2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Merhaba, 2018'de Amerika'da doğum yaptığımda aynı anlattığınız giib bir doğum deneyimim oldu umarım bu sefer de sağlıkla doğal şekilde doğar bebeğim :) Hangi eyalettesiniz acaba merak ettim?
New jersey ☺️☺️☺️ Siz nerdesiniz ??? Benim ucuncu dogum olacak ama cocuklarimdan birisi bizimle digeri malesef sadece 4 gun yasayabildi. Iki dogumum da fena degildi umarim bu da guzel ve kolay bi dogum olur. Saglikla kavusalim insaallah bebeklerimize 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Gerçekten mi çok ilginç gerçekten