2021 Nisan Anneleri

Arkadaşlar ben bugün saat 8de hastaneye yatacağım. 10 gibi de doğuma alacaklar bizim için dua edermisiniz🙏
38+3 üz bugün spinal olacak planlı olarak. İnşallah herşey yolunda gider. Çok heyecanlıyım,şaşkınım,tecrübesizim....
Saglikla kucagina alirsin insallah bebegini canim 🥰

Kızlar kontrolden geliyorum ilaç başladığımız halde nst de sancı çıktı dr.um bu akşam mı yarın sabah mı yatış yapalım diyince yarın sabah olsun hazır değilim dedim 😢 nasip olursa sabah 6da yatış yapıp 8de sezeryana alacak 37+2 olcaz yarın. Dua edin sağlıkla girip çıkalım küveze gerek olmasın
Saglikla kucagina alirsin insallah🥰

Kızlar bende cuma günü 40+3 de kontrole gttim 4 cm açılmam vardı bebek kanaldaydı ama doktorlar çatımın basık olduğunu bebeğin 3700 kg olduğu için normal doğumun olmayacağını söyledi spinal sezeryan oldum. Bebeğim 3985 kg doğdu.emiyor keyfimiz yerinde dünde taburcu oldum Evimizdeyiz tek sorun gaz çıkaramıyor onun dışında iyiyiz hepinize hayırlı doğumlar olsun.
Gözün aydin canim Allah anali babali saglikla büyütmeyi nasip etsin 🥰

Yerim ben onun gamzeleriniiii🥰 masallah pasaya🧿 ay o sünnet isi benim kabusum. Büyük oglumu 1 yasinda genel anesteziyle yaptirmistik beklerken ömrümden ömür gitti simdi bebekte hic beklemeden 4 aylikken falan yaptiralim ciksin aradan diyorum genel anestezi olmadan :KK43: Kiz simdi senin prensin sünnete ihtiyaci yokmu yani? Ay ne iyi olur.
Yarim sünnetli dedi çocuk doktoru canm muhtemelen gerek olucak tamamlanmaya keşke tam olaymış ne güzel olurdu :KK30: zamanı kalmamış tabii yetiştirmedi evladim:KK70:çocuk cerrahisi görsün dedi bakalm randevu alıp goturcez ne diycek:KK17:

Kaç dedi, benimkine 3070 dedi ama bence en fazla 2900 dür, ama kilosu 2500 üstü olunca bi rahat olmalıyız kesin ya, ona emin oldum artık ben
Yatisimi verdiler.Radyolog 2500 olctu ama 370 grm ust alt olabilir dedi suyum cokk cok az o yuzden bebek plesanta direnci olmus beslenmiomus.Yarina kdr kontril sonra olursa suni ile dogum Allah hepimizin yardimciis olsun.

Ben de cumartesi kontrole gittim 10 günde 100 gr almış 2700 dü 2800 olmuş haftasına göre kilosu düşük iyi beslenemiyomusun dedi 😔 perşembe tekrar gitcem kilo alımı durmuşsa sezeryana yönlendirebilirim dedi
Bu durumu ilk kez diyuyirum ve cok saskinim ama olabilio demekki.Ben oglumda hicboyle bisi yasamdim cok ilginc oldu.Ama her hamilelik baska baska.Alimida kotu gitmiodu benim ama simdi 2 hafta geriye dustu.ins 2500 en az olurda kuveze girmez

Yatisimi verdiler.Radyolog 2500 olctu ama 370 grm ust alt olabilir dedi suyum cokk cok az o yuzden bebek plesanta direnci olmus beslenmiomus.Yarina kdr kontril sonra olursa suni ile dogum Allah hepimizin yardimciis olsun.
Hayırlısıyla sağ salim kucağına alırsın canım .açılman var mı peki .kiloyu dert etme küçükler daha hızlı büyüyor diyor herkes baksana önemli olan sağlıklı olmanız ikinizinde

Dünden beri yazdığınızı görüyorum ben de yazmak istedim.ben 2020 Mart ayında bebeğimi kaybettim ve sezaryen oldum. Ağustos ayında da gebe olduğumu öğrendim. Doktorum zaten kısıtlamamıştı 3 aydan sonra tekrar deneyebilirsiniz demişti çok şükür ki ilk ayda kaldım. Bugün 39.haftama girdim. Eğer sezaryen yeriniz için sorduysanız herhangi bir sıkıntı olmaz Allah’ın izniyle

Ben de cumartesi kontrole gittim 10 günde 100 gr almış 2700 dü 2800 olmuş haftasına göre kilosu düşük iyi beslenemiyomusun dedi 😔 perşembe tekrar gitcem kilo alımı durmuşsa sezeryana yönlendirebilirim dedi
Kızlar yeşil mercimek yemeği yapın iyi besliyor bebeği ya da bana denk geldi . Bir de günde bir muz yiiyn. Ben şeker diyeti yapıyorum ona rağmen günde bir tane muz yiyorum meyve hakkımı muzdan yana kullanıyorum. Küçük muzlardan

Hayırlısıyla sağ salim kucağına alırsın canım .açılman var mı peki .kiloyu dert etme küçükler daha hızlı büyüyor diyor herkes baksana önemli olan sağlıklı olmanız ikinizinde
Suanki gebelikten yokmus. Kanalda da deil sadecs az asagiya inmis.onceki gebelikten az bi aciklik varmis.Sunide verseler kanala inme vs stresten cocuk ins zorlanmaz.

acil yardım sevgili anneler, joie kubbie park yatak aldım, içine pamuklu uyku seti
marka ve ebat önerir misiniz? iç döşek 50x90 ebatında

Dünden beri yazdığınızı görüyorum ben de yazmak istedim.ben 2020 Mart ayında bebeğimi kaybettim ve sezaryen oldum. Ağustos ayında da gebe olduğumu öğrendim. Doktorum zaten kısıtlamamıştı 3 aydan sonra tekrar deneyebilirsiniz demişti çok şükür ki ilk ayda kaldım. Bugün 39.haftama girdim. Eğer sezaryen yeriniz için sorduysanız herhangi bir sıkıntı olmaz Allah’ın izniyle
Canım benim içimi rahatlattın çok teşekkür ederim doktoruma da sordum bir sorun yaşar mıyım doğumda dedim yok yaşamaZsın korkma sen dedi

X