2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İste benim ki transfee ömcesi sadece 1 kez kontrol olmus oluyor bilemedim digerlerinde sürekli ölcüme giderdim
Be ilk defa yaptirdigim için tecrübem yok sadece bu tecrubeme gore transfere kadar bugunle birlikte 3 defa gitmis olacagim.

Sana wp tan gondermislerya recete; sende açık bi sekilde ordan sorsana kendilerine. Aklında tereddut kalmasin bence. Belki mantıklı bir açiklamasi vardir doktorunun.

• Beğen
Reactions: bbg
Dogal tup bebek yumurtalarin ilacla uyarilmadan normal seyrinde takip edilip, toplanmasi islemine deniyor.. yumurta rezervi vs gibi problemi olmayan kadinlarda tercih edilebiliyor
Gonal F falan hiç kullanılmıyor mu yani? Bende rezerv normal olmasına rağmen 3 tüp bebek tedavisinde de kullandırıldım da. Kullanmayan var mı bilmiyorum.

Be ilk defa yaptirdigim için tecrübem yok sadece bu tecrubeme gore transfere kadar bugunle birlikte 3 defa gitmis olacagim.

Sana wp tan gondermislerya recete; sende açık bi sekilde ordan sorsana kendilerine. Aklında tereddut kalmasin bence. Belki mantıklı bir açiklamasi vardir doktorunun.
Valla benim hemsirem öyle suratsız ki bisey sormaya korkar oldum🤣21 ine kadar kontrole hic gitmiycem mi dedim hayır 21 i sabah 2 estrofem tb alıp kontrole geleceksiniz dedi bu benim 5.denemem ömcekiler de daha sık kontrol oluyordu hayırlısı bakalm

Gonal F falan hiç kullanılmıyor mu yani? Bende rezerv normal olmasına rağmen 3 tüp bebek tedavisinde de kullandırıldım da. Kullanmayan var mı bilmiyorum.
Yok kullanılmayacakmış bazı kadınlarda bu iğneler ters tepki yapabiliyormuş ve doğal büyümeye bırakınca yumurta daha kaliteli olabiliyormuş. Yani doktorun şimdiki amacı sanırım nasılsa az çıkıyor iğnelerle de olsa. Bu sefer iğnesiz olup az ama kaliteli yumurtalar çıkarmak benim de anladığım bu🤷‍♀️🤔

Valla benim hemsirem öyle suratsız ki bisey sormaya korkar oldum🤣21 ine kadar kontrole hic gitmiycem mi dedim hayır 21 i sabah 2 estrofem tb alıp kontrole geleceksiniz dedi bu benim 5.denemem ömcekiler de daha sık kontrol oluyordu hayırlısı bakalm
Belkide suan bu saglikli yontemdir böyle düşünelim. En iyisini doktorun bilir elbette ve belkide senin için bu doz ve kontrol yeterlidir. Bu da pozitif olacak zaten insallah😇

canım fsh çok değişken bir hormon
önceki değerlerin nasıldı
benim de bir 12 bir 10 bir 15 çıktı
burda bi arkadaşımın sayesinde hayıt tentürüne başladım
baya düşürüyormuş bakalım
bende başlayamadım fsh yüzünden
ayın 21 inde prp olacağım
o da düzenliyormuş hormonları
Hadi hayırlısı canım senin içinde. Benim FSH henüz bir kez bakıldı. Bakalım inşallah yarın da bakarlarsa göreceğim bakalım sonuçları.

Hoşbuldum🌸 inşallah teşekkür ederim..
Hayır doğal yolla gebe kaldım hep, ilk önce bir kez düşük yaptım sonra da hep dış gebelik. O yüzden tüp bebeğe yönlendirdi doktorlar artık bu tüpler sana yarardan çok zarar verir, tüpleri aldır ve tüp bebek yap dediler.. iki kez de tüp bebek denemem oldu ama tutmadı şimdi 3.ye deniyoruz bakalım kısmet🤗
Merhaba ben de 2 kez denedim ama olmadı şimdi bana da tüpleri aldırmayı öneriyorlar deforme olduğu için . Sizin kim aldı acaba ve sonrasında memnun kaldınız mı? Benim çok içine sinmedi bu öneri açıkçası

X