2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Benim erken yumurtlama ama sadece 1 gun önden gidiyordu son gittiğimde normale dönmüş bence de genetiktir. Bu arada bebegin saga yerlestiyse muhtemelen erkek 🤗

Ayy bakalim kiz cok istiyordum ama bende ruyamda iki kez erkek gordum hic kiz gormedim 😊 insallah saglikla gelir 6+4 ken 7+1 diyordu doktor simdi fark bir hafta olmus bakalim iki hafta sonra nasil olacak 😊 eger erkekse kalp atisi teorisi yanlis diyebiliriz cunku benimkinin 150 ve 180 attiyordu kalbi kontrollerde 😁

Bende 6+4ken gittigimde 7+1 cikmisti ultrasonda ins benimkide hyrlisiyla erkek olur erkek bebisler biraz daha onden mi gidiyo acaba

Aa ayni ikimizin ki hic bilmiyorum ki 😊 dun esimin kardesi sey dedi ilk haftalarda cok hizli buyudugu icin onden gidiyor diyor doktorlar, bende de oyle oldu. Ama sonra bu hafta geride kalmis dedikleri olmustu bana 5. 6 ayimda dedi. Onun bebegi de erkek 😊 belki sonradan bu onden gitmeleri olmaz bizimkilerinde bakalim iki hafta sonra belki cinsiyet tahmini yapar. Sizin kalp atisiniz nasildii 😊

Kizimda midem cok bulanirdi asiri cikarirdim bu hamileligimde bulantim yok denecek kadar az sadece aksama dogru oluyo tuhaf bi his onun disinda kizimda idrar rengim koyuydu tabi hic bisey yiyip icemezdim ondan olabilir bunda acik pek bi belirtim yok aslinda 6+4 iken kalp atisi 140 dedi doktor bebek solumda kizimdada solumdaydi bide bebek kesenin icinde sola daha yakin duruyor kizimda bunlar nasildi bilmiyorum ilk oldugu icin cinsiyeti onemsememistim
Canım inşaallah hayırlı bir oğlun olsun. Göğüslerin nasıl? Benim çok çok büyüdü. Sol daha büyük hatta

Canım yaa o gruptan kim hamile kalsa o kadar çok seviniyorum ki sanki coook çok yakınım biri hamile gibi :KK200: iyiyim canım ben bebiste iyi. Sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik zorlanıyor musun, minik kuşun nasil
Aile olmuştuk orada 😍 Bulantılarım var onun dışında bir rahatsızlığım yok canımmm Allah iyilik versin 😘

Aa ayni ikimizin ki hic bilmiyorum ki 😊 dun esimin kardesi sey dedi ilk haftalarda cok hizli buyudugu icin onden gidiyor diyor doktorlar, bende de oyle oldu. Ama sonra bu hafta geride kalmis dedikleri olmustu bana 5. 6 ayimda dedi. Onun bebegi de erkek 😊 belki sonradan bu onden gitmeleri olmaz bizimkilerinde bakalim iki hafta sonra belki cinsiyet tahmini yapar. Sizin kalp atisiniz nasildii 😊
6+4iken kalp atisi 140 dedi doktor heycanli bekleyise devam:)

Sizce sağa sola tutunma olayı kalp atış hızı cinsiyet belirleseydi bunca yıldır var olan tıp bilimi bunu çözemez miydi 😂 hele sağa sola tutunma işi beni benden alıyor olabilir mi böyle bir şey ya kusura bakmayın
Bencede olamaz iste napalim ya tutarsa:)ama arkadasimn oglunda bulantisi cok az olmustu smdi kiza hamile asiri bulantisi oldu bu tutarmi acaba:)

X