2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Amin canim gunaydin🌸 dun aksamdan beri bebegi hissedemiyorum, oglene kadar hareketliydi, baya korkuyorum suan, gece de hissetmedim sabahta.. İnsAllah yavruma bisey olmamistir 😥
Iki gun once bende cok korktum ama masallah sonra tak pit pat basladi korkma guzelim baslar az sonra normalmis 28. Haftaya kadar duzenli hissedilmemesi oyle dedi kizlar

Canım kendini üzme anne karnı bizim dünyalık gibi değil tatlım uyuyor belki sen günlük yoğunluktan hissetmedim bide stres sokunca kendini daha zor hissetersin hepsi Allah'a emanet bizim oraya bişey yapma hakkımız yok sadece dua ve beklemek kendini yada kendinizi üzmeyin anneler

Kuzum benim bebis bas asagi pozisyondan bas yukari donmus iki gun arayla ultrasonda görmesem zerre bisey anlamamistim bu zamanlar hareketlerin bi kismini hissedebiliyoruz sadece , bir yazida 24 hafta sonrasinda hareket takibinin mantikli oldugunu okumustum

Ben çift transfer olmuştum biri diğerinden 3 gün geride başladı sonra fark 1 hafta oldu daha sonra 2 hafta olunca kalbi durdu ayrı kese olduğu için çok şükür sıkıntı yaşamadık kaybolan ikiz sendromu olacak bizimkisi bu büyüdükçe öteki küçülüp en son rahim duvarına yapışacakmış bizim gebelikler biraz evhamlı geçecek tüp bebek olduğu için ve birini kaybettiğimiz için ama dediğiniz gibi Rabbim sağlıklı sıhhatli vaktinde kucağımıza almayı nasip etsin ilk zamanlar doktora gittikçe ekranda ilk baktığım şey kalp atışları oluyordu şimdi de sürekli hareketlerini takip ediyorum

Günaydın korkmayın bazen öyle oluyor içiniz rahat etsin isterseniz aile hekimliğine gidip kalp atışlarını dinleyebilirsiniz geçen gün ben de aynı durumdaydım hemen gittim hemşire hanım hemen aldı korkma kalbi gayet güzel atıyor dedi içim rahat etti

Iki gun once bende cok korktum ama masallah sonra tak pit pat basladi korkma guzelim baslar az sonra normalmis 28. Haftaya kadar duzenli hissedilmemesi oyle dedi kizlar

Kizlar Allah hepinizden razi olsun biraz da olsa icim rahatladi, insAllah dediginiz gibidir, sagsalim yavrularimiza kavusuruz hayirlisiyla🤲🏼

Ben ocean plus 1200 kullanıyorum
Yalnız uyarayım çok büyük. Bir 10-15 sayfa önce yutamıyorum diye ağlıyordum 🤣
Zorladım kendimi şimdi biraz alıştım.
Merhaba omega ayrı multivitamin ayrı mı kullanıyorsunuz? Ben de öyle kullanıyordum doktor artık birlikte kullanalım çok fazla ilaç olmasın dedi.

Yavrumu dünden beri hissedememistim kızlar hatta dün affedersiniz ama üç tane gofret yedim yine de tık yoktu bugün tarçınlı süte tepki verdi minik kuzum çok değişik bir his pıt pıt ediyor hala 🤭 bu arada gmz41 gmz41 ilaç çok iyi geldi canım rahatladim en azından gece uyuyabiliyorum kaç gündür Allah razı olsun 🙏🥰

Yavrumu dünden beri hissedememistim kızlar hatta dün affedersiniz ama üç tane gofret yedim yine de tık yoktu bugün tarçınlı süte tepki verdi minik kuzum çok değişik bir his pıt pıt ediyor hala 🤭 bu arada gmz41 gmz41 ilaç çok iyi geldi canım rahatladim en azından gece uyuyabiliyorum kaç gündür Allah razı olsun 🙏🥰
Simdiden yemek mi secyo yoksa :)

Bu hareket olayı bize kafayı yedirmeden hayirlisiyla bi duzene girseydi ☺️

Bende dun tv karsiissindayken ilk defa hissettimm normalde hissedersim ama bu ayri birseymis onlar kucul kucukdu bu baya elimi koydim hissetimm esime seslendim o elini koyunca hic birsey yapmadj esime diyorumki bu kiz senj sevmeyecekk 🤣🤣😂😂 hadi ordan diyorr gor bak biz nasil ask yasayacagiz diyor

Masalalh sizee bizde dun sutlac yemistik ondan sonra hareket etti cikolataya filan kanmadi vallaha vay vay zamane cocuklari bakalim daha neler gorecegiz

Ben bunu şuan gördüm ve gözyaşlarımı tutamadım ne güzel yazmışsın canım🥺 Rabbim bize de kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏
Aminn inş canım. Oğluma tuttuğum defterim var inş ona kendisi baba olacağı zaman vereceğim. Şimdi kızıma da başladım ona da anne olduğunda veririm 🥰

X