2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Kızlar bugun öğlen doğumum oldu sezaryen, cokk tatlı mis kokulu bi oğlum oldu. Cok ama cok baska değişik bi duyguymuş anlatamam Allahım herkese yaşatsın bu duyguyu . Dikişlerim acıyor zor yürüyorum ve tuvaletimi yapamıyorum çişim var ama saatkerce wc otryom yapamıyorum önerilerinz varsa tecrübeli annlerrr
Hayirli olsun canm Allah anali babali büyütsün insallah.
Benden once doğurdun kiz

Kızlar bu saatte uyanık olan varsa dua istiyorum 🤲🏼 Wc ye kalkmıştım kanla karışık suyum geldi, hastanedeyim yatışım yapıldı. Sağlıkla kavuşurum inşallah kızıma ❤️
Sağlıcakla al canım kucağına inşallah. Rabbim bi avazda kurtarsın tüm hamişleri.

Memede uyuyan bebelere öneriniz var mı kızlar 😂😂 yerine yatırıyorum zırt uyanıyo alıp emzircem 2 çekiyo sonra uyuyo ayy uyanmıyo da her yerini dürtüyorum
Benimde öyleydi . Anne kokusunu alınca öyle olur demişti hemşire. Okadar mincirlardim uyanmazdı. En son baktım 5 dk olmadan uyuyo aliyodum omzuma gaz çıkarma pozisyonunda sırtını sıvazlayınca uyanıyor tekrar tekrar öyle emziriyodum 😂

Sezeryan olanlar sütünüz gelsin diye ne yaptınız?
Komposto incir kayısı üzüm karışık kaynatmıştım iyi geliyor süt çayı bol su ve emzirmek bol bol
İnşallah hemen işe yararlar sana da
Kızlar merhana biz 17 günlük olduk. foruma hiç giremedim doğum yapanlar olmuştur herkese hayırlı olsun ❤️ Benim aşırı yoğun geçiyor günüm elime telefon alamıyorum herkes böyle mi acaba ben mi başaramıyorum yetişemiyorum gibi hissediyorum. Hep uykusuzum 2 saatlik uykular yetmiyor. Bir de göğüs yaralarım hala geçmedi ağlayarak emziriyorum. Hele bir tanesi çok kötü çatlak oldu ve denemediğim şey kalmadığı halde geçmiyor. Şuan o göğsümü sağıyorum diğerini emziriyorum. Sizce süt azalır mı ya dayanamıyorum acısına. Emzirmek fizyolojik bir olay bu kadar acı vermemeliydi :KK43:
Ben lanolin boca ediyorum bir de sürekli avent kalkan takılı duruyor yara olmadı şükür ilk ağzına alırken acıyor sonra geçiyor
O da 10-15 güne geçer inşallah
Sağmak azaltabilir kendini iyi hissettiğin kadar az da olsa emzir bence
Emzirmek çok sabır isteyen bir şey
İlk gün maşallah kızım boş göğsümü sürekli emdi doğal olarak çok acıdı
Hastanede adı çıktı kızım sürekli emen bebek diye 😅
Bir de ne yazık ki burada o kadar az kişi emziriyor ki emzirme danışmanı teşekkür etti kaç kere sanki elin bebeğini emziriyorum 🤣
Kızlar bu saatte uyanık olan varsa dua istiyorum 🤲🏼 Wc ye kalkmıştım kanla karışık suyum geldi, hastanedeyim yatışım yapıldı. Sağlıkla kavuşurum inşallah kızıma ❤️
Hadi inşallah herşey yolunda gider kolayca alırsın mis kokulunu kucağına

Son düzenleme:
kızlar benim bebe bu gece sürekli kusuyor uyuyamıyoruz korkudan. ama ağlamıyor ateşi de yok 🤦🏼‍♀️ mideyi mi üşüttü acaba? bu arada mamayı kusuyor meme vermemiştim hiç.

X