2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Başınız sağolsun canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Rabbim arkada kalanlara sabır versin inşallah 🤲🏻Dikkatli olmak lazım tabi ama işte kolay değil yaşananlar sürekli takipte kal yükselmemesine dikkat et.kardeşin kaç yaşındaydı canım bir rahatsızlığımı vardı.yanlış anlama nolur belki konuşmak iyi gelir sana.gerçekten çok üzüldüm 😔
Cook acı gerçekten annemi babamı da kaybettim ama kardeş acısı daha bir başka. Rabbim sabrımızı artırsın. Hiç bir rahatsızlık yoktu kırk yaşında beyne pıhtı attı. Ortanca ablam. O kadar zor ki o kadar acı

Allah razı olsun kızlar 🤲gerçekten tarifsiz bir acı😭 bugün odem biraz daha indi defin için başka memleket e gittik şişti her yerim bugün vücudun sisi inince tansiyon da normal e dönüyor

Cook acı gerçekten annemi babamı da kaybettim ama kardeş acısı daha bir başka. Rabbim sabrımızı artırsın. Hiç bir rahatsızlık yoktu kırk yaşında beyne pıhtı attı. Ortanca ablam. O kadar zor ki o kadar acı
Vadesi bu kadarmış demek canım elden ne gelir bak hiç bişeyi yokken bi anda olanlara.hiç birimiz bilmiyoruz yarın bize neler gösterecek Allah tan hayırlısı dilemekten başka çaremiz yok.gerçekten çok üzüldüm.Rabbim arkada kalanlara sabır versin sağlık versin.Sen nasılsın?tansiyonun ne durumda?

İnşallah canım benim ben de zor bekliyorum biran önce gitmek istiyorum en azından bileyim diye 😍 inşallah rahatlarız her gün bir şey çıkıyor benim çok yine de çok şükür napalım.
Ben mobilyacıya yaptıracağım mecbur canım odamız küçük 😍 güzel gerçekten de

Yaa öyle mi diyorsun inşallah bizim de öyledir canım ya 🙏🏻 Yapı olarak da çok pimpirikliyimdir sürekli kurup duruyorum 😅
Oyledir kuzum korkma sen hiç gidince de görürsün icin rahatlar:)

Vadesi bu kadarmış demek canım elden ne gelir bak hiç bişeyi yokken bi anda olanlara.hiç birimiz bilmiyoruz yarın bize neler gösterecek Allah tan hayırlısı dilemekten başka çaremiz yok.gerçekten çok üzüldüm.Rabbim arkada kalanlara sabır versin sağlık versin.Sen nasılsın?tansiyonun ne durumda?
Aminn 🤲 gerçekten öyle Rabbim sabirmizi artırsın çok zor. 12 ye 7 ydi bugün. Burnum kanadigi zaman korkuyorum oğlumda öyle oldu 8 aylık doğdu. 16 ydi oğlumda. Stresten üzüntüden oldu çünkü önce ki hafta 10 du tansiyon um. Ölçüyor um kontrol amaçlı. İnşallah daha da duzelir

Kizlar. Dün doktor aradi resmen korona olmusum🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄 yani nezle gibiyim ama. Basim su an biraz agriyor bide burnum tikali o kadar sükür. Bugün 6.günüm. bakalim insallah burun tikamasida gecerde tam biter gider

Aminn 🤲 gerçekten öyle Rabbim sabirmizi artırsın çok zor. 12 ye 7 ydi bugün. Burnum kanadigi zaman korkuyorum oğlumda öyle oldu 8 aylık doğdu. 16 ydi oğlumda. Stresten üzüntüden oldu çünkü önce ki hafta 10 du tansiyon um. Ölçüyor um kontrol amaçlı. İnşallah daha da duzelir
Dikkatli ol canım bebeğini düşün tabikide yaşadıklarınız kolay değil Rabbim sabrınızı artırsın ama içindeki bebeğininde sana ihtiyacı var sen iyi olursan o da iyi olur

