2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Canım gazı vardır benmkide öyle akşamlaeı karnına zeytinyağ masajı yapıyorum üstüne kiraz çekirdeği sarıyorum bide poposuna pışpışlayıp uyutmak çok hoşuna gidiyo. Ben uyutup öyle mama yediriyorum yoksa ağlamaktan yemiyo. Birde kundak yapıp yüzüstü yatırıyorum. Yoksa benmkide uyanık olduğu her vakit ağlıyo maalesef geçici olduğunu düşünüp strese girmycez

Canım sağlık ocağının hekimleri çok ilgilenmiyorlar sanki çocuk Dr gibi değiller kilosuda iyi canım bence hiç dert etmek her ay normalde alması gereken kilo 600gr la 1000gr arasıdır zaten
Canım kendi doktorumuza geldik anlattım muayne etti yüzündeki sivilceler için krem verdi kilosu 3200 çıktı kilo alımı yavaş dedi çok almamış dedi.Mama kesinlikle vermiyosun dedi.Dedim çocuğum açmı kalsın yani doymuyo işte

Krem ne verdi benimde bebeğimin yüzünde sivilceler var geçmek bilmedi. Bugün doktora sorduk mustela nemlendirici krem aldın dedi bize

Canım kaç günlük bebeğim biz ilk 20 gün öyleydik sonradan biraz düzene giriyor stres yapma bebeğini al yanına yat emzir onla kokunu alırken uyusun iyi geldi bize dene istersen

Bugün bir video izledim anne memeyi veriyor bebeğe kahverengi kısımdan biri süt akıtıyor ağzına öyle alışıyormus bebek etkili oluyor bizde ilk bebeğimde denemiştik bunu uçlar olmadığı için tutamamisti kızım baya faydası oldu bize
Login • Instagram
Bu linkte video Instagram da ozgul kalkır diye bir bayan takip et istersen

Son düzenleme:
Dokrorun verdiği ödev ile 3 saat dinlenmiş sağ göğsümü sağdım yarım saatte 40 cc çıktı bu kadar az beklemiyordun. Birazdan sol göğüs sağıcam bakalım o nasış çıkcak. Büyük ihtimal doktor mama başlatacak sütümü yetersiz görüp

Valla bence iyi diğerinden de 40 çıksa al sana 80

Canım kaç günlük bebeğim biz ilk 20 gün öyleydik sonradan biraz düzene giriyor stres yapma bebeğini al yanına yat emzir onla kokunu alırken uyusun iyi geldi bize dene istersen
Canım bugün 20 günlük olduk bizde emziriryorum ama sütüm yetmiyo bence çünkü devamlı aranıyo ve ağlıyo idrar testi istemişti doktor bugün temiz çıktı çok şükür.Doktor ben mamaya karşıyım ama kilo alımı yavaş olduğu için emzirme ve mama vermeye devam et dedi 1 aylık olunca tekrar gel kilosuna bakalım tekrar dedi

Bugün 6. Gün hala kaka yok ama sancısı ağrısı da yok öyle acı acı ağlamıyor hala beklemedeyim
Bizimde bugün 3 gündü yapmamıştı canım kaka tam doktora söyledim kaka yapmıyo die bi baktım ki bizimki döktürmüş doktorda bana dediki mamamın içine zeytinyağı damlat biraz kaka yapımı kolay olsun die

Çok yanlış bebek her zaman sağma makinesinden daha fazla emer bebeği emzirmeden önce tartıp sonra emzirip tekrar tarttırması gerekiyor ki gerçek sonucu görsün

Biz henuz gitmedik kontrole. Gelen pazartesine gidecez, aşı olacak bebek. Ben de takviye sut veriyorum. Yetersiz sutum. Bakalım bizimki nasil gitti.

Annemle eşim alıştırdılar. Ben şırıngayla devam ediyordum tembellik yapıp dayadılar biberonu. Bıraksam emziğe de başlayacaklar.
Onu da çok yaptkk cnm. Şimdi silikon göğüs ucuyla emiyor. Normal de veriyorm hiç emmiyor bile geçer zmnla inşallah
Ahh canık yapmaz mıyım ama sanki gırtlaklıyorlarmış gibi ağlıyor. Dayayamıyorum mememe. Savaşıyor mememe burnuma her yere vuruyor ayaklar hiç durmuyor. Özellikle uykudan uyandığında en aç olduğunda veriyorum yok. Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun
Silikon uçsuz hiç emmiyor silikon ucu 3 gündür kullanıyorum.o olmasa hiçti temasım tutmadığı ciyak ciyak ağladığı için biberonu mecnur veriyoruz yoksa bende hiç memnun değilim yoksa. İnşallah geçer bugünlerde
İlk 3 gün öyle yaptık. Göğsümü verdim şırıngayla az az damlattık 2 şapır şapır yapıp emmedi. O kdar çok ağlıyor kızarıyor sinirleniyor ki memede

Mama verip vermemek senin tercihin canım ama süt yapan çaylar var onları içebilirsin mamaya gerek kalmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…