2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Güzelll çok gyzel saglıkla gelsin paşa 🤲. Bana sadece tahmin yaptı kıza benziyor diye 13 hafta gidicem ikili tarama yapcak ozaman goruruz dedi🤲 erkek ler cabuk öğreniliyor kız biraz zor saglıklı olsunlarda gerekirse geç öğrenelim bişe olmaz 🤲❤ sana tahmin yaptımı
Ben de haftaya gidicem bakalım canım çarşamba perşembe söylerim kesin dedi hayırlısı olsun insallah sağlıklı olsun da 🤩🤩 erkeğe benziyor dedi ama yanıltıcı olmasın dedi kesin konuşmadı ben de kız hissediyorum 😂

Ben de haftaya gidicem bakalım canım çarşamba perşembe söylerim kesin dedi hayırlısı olsun insallah sağlıklı olsun da 🤩🤩 erkeğe benziyor dedi ama yanıltıcı olmasın dedi kesin konuşmadı ben de kız hissediyorum 😂
Ya bende erkek hissediyorum 🤗 bakalm hisler cıkacakmı bizim

Kizlarr yine doktordan ciktimm, bebek bir hafta onden gidiyormus suan 8+4 olmasi gerekirken 9+4 olmus her sey yolunda kese de yine yuvarlak olmus 🙏😊 doktor genetik olarak olabilir dedi onden gitmesi, erken yumurtladigimi soyledim ama bu kadar etki etmez dedi. 6+4 kende 7+1 cikmisti. Iki hafta sonra tekrar gidicem ama tarama icin sanirim belli bir buyuklukte olmasi gerekiyormus ense kalinliginin ultrasonda bakip ona gore yapicaz yada sonra yapicaz ikiliyi 😊 cok guzel ultrason fotografi cekiyor ya bu doktor cok mutlu oldum buzdolabina asabilirim 😁 bu arada bebek saga yerlesmis sordum
Canım maşallah. Bence bebeğin erkek. Allah tamamına erdirsin inşaallah

Kizlarr yine doktordan ciktimm, bebek bir hafta onden gidiyormus suan 8+4 olmasi gerekirken 9+4 olmus her sey yolunda kese de yine yuvarlak olmus 🙏😊 doktor genetik olarak olabilir dedi onden gitmesi, erken yumurtladigimi soyledim ama bu kadar etki etmez dedi. 6+4 kende 7+1 cikmisti. Iki hafta sonra tekrar gidicem ama tarama icin sanirim belli bir buyuklukte olmasi gerekiyormus ense kalinliginin ultrasonda bakip ona gore yapicaz yada sonra yapicaz ikiliyi 😊 cok guzel ultrason fotografi cekiyor ya bu doktor cok mutlu oldum buzdolabina asabilirim 😁 bu arada bebek saga yerlesmis sordum
Benim erken yumurtlama ama sadece 1 gun önden gidiyordu son gittiğimde normale dönmüş bence de genetiktir. Bu arada bebegin saga yerlestiyse muhtemelen erkek 🤗

Ben de normale büyük göğüslüyüm, hamileyken aşırı büyümüştü, daha da büyümez herhalde dedim ama doğumdan sonra her biri en az iki kilo vardı bence 😂
Yani diyeceğim şu sen bi de süt girince gör o memişleri 😂
Enginlere sığmam taşarım modunda takılıyorlar
Canım ilk bebeğinin cinsiyeti nedir? Çok büyüyünce kız oluyormuş. Doğru mu?

kızlar, hiç diş etti hassasiyeti yaşayanınız var mı?
her zamanki bakımını yaptığım halde arka taraflarda şiş ve rahatsızlık veriyor, şu dönemde hiiiiç istemiyorum diş doktoruna gitmek ondan biraz korktum :işsiz:

Bende 6+4ken gittigimde 7+1 cikmisti ultrasonda ins benimkide hyrlisiyla erkek olur erkek bebisler biraz daha onden mi gidiyo acaba

Arkadaşlar bu doğum konusunda kafam çok karışık.
şimdi bizim burda zaten iki tane özel hastane var, totalde 5 tane kadın doğumcu var. tabii devlet hastanesi de var ama ben hiç gitmedim, takipler vs nasıl yapılıyor bilmiyorum.
sağdan soldan duyduğum kadarıyla burdaki doktorlar yani özellerdeki doktorlar -buna benim doktorum da dahil hepsi sezeryan yanlısıymış. o kadar ki bebek ve anne normal doğuma uygun olsa bile bi şekilde allem edip kallem edip sezeryane alıyorlarmış. ben de normal doğurmak istiyorum, sezeryandan korkuyorum. ne yapacağımı şaşırdım. özele muayenelere gidip, doğurmaya devlet hastanesine gitsem nasıl olur :olamaz: sonuçta devlet normalde daha tecrübelidir diye düşünüyorum.

