2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kızlar göğüs pompasını kesin almamız gerekiyor mu duruma göre mi alıyoruz. 500 tl fiyatı alsam mı almasam mı bilemedim 😅
İhtiyaç olursa alırsın canım istersen şimdiden alma. Ben kullandım ama hiç kullanmayan arkadaşlarım da oldu. Ben de ilk günler emzirme ile ilgili sıkıntılar yaşayınca eşip gidip alıp geldi, önceden almadım. Ama çalışacak anneler önceden alabilir onlara kesin lazım olur

Yaaa 20 aylık çok ya 😂 emzik işe yaramaz mı gece o kadar acıkıyorlar mı
Kızım 1 yaştan sonra daha az uyanır oldu çok şükür (diş ve atak dönemleri hariç). Ama her çocuğun huyu farklı malesef. 2 yaşa kadar hala saat başı uyanan vs oluyor. Bol bol dua etmek lazım bakımı kolay, uykuyu seven, uyumlu, sakin bebekler olsunlar diye 😜

Bu kadar pahalıya gerek yok Manuel olarak mochi falan var gayet ıs gpruyor
Canım mochi süt sağma makinası gibi değilde daha çok süt toplama gibi düşünüyorum ben özellikle ilk aylar memeler terbiye olana dek bebek birini emerken diğerinden de süt geliyor ya o zamanlar çok ise yarıyor boşa gitmiyor süt pompaların yerini kesinlikle tutmuyor kullanan biri olarak öyle düşünüyorum

Kızım 1 yaştan sonra daha az uyanır oldu çok şükür (diş ve atak dönemleri hariç). Ama her çocuğun huyu farklı malesef. 2 yaşa kadar hala saat başı uyanan vs oluyor. Bol bol dua etmek lazım bakımı kolay, uykuyu seven, uyumlu, sakin bebekler olsunlar diye 😜
Ay insallah allah hayırlı göz aydınlığı evlatlar versin 🥰

Mastit olmakta çok zor diyorlar umarım olmayız. Almıyım o zaman kalsın şimdilik.
Mastit olmak zor ama tecrübesiz mastit olmak daha zor🙃antibiotik kullanmam gerekiyormuş bana ailemdeki anneler normal bunlar deyip sabretmemi istediler.sağdıkça meme dokum bozuldu ve sonuç iğnelerle çekilen kitli bezeler.aklında olsun anormal durum hissedersen sakın bekleme doktora danış.sonrası kolay.

Birde benimki gibi 7 yasina gelip hala uyumayan cocuklar var 🙄

Kizlar gunaydin..
Kiz bekleyen anneler isimleri yazarmisiniz?
Kitlendim yahu bir kac isim arasinda
Oglumun adi omer
Zeynep ya da elif diye dusunduk ben duru ismini cok seviyorum.cok cici geliyor.
Zeynep duru mu olsun derken hala sonuc yok. Bana fikir verir misiniz?😬😍

Kizlar gunaydin..
Kiz bekleyen anneler isimleri yazarmisiniz?
Kitlendim yahu bir kac isim arasinda
Oglumun adi omer
Zeynep ya da elif diye dusunduk ben duru ismini cok seviyorum.cok cici geliyor.
Zeynep duru mu olsun derken hala sonuc yok. Bana fikir verir misiniz?😬😍
Günaydın canım
Biz Nisanur da karar kıldık 🥰

X