor malum çalışıyorum gündüz emmedigi zamani gece değerlendiriyor ama bende hal derman kalmadı.
H.sonu evdeyken de gündüz emmiyor uykuya geçişte emmek istiyor ayni durumu yaşayan varmi 🥲

Slm anneler kuzucum 19 ayını dolduracak beni emzik gb kullanıyor malum çalışıyorum gündüz emmedigi zamani gece değerlendiriyor ama bende hal derman kalmadı.
H.sonu evdeyken de gündüz emmiyor uykuya geçişte emmek istiyor ayni durumu yaşayan varmi 🥲
Ben çalışmıyorum ama gün boyu öyleyiz, emzik gibi sürekli ağzında. Çok yoruldum bu durumdan. Birdr ısırıp çekiştiriyor. 14 dişi çıktı 15 ve 16.dişi de patladı. Diş kaşıntısı diycem ama değil oyun yapıyor.

Canım bizde aynıyız . Sürekli peşimde meme meme diye . Kızım ne emzik ne biberon asla kabul etmedi şimdiye kadar . Emziği ben oldum . Sabaha kadar memedeyiz. Gündüz çalışıyorum. Akşam ben eve gelir gelmez başlıyoruz memeye . Haftasonuda sürekli memede . Geçen gün meme emerken bıraktırdım, bakalım süt varmıymış diye sıkınca, çıkan sütü görünce’ kapaat kapaat’ diye bağırdı . Dedim hadi bırakacak inşallah . Ama yok, geceleri devam her zamanki gibi . Bıraktıracaktım vazgeçtim .son 4 dişi kaldı. inşallah onlarda çıksın sonra bıraktırıcam . Birde yanımda yatmaya alıştırdım ki sorma . 3 aylıkken bırakıp işe başlayınca, gece bari benden ayrı kalmasın diye diye hep yanımda yattı 🥰şimdi nasıl başka biyere alıştırıcam bilmiyorum. Sağlıkla büyüsün insallah yavrularımız . 20 aydır uyutmadı saolsun yavrum . Sağlığımız,düzenimiz yerinde olsunda ,uyumamaya razıyım ,yeterki hep yanımda olsun prensesim 💗💗

kızlar nsılsınız. bebişlerimiz neredeyse 2 yaşına girecekler. hepinizin sağlığı yerindedir umarım . yardıma ihtiyacım var :anne:kızım meme bağımlısı. gündüz yanında değilim, emmiyor. annem bakıyor .ya ayağında sallayarak ya da beşikte sallayarak uyutuyor. ben eve gelince başlıyoruz memeye, sabaha kadar devam. benim yanımdayken sadece memede uyuyor. bunları yaşayıpta memeyi bıraktırmayı başaran var mı. tecrübeleriniz neler nasıl bıraktırabilirim.

Canım peki kanaman olurken ağrın veya sancın varmıydı bide parça demişsin kılcal damar şeklindemi yoksa et parçası gibimi. Ben kızımda kanama yaşadım ama kahverengi ve açık pembe kılcal damar şeklinde de parçalar vardı 1.5 ay sürdü ama ağrım yoktu ve sıkıntısız doğurdum. Geçen ayki hamileliğimde kahverengi şeklinde başlayıp parlak kırmızıya dönen kanamam oldu ama baya sancılıydım sonra et parçaları düştü ve düşük yaptım. Eğer kırmızı görüyorsan lütfen başka bir doktora git hani sorun yoksa bile en azından için rahat eder bol bol su iç uzan hiç bir iş yapma canım
Merhabalar bu ay benimde adetime 7 gün kala akıntı içinde kılcak açık pembe lekeler geliyo peçeteye 3 gündür günde 1 kere gebelik olabilir mi sizce

Kızlar 9 aylık kontrolünde kan değerlerine bakıldı anemi gözüküyor denildi Akdeniz anemi hatta genetik oluyor ama bizde yok bu şaşırdık 1.yaş ta daha net olur o zaman gelin dediler.
Ve bir hafta sonra 10 aylık olucaz diş mis yok daha da geleceği de yokmuş 🙄
Merhaba benim yavrumda 10 aylık onada akdeniz anemisi olabilir dediler 1 ay sonra tekrar kan vericez ve dişi çıkmadı hala? Siz ne yaptiniz son durum nedir?

Merhaba benim yavrumda 10 aylık onada akdeniz anemisi olabilir dediler 1 ay sonra tekrar kan vericez ve dişi çıkmadı hala? Siz ne yaptiniz son durum nedir?
Merhaba bizim Akdeniz anemisi olmadığı anlaşıldı sadece anemi olabilme ihtimali var ona da denir ilacı kullanıyoruz çok geçmiş olsun sizede

Merhaba bizim Akdeniz anemisi olmadığı anlaşıldı sadece anemi olabilme ihtimali var ona da denir ilacı kullanıyoruz çok geçmiş olsun sizede

Çok sevindim sizin adınıza inşallah bizde bu haftaki kontrolde müjdeli haberi aliriz

Kızlar uzun Bi aradan sonra herkese mrb. Kimbilir neler yapıyorsunuz.oğlum 2 yaşını 2 ay geçti. Maşallah herşey yolunda. Ama annemin kanser oldgunu öğrendik. 2 aydır perişanız. Hiç aklımıza gelmeyen başımıza geldi. Dün ilk kemoterapisini aldı. Ameliyat şansı yok maalesef. Nasıl üzgünüm. İnşallah Allahım bize bağışlar.

Kızlar uzun Bi aradan sonra herkese mrb. Kimbilir neler yapıyorsunuz.oğlum 2 yaşını 2 ay geçti. Maşallah herşey yolunda. Ama annemin kanser oldgunu öğrendik. 2 aydır perişanız. Hiç aklımıza gelmeyen başımıza geldi. Dün ilk kemoterapisini aldı. Ameliyat şansı yok maalesef. Nasıl üzgünüm. İnşallah Allahım bize bağışlar.
Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin 🤲🏻❤️

X