Evet canım çok teşekkür ederim amin inşallah 😍 sen nasılsın?
Canım yaa o gruptan kim hamile kalsa o kadar çok seviniyorum ki sanki coook çok yakınım biri hamile gibi :KK200: iyiyim canım ben bebiste iyi. Sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik zorlanıyor musun, minik kuşun nasil

şimdi bizim burda zaten iki tane özel hastane var, totalde 5 tane kadın doğumcu var. tabii devlet hastanesi de var ama ben hiç gitmedim, takipler vs nasıl yapılıyor bilmiyorum.
sağdan soldan duyduğum kadarıyla burdaki doktorlar yani özellerdeki doktorlar -buna benim doktorum da dahil hepsi sezeryan yanlısıymış. o kadar ki bebek ve anne normal doğuma uygun olsa bile bi şekilde allem edip kallem edip sezeryane alıyorlarmış. ben de normal doğurmak istiyorum, sezeryandan korkuyorum. ne yapacağımı şaşırdım. özele muayenelere gidip, doğurmaya devlet hastanesine gitsem nasıl olur :olamaz: sonuçta devlet normalde daha tecrübelidir diye düşünüyorum.
Bence takibinide devlette yaptir benm oldugum yerde devlet ozelden bin kat daha ii gene ozelede arada git farkli doktorda olsun hep ayni doktor olmasin birinin goremedigi biseyi oburu gorur

doktorunla açık açık konuşsan, ben böyle böyle şeyler duyuyorum ama sağlıklı olduğum sürece sezaryen asla istemiyorum desen..

kaşından gözünden, halinden tavrından anlarsın sanki :ıslık:

ama bence de, devlete de eş zamanlı görünebilirsin, biraz daha haftalar ilerledikçe işin seyri belli olur - kendi özeldeki doktorun yan çizmeye başladığı anda çat diye devlete dönersin?

Benim arkadaşımın kızı 15 gün önden gidiyordu canım. Cinsiyetle ilişkisi yok bence. Inşaallah oğlun olur. Belirtilerin nedir?
Kizimda midem cok bulanirdi asiri cikarirdim bu hamileligimde bulantim yok denecek kadar az sadece aksama dogru oluyo tuhaf bi his onun disinda kizimda idrar rengim koyuydu tabi hic bisey yiyip icemezdim ondan olabilir bunda acik pek bi belirtim yok aslinda 6+4 iken kalp atisi 140 dedi doktor bebek solumda kizimdada solumdaydi bide bebek kesenin icinde sola daha yakin duruyor kizimda bunlar nasildi bilmiyorum ilk oldugu icin cinsiyeti onemsememistim

Bence takibinide devlette yaptir benm oldugum yerde devlet ozelden bin kat daha ii gene ozelede arada git farkli doktorda olsun hep ayni doktor olmasin birinin goremedigi biseyi oburu gorur
Canım ben çalışıyorum, yoğun bi işim var, özel hastaneler iş yerime yakın, devlet hastanesi biraz daha ilçe dışında kalıyor ve aynı zamanda korona belasından dolayı devlet hastanesi düşünmemiştim.
doktorunla açık açık konuşsan, ben böyle böyle şeyler duyuyorum ama sağlıklı olduğum sürece sezaryen asla istemiyorum desen..

kaşından gözünden, halinden tavrından anlarsın sanki :ıslık:

ama bence de, devlete de eş zamanlı görünebilirsin, biraz daha haftalar ilerledikçe işin seyri belli olur - kendi özeldeki doktorun yan çizmeye başladığı anda çat diye devlete dönersin?
Doktorumla açık ve net konuşmayı düşünüyorum ben de, eğer ık mık yaparsa devlet düşünebilirim.

X