Popüler Konu 2021 Ocak Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    210

oxfordlu

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2020
562
844
35
evet ama bnm kızımın dilinin altın böyle bir bağ göremedim, acaba bşka nedeni olablir tutuş bozkluğuda yapmıyorum doğru emzirdiğime eminim 😔
Ben de doğru tuttuğunu düşünüyordum ama değilmiş1 saat uğraştık doğru tutuyor hemencecik sonra geri bir kısmını dışarı bırakıyor kafasını oynatıyor
Eğer kızın emdikten hemen sonra göğüs ucun yuvarlak değil elinle sıkmışsın gibi düzse bu yanlış emzirme demekmiş

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 65 gün geçti.

Lathyrus

👪💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
947
1.919
Ben de doğru tuttuğunu düşünüyordum ama değilmiş1 saat uğraştık doğru tutuyor hemencecik sonra geri bir kısmını dışarı bırakıyor kafasını oynatıyor
Eğer kızın emdikten hemen sonra göğüs ucun yuvarlak değil elinle sıkmışsın gibi düzse bu yanlış emzirme demekmiş
Benimde öyle oluyor ya doğru emiyor sanıyordum.

kirmizicilek16

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
3.310
1.139
33
Şimdi de göbek bağında sıkıntımız var sanırım 🥺 9 günlüğüz, henüz göbek düşmedi. Dibine kadar kurumuş, dibinden ayrılmaya da başlamış ama ayrılan kısımda, göbeğin içinde ıslak görünüm var kızlar normal bişey mi bu? Kuru ve temiz tutun yeter dedi doktoru, hiç bişey kullanmiyodum ama şimdi enfeksiyondan korktuğum için alkol aldırdım alkolle silicem. Koku vs yok ama enfeksiyon olabilir mi ki 😢
Korkma bizim de öyleydi iki güne düştu göbek kendisini toparladı
Doktor kesinlikle hiç birşey kullanmayın dedi bana
Batıkon sürelim mi demiştim Afrika da ki bebeklere batıkon mu sürüyorlar doğal olalım dedi haklı da 🤷 bence birşey sürme canım düzene girer merak etme

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 59 gün geçti.

Prettylittle

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2013
547
833
Ağlıyor kollarını hareket ettiremeyince bizde açıyoruz. En baştan keşke yapsaydık pişman olduk ama geçmiş oldu maalesef
evet dogar dogmaz yapmak lazim haklisin. benim oglumda ben yaptirmamistim geriniyordu kendini uyandiriyordu. simdi kizimi kundakliyorum hep ama bununda kolu bacagi cok oynamiyor uyurken☺️bosuna yapiyor gibiyim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 65 gün geçti.

kirmizicilek16

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
3.310
1.139
33
Altını açarken temiz bezi hemen üstten pipiye tutun sonra kirli bezi çekip poooyu kaldırarak temiz bezi yayın. Benim oğlan 7 yaşında ben öyle yapardım bebekken yoksa her yer çiş 🤣
Ya erkek çocuk zormuş arkadaşlsr bizde her alt değiştirmede neredeyse üst baş değiştiriyoruz geçiyor kenarından bezden kaynaklı mı benden kaynaklimi bilemedim 😌

Sakuraaa

Doğayı sev yeşili koru 🌿
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
1.658
2.210
28
Ağlıyor kollarını hareket ettiremeyince bizde açıyoruz. En baştan keşke yapsaydık pişman olduk ama geçmiş oldu maalesef

Ay bizim sıpa da öyle. Eller yüzdeydi hep anne karnında. Doğarken de eliyle kafası birlikte çıktı. Şimdi uyurken de eller yüzde. Kundak asla yapamıyorum.. Bazen kendine Bi tane yapıştırıp uyanıyor 😅😅😅

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 66 gün geçti.

temmuzz

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2010
6.676
4.030
Ay bizim sıpa da öyle. Eller yüzdeydi hep anne karnında. Doğarken de eliyle kafası birlikte çıktı. Şimdi uyurken de eller yüzde. Kundak asla yapamıyorum.. Bazen kendine Bi tane yapıştırıp uyanıyor 😅😅😅
Büyüdükçe el kol aşağı inecektir. Bizimki de yukarda eller kollar

kirmizicilek16

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
3.310
1.139
33
Ben dün annemden gizli verdim bir cay kaşığı ama dogru mu yaptım bilmem. Dün gaz damlasina başlamıştık ondan mi kimyon çayından bilmem ama gece rahatti şükürler olsun. Yoksa halim haraptı gece
Ben kızımda da vermiştim buna da ilk günler verdim birşey olmadı şükür

Lathyrus

👪💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
947
1.919
Benimde emzirirken eliyle kavga ediyoruz resmen ben çekiyorum o araya getiriyor 😂

kirmizicilek16

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
3.310
1.139
33
Kızlar süt artirmak için bişey yapıyor musunuz?
Beslenmeniz nasıl
Bazen benim oğlan çok agliyor emiyor uykuya geçiyor 5 dk sonra uyanıyor tekrar meme tekrar uyanıyor sütüm yok belli oluyor göğsum yumuşak çekiyor çekiyor gelmiyor
Bol bol su içiyorum aslında bugün çok kafama takıldı 😔

GonulSenligim

Sen gül ki; hayat devam ediyor diyeyim ♥ ♥
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
5.949
11.563
Ay insallah yavrum ya. Valla o kadar bezleyemiyorum ki her altını alisimda komple üst değişiyoruz çünkü çiş sızıyor hep bezin gevşek oluşundan🤷Doktoruna mesaj attım, koku yoksa enfeksiyon olmama ihtimali daha yüksek endişelenme, düşerken bazen tam kurumama olabiliyo dedi. Pazartesi görüşeceğiz ters bi durum olmazsa insallah
Fotodunu da çekip atabilirsin doktora. Ama pazartesiye kadar düşer zaten göbek. Çok sıkıntı olursa baticon sür kurutuyor o zaten. Göbek bağı düşünce de 1 güne kendini topluyor göbek. Güzel haberlerle inşallah 🌸