Kizlar. Dün doktor aradi resmen korona olmusum🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄 yani nezle gibiyim ama. Basim su an biraz agriyor bide burnum tikali o kadar sükür. Bugün 6.günüm. bakalim insallah burun tikamasida gecerde tam biter gider
Geçmiş olsun canım tühh ya üzüldüm gerçekten😔 peki doktorun başka ne söyledi nasıl atlatacakmışsın.inan şu zmnda kimseye güvenip görüşülmüyor nerden bulaştı acaba

Çok geçmiş olsun canım inşallah en hafif şekilde atlatırsın geçer gider☺️

Canım sağlık ocağına haber vermişmiydin hamilelik var diye.devlet hastanesine gitmiyorsan haberleri olmuyor.benimde 2.gebeliğim kızımı aşıya her götürdüğümde söylüyorlardı gebelik olursa haberimiz olsun diye.ama devlet hastanesine gidiyorsan sağlık ocağına onlar haber veriyor
Canım ben özele gidiyorum beni aramışlardı sağlık ocağından. Hala da arıyor ara ara Bi sıkıntın var mı nasıl gidiyor diye soruyorlar. Bence sağlık ocağının ilgisiyle alakalı bu durum

Canım senin yarın gideceğin perinatoloji uzmanı mı ben 24 Mart'ta gidecektim gittiğim hastanede yapılıyor dedi doktor ama radyolog yapıyormuş radyolog yapabiliyor mu organ taramasını?
Yapabiliyor canım çoğu hastanede radyolog var zaten perinatoloji uzmanı her hastanede olmuyor

Canım senin yarın gideceğin perinatoloji uzmanı mı ben 24 Mart'ta gidecektim gittiğim hastanede yapılıyor dedi doktor ama radyolog yapıyormuş radyolog yapabiliyor mu organ taramasını?
Ultrasonografi Merkezi diye geçiyor canım Radyoloji Uzmanı ben ilk defa gidicem bilmiyorum neye bakıyor 🙈

Yapabiliyor canım çoğu hastanede radyolog var zaten perinatoloji uzmanı her hastanede olmuyor
Evet araştırdım bulunduğum ilde sadece 2 tane perinatoloji uzmanı varmış biri özelde biri devlette randevu zor alınıyormuş özelde biraz pahalı peki radyologda aynı şekilde bakıyor mu ben ilk kızımda devlette yaptım randevu almak bu kadar sıkıntılı değildi 1 hafta sonraya veriyorlardı şimdi imkansız bulamıyorsun bulana kadar haftası geçecek radyologda aynı şekilde bakıyorsa oraya giderim

Canım ben özele gidiyorum beni aramışlardı sağlık ocağından. Hala da arıyor ara ara Bi sıkıntın var mı nasıl gidiyor diye soruyorlar. Bence sağlık ocağının ilgisiyle alakalı bu durum
Canım gittiğiniz hastane bildirim yapıyorsa ondan da aramış olabilir ama buradaki özeller yapmıyor maalesef sağlık ocağına sorduğumda da öyle söylediler.hani bizim haberimiz olmazsa herkesi tek tek arayıp hamilemisiniz diye soramayız dediler.ne bileyim herkes kendi düzenine göre bişey söylüyor demek 😒

Doktorun mu yönlendirdi seni
Yok canım benim doktorum gerek görmedi ilk gebeliğimde de gerek görmemişti ama tanıdığım çoğu hamile arkadaş gidip videolarını görsellerini gösterip durdu benimde içimde kaldı bende ondan bu sefer kendim gitme kararı aldım 🙈😊

Yok canım benim doktorum gerek görmedi ilk gebeliğimde de gerek görmemişti ama tanıdığım çoğu hamile arkadaş gidip videolarını görsellerini gösterip durdu benimde içimde kaldı bende ondan bu sefer kendim gitme kararı aldım 🙈😊
🤣🤣🤣Nasıl görseller yani ben ilk hamileliğimde gittim normal ultrasondu sadece detaylı heryerine bakıyorlardı acaba 5 boyutlu ultrason görüntüleri mi

X