2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Selam herkese bende temmuz annesi adayıyım 21. haftadan gidiyorum karın bölgem kilolu bebeği çok az hissediyorum 3.hamileliğim bazen çok tedirgin oluyorum neden böyle diye pazartesi ayrıntılı ultrasonum var inşallah her şey yolundadır.
Hayirlı olsun canım insallah güzel haberler alırsın 😊

• Beğen
Reactions: mnt
Dikkatli ol canım bebeğini düşün tabikide yaşadıklarınız kolay değil Rabbim sabrınızı artırsın ama içindeki bebeğininde sana ihtiyacı var sen iyi olursan o da iyi olur
Öyle canım aynen dediğin gibi. Daha sakin kalmaya çalışıyorum. Elden birşey gelmez şu saatten sonra

Kızlar cinsiyetleri öğrendiniz çoğunuz herhalde. Benim bir doktorum kız dedi çok kesin konuşmadı. Bir doktorumda %70 erkek dedi. Hazırlık yapma ama diyede ekledi.Bu iki yorumun arasında 1 gün var. Acil bir durum için gitmiştim ikincisine. Siz böyle bir durum yaşadınız mı. Ne çıktı sonuçlar merak ettim☺️
Ben varım cnm. Bana tahmin bile etmedi doktorum. Yani cinsiyetimiz belli değil.
Sonuç yani sıfır 😂
Kizlar nasilsiniz kac gundur giremiyodum bugun ayrintilim vardi çok sukur hicbi sorunumuyoz yokmus
Kız sen nerelerdesin. Sana yazdım nasılsın diye. Şekerine baktirin mi? Belirtilerin hep hamilelik sekeriydi

Merhabalar arkadaslar benim yasadig yerde de (Amerika) dogumda oncelikle ebeler oluyor her sey yolundaysa riskli bir durum yoksa. Bebegin kafasi cikinca doktor gelip aliyor dikis gerekliyse dikisi yapiyor nnormal dogumlarda. Kesi genelde yapmiyorlar daha dogrusu yapmamaya calisiyorlar.
Merhaba, 2018'de Amerika'da doğum yaptığımda aynı anlattığınız giib bir doğum deneyimim oldu umarım bu sefer de sağlıkla doğal şekilde doğar bebeğim :) Hangi eyalettesiniz acaba merak ettim?

Ben varım cnm. Bana tahmin bile etmedi doktorum. Yani cinsiyetimiz belli değil.
Sonuç yani sıfır 😂

Kız sen nerelerdesin. Sana yazdım nasılsın diye. Şekerine baktirin mi? Belirtilerin hep hamilelik sekeriydi
Gerçekten mi çok ilginç gerçekten detaylıda ortaya çıkar inşallah cinsiyetiniz Allah sağlık versin en önemlisi o☺️

Merhaba, 2018'de Amerika'da doğum yaptığımda aynı anlattığınız giib bir doğum deneyimim oldu umarım bu sefer de sağlıkla doğal şekilde doğar bebeğim :) Hangi eyalettesiniz acaba merak ettim?
Türkiye de öğle çoğu özel hastane de hafta içi özellikle doktor muayane hastaları oluyor o sırada doğum gelen hastası varsa ebeler hazırlıyor son dakika işte doktor geliyor yoksa her dakika yanında değil
O internet gördüğümüz kadın doğum doktarlari gibi değil çoğu yer onlar zaten çok pahalı

X