2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285

tesekkur ederiim, benim evim Altunizade'ye cok yakin ama bakalim. Bir de oranin temizligi ve hijyeni benim gibi takintili bir insana o kadar iyi geliyor ki anlatamam.

Kızlar beni doktor taburcu etmedi pazartesiye kadar yatman gerek kanama takibi dedi kanamam iyice azaldı ilaçların sayesinde ama Bi yandan çok sıkıldım rabbim kimseye yaşatmasın bebeğiyle sınamasın

oh azalmis kanamalarin ne guzel iste, sen ona odaklan.
ne guzel hastanedeyim, kanamam da bitme uzere, iyi ki erkenden geldim de buraya her sey yoluna girdi cok sukur diye tekrarla beyninde

ben 15 senedir ozel sektorde calisiyorum, hayatimdaki en buyuk luks sanirim ozel saglik sigortasi o da gecerli olacak mi dogumda cok bilmiyorum acikcasi, is yogunlugundan daha sadece 2 kere beta olcturebildim, doktor goremedim henuz.

allah hepimize saglikli evlat versin, tek onemli olan o - gerisi teferruat.

Eğer bir sorun yoksa prof takibi pahalıya gelir bence. Ama tercih meselesi tabii. Doktorun içine sinmesi iyi anlaşmak çok önemli.

Bir sorun yok aslinda suan icin ama bakalim eger cok ekstra bir ucret cikarsa prof e gitmem bende. En kotu birkac ayda bir gider onun da fikrini alabilirim yada. Sen card musteri hizmetlerini aradim ogretim uyesi farki yazmiyor policenizde ama yazilmamista olabilir en fazla %20 ekstra odersiniz dedi. Bakalim cuma belli olacak

Kızlar beni doktor taburcu etmedi pazartesiye kadar yatman gerek kanama takibi dedi kanamam iyice azaldı ilaçların sayesinde ama Bi yandan çok sıkıldım rabbim kimseye yaşatmasın bebeğiyle sınamasın

Hastanede olman daha guvenli, Allah korusun evde tekrar kanaman olursa daha kotu olurdu. Guzel seyler dusunneye calis bak ne guzel azalmis az daha sabret sonu cok guzel olacak

Başka hastane tavsiyeniz var mı Anadolu yakasında medipol nasıl giden var mı

Ben atasehir memorial da Cem Demirel i duydum bir de ama hic gitmedim. Insanlar tup bebek ile ilgili daha cok yorum yapmislar ve cok ic acici degil. Esimin arkadasi tavsiye etmisti. Bakalim arastiracagiz bu surecte medipol e de hic gitmedim

Canimm bende esimden yararlaniyorum cok cuzi bir rakam oduyoruz benim icin belki bir iki muayene ucreti. Ama biz gebeligi dusunerek planli yaptirdigimiz icin boyle oldu evlendigimizden beri oduyor 2 yildir, 6 aydir da bekledik suresinin dolmasini

Benimde doğum sigortam var bu fiyatları ödemiyorum. Temizlik konusunda takıntılı sayılırım ilk gebeliğimden beri Acıbadem’e gidiyorum ve doktorum çok kibar bir beyefendi aramızdaki iletişimi seviyorum.

Bir arkadaşım Koşuyolu medipolde doğum yapmıştı memnundu doktorundan. Çamlıca medipol de yeni ve fiyatları uygun kuzenim oraya gidiyordu doğum için doktor adı vs bilmiyorum. Ama memnundu

Akintinizin icinde bazen cok cok acik renkte kahverengi damla goruyor musunuz? Bugune kadar tamamen seffaf oluyordu, bugun pecetede fark ettim. Full kahverengi kan gibi degil de seffaf akintinin icinde azicik var gibi, kafam karisti bu saatten sonra hala yerlesme yuzunden mi olur?

Kamu özel farketmez önemli olan iletişimin iyi kurulduğu bir doktor bulmak ve eve SAĞLIKLI bir bebek götürebilmek. Yoksa acı kamuda da 10 birim özelde de 10 birim.

Cok haklisiniz, benim doktorum beni cok tedirgin ettigi icin ve surekli risklerden bahsedip beni strese soktugu icin degistirmek istiyordum. Aslinda kendim de Klinik Psikologum daha kontrollu olmam lazim ama demekki gercekten terzi kendi sokugunu dikemiyor. Bir de beni belki 10. Gorusu adimi bilmesini filan onemsemiyorum da her gittiginde ilk defa geliyormusum gibi folik asite basladin mi diyordu ya tamam adimi bilmiyorsun yuzume de mi bakmadin hic en az 10 kez gorustuk, sana gelmek icin 30 km yol gidip 2 dk bile ilgilenmeden habire yolluyorsun beni

24.05.2021. Allah bağışlasın hepimizin evlatlarını..

Yine de çok sakinsiniz. Yerinizde olsam çoktan doktoruma b12 nizi düşük olabilir mi bi hafıza problemi mi var hani bu kaçıncı gelişim diye şakayla karışık çıkışabilirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…