2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Bi şey olmaz, ilk zamanlar süt çıkartıyo zaten çocuk ne yiyip içiyor ki🤣 ben çok bez değiştirdim yeğenlerimin falan, alışılıyor ya. Ama büyüdükçe ve yedikleri çeşitlendikçe koku dayanılmaz oluyor :KK70:

Bende bir kere degistirmistim kuzenimin cok zorda kaldigim icin😁 Ama yine de islak mendil daha kullanisli buyuk ne biliyim iki uc taneyi elime alir yaparim 😁 pamuk sanki eriyecek ve elime degicekmis hissiyati uyandirdi bende😁

kızlar benim e nabızda influenza aşısını sorguladığımda yüksek risk grubundasınız aile hekiminize yazdırabilirsiniz gibi birşey yazıyordu sizde de var mı aceba hamilelik için mi çıktı yoksa başka hastalığım var ondan dolayı mı merak ettim

Yok yok ben yine de yapamam 😁 kayinvalidem kiziyla bana islak mendil kutusu almisti bebek olursa pamuklar kurumasin oyle silersiniz diye. Ne o yapabildi ne ben yapabilirim 😁
Kayınvaliden “bebek olursa” diye ıslak mendil kutusu mu aldı? Daha sen hamile değilken? :KK70:

kızlar benim e nabızda influenza aşısını sorguladığımda yüksek risk grubundasınız aile hekiminize yazdırabilirsiniz gibi birşey yazıyordu sizde de var mı aceba hamilelik için mi çıktı yoksa başka hastalığım var ondan dolayı mı merak ettim
Hayır canım hamilelikle ilgisi yok ben risk grubunda gözükmüyorum. Senin başka bir rahatsızlığın falan var mıydı?

Yok yok ben yine de yapamam 😁 kayinvalidem kiziyla bana islak mendil kutusu almisti bebek olursa pamuklar kurumasin oyle silersiniz diye. Ne o yapabildi ne ben yapabilirim 😁
Öyle yapınca(önceden pamuğu ıslatıp kutuda bekletirsen) bakteri çoğalabilirmiş canım, pamuk suyla sileceksen silme işlemi yaparken yanına temiz su ve pamuk alıp öyle sil. Ya da hazır ıslak mendil kullan derim.

Öyle yapınca(önceden pamuğu ıslatıp kutuda bekletirsen) bakteri çoğalabilirmiş canım, pamuk suyla sileceksen silme işlemi yaparken yanına temiz su ve pamuk alıp öyle sil. Ya da hazır ıslak mendil kullan derim.

Yok yok ben direk islak mendil kullancam 😁 o kutuya bazen eve aldigim islak mendilleri koyuyorum haha

bibalprensesi bibalprensesi sen mustelanın setini 190 liraya almıştın sanırım. Bu set mi senin aldığın?

Eklentiler

• D5719B86-6676-4B2D-B910-7D9A958725FC.jpeg
    D5719B86-6676-4B2D-B910-7D9A958725FC.jpeg
    82,9 KB · Görüntüleme: 42
Bende de yüksek risk grubundasınız diyor.

Kızlar stüdyoda hamile çekimi yaptırmayı düşünüyor musunuz? :ıslık:

Bu muhtemelen öncelikli gruptaki kişilerin sağlık durum sözleşmesidir. Sağlık personeli için. Yoksa şaka bir yana aşıyı bulduk da hamilelere yapılması kaldı 😁.
Ya şöyle, bana bakanlıktan mesaj geldi, değerli sağlık çalışanımız nisan, adınıza aşı tanımlanmıştır falan gibi, sağlıkçılarda da yaparken zorunlu değil zaten, ki hamilelerde asla zorunlu kılamazlar, her ne ladar inaktif de olsa, ben şahsen ne hamilelikte, ne emzirirken düşünmüyorum şimdilik, uzun vadede sonuçlarını değerlendirmek mümkün değil, ki doğum ve sonrası uzunca süre kimseyi de evime almayo düşünmüyorum, ailelerimiz dahil, inanışmaz bilinmezlik ya, nasıl olacak bilmiyorum

X