2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Bizde her hafta çarşamba günü yapıyorlarmış. O cidden saçma olmuş herkes onların dediği zaman müsait olmayabilir. Ya da Allah korusun bebek rahatsız olabilir hastayken aşı yapılmıyor mesela.
Mrb 2. Ay aşısı o şekilde cunku verem aşısı toplu şekilde aciyorlar ve ayni gün tuketimi zorunlu yoksa bozuluyor. O yuzden her bebegi ayni gün çağırıyorlar. Ben özel hastanede yaptiriyorum aşılarını normalde musaitlige göre giderdim orasida ayni şekilde söyledi çarşamba gelin asilari öğün açacağız diye.

Canım yazdıklarına bakılırsa aslında senin var sürekli emse alışır çünkü benim göğüslerim gündüz hiç taş gibi olmuyor hep yumuşak hep emziriyorum hiç ek mama vermedim masallah kilosu da iyi... Galiba seninki memeyi tutmuyordu değil mi? Bir alissa sende çok rahat edersin

Arkadaşlar benim kızım hala silikon meme ucu ile emiyor. Nasıl bıraktırabilirim? Meme ucum yok o yüzden emmek istemiyor öyle

Bizim sadece Kaşlarının başlangıcında Oldu Sarı kabuklanma onlar da zaten şu an geçti kafaya da geçer diye bekliyordum ama kafasında oluşmadı Bilmiyorum bu saatten sonra da oluşur mu

Arkadaşlar benim kızım hala silikon meme ucu ile emiyor. Nasıl bıraktırabilirim? Meme ucum yok o yüzden emmek istemiyor öyle
Sırf meme ucu yokluğundansa şu gönderiye bakabilirsin, kolay bir çıkarma yöntemi vermiş

Ama bebekler silikonun sertliğine de alışıyor o yüzden meme ucu çıksa da hemen almayabilir. Sürekli teklif etmek, uykuluyken emzirmek ve farklı pozisyonlar denemek işe yarayabilir.

Evet çok açken daha zor alıyorlar cidden. Sizin bebeğinizin emme refleksi güçlüydü diye hatırlıyorum belki 4-5 dakikada alacağını alıyordur, emdikten sonra çok süt kalıyor mu sizce?

Bizim oldu canım.zeytin yağı ya da Hindistan cevizi yağı sürüp tersine tarıyoruz ama pek geçmedi yağdan başını arıtmakta çok zor oluyo..şampuanını değiştirmeyi deniycem birde

Bazı aşılar toplu bi pakette oluyomuş ve açınca aynı gün içinde kullanmak gerekiyormuş canım.bizimde tam 2.ayında 2 tanesini yaptılar 3 hafta sonrada verem aşısını ayrıca yaptılar.

Bizimde aynı eller ağızda bazen 2 dk bi başka şeyle ilgileniyorum bi bakıyorum yüzü gözü her tarafı salya olmuşBiz her hafta hatta bazen 2 kere tırnaklarını kesiyoruz doğduğundan beri.Dünden beri ellerini kaldırıp öyle ellerine bakıyor sanırım keşfetmeye başladı

Takibe aldım bi bakayım teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…