2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Merhabalar anne adayları,

Korunmayı bırakınca adet döngünüzde değişiklik oldu mu?

Ben 6 aydır korunmuyorum, her ay değişik oluyor,
ilk normal süresinden az sürdü,
sonraları erken geldi,
bu ayda 6 gün gecikti.
Benzer durum yaşadınız mı?

Merhabalar, burası anne adaylarının bulunduğu alan, sizlere danışmak istedim,

ilk normal süresinden az sürdü, sonra erken geliyordu, bu ayda 6 gün gecikti.
Valla benim hep düzensizdi.
Hatta bi ara 45günde bir falan oluyordum.
Sonra doktor yumurtlama oldugu sürece sorun yok demişti.
O şekildede hamile kaldım.

Muthis bir bas agrisi yasadim bugun. Goz kapaklarimi acamadim sabahtan aksama kadar. Hamileligimde 30. haftada ilk defa parol almak zorunda kaldim ve ise yaradi. Uzun suredir agri kesici almayinca mi gecti yoksa gececegi mi vardi anlamadim yoksa hamilelik oncesi boyle bir agriyi parolun gecirmesi imkansizdi. Dolunay etkiledi mi bizi ne oldu boyle? Umarim herkesin keyfi yerindedir.
Canım 22.haftaya kadar ben sürekli minoset parol içmek zorunda kaldım 3 günlük migren ağrılarım tutardı aman Allahım ne zor migren ağrısı ,bulantım biyandan..evet uzun süre içmediğin için etkisi daha fazla olmuştur.inşAllah yaşamazsın bidaha🤲

Merhabalar anne adayları,

ilk normal süresinden az sürdü,
sonraları erken geldi,
bu ayda 6 gün gecikti.
Canım birşey daha ekliyim , pskoloji bile adet düzenini etkiliyor.
Yani sen korunmayı bıraktığın için hamile kalma isteği ile beklenti içine giriosun beyin zaten sinyalleri almaya hazır.
Gecikmeler yaşaman normal.
Hele 5-10gün gecikme hepten normal.

Canım birşey daha ekliyim , pskoloji bile adet düzenini etkiliyor.
Yani sen korunmayı bıraktığın için hamile kalma isteği ile beklenti içine giriosun beyin zaten sinyalleri almaya hazır.
Gecikmeler yaşaman normal.
Hele 5-10gün gecikme hepten normal.
Bazen okuyorum benzer durumu yaşayanlar olabiliyor.

Kızlar çok sağolun hastaneye yatırdılar ilaç iğne serum verdiler ciğer geliştirici iğne yaptılar dinleneceksin diyor annemi aradım yola cikti geliyorlar kardesimle izmirden şimdilik durum böyle bebiş ıyiydi şükür gördüm
Çok geçmiş olsun. İnşallah vaktinde gelir kuzu. İğneyi de tedbir amaçlı yapmışlardır. Dinlenince çok iyi olursun inş.

Normal bir durum diye biliyorum. Vücut kendini gebeliğe hazırlarmış. Benim de öyle olmuştu. Korunmayı bıraktığım anda çok ciddi düzensizlik başladı. Tabi malesef bizde başka sorunlar da olduğu için 3 yıl gebelik olmadı. Siz de bir süre daha bekledikten sonra kontrolünüzü ihmal etmeyin.

Normal bir durum diye biliyorum. Vücut kendini gebeliğe hazırlarmış. Benim de öyle olmuştu. Korunmayı bıraktığım anda çok ciddi düzensizlik başladı. Tabi malesef bizde başka sorunlar da olduğu için 3 yıl gebelik olmadı. Siz de bir süre daha bekledikten sonra kontrolünüzü ihmal etmeyin.
Allah şifalar versin inş en kısa zamanda yavrunuz kucağınıza alırsınız.

Benim de öyle oldu hamilelik düşünmeye başladıktan sonra adet düzenim bozulmuştu yumurtlama günlerini kaçırıyordum.Sanırım stresin etkisi büyük. Ovulasyon testi yapmanızı öneririm yumurtlama takibi için

merhaba bnde de cift taraflı var 11 kusur olculmustu 1.5 ay oldu suan 8-9 ölculuyor. fetal mr cekılcktm doktorum suan gerek yok dedı gerekırse dogumdn sonrada bakarız stres olma dedı ama yaptrsamıydım. eşimde doktordan yana kurcalama dıyıp duruyor sızın son durumunz ne
Canım seninle özelde konuşuyorduk. Henüz mr zamanım gelmedi. 8 martta gün almaya gideceğim

Cok teşekkür ederim kızlar destekleriniz için çocuklar küçük diye yatmak istemedim hastanede iğne serum ilaç verdiler geldim evime yarında gene ciğer geliştirici iğneyi olmak için gideceğim hastaneye kanamam çok değildi hatta kesildi bile ama kasılmalar var diye ilaca başladık şimdilik 4 saatte bir alıyorum duruma gore azaltacakmisiz çok şükür açılma falan da yok ztn Allah razı olsun annemden babamdan haklarinı ödeyemem onlar izmirde ben bursadayim hemen çıktı yola geldiler bile yanıma artık bol bol dinlenecek hicbir iş yapmayacaksın dedi doktor aslinda kızlarda erken doğdu diye bu kadar panik oldu birazda kusura bakmayın hakkınızı helal edin uzun uzun yazdim parca parca yazdim ama

Valla benim hep düzensizdi.
Hatta bi ara 45günde bir falan oluyordum.
Sonra doktor yumurtlama oldugu sürece sorun yok demişti.
O şekildede hamile kaldım.
Benimde adetim hep düzenlidir, yumurtluyorum da ama yumurtalar bebek olacak kadar olgun değillermiş.
Neyseki öyle yada böyle 1 tane yapabildim😅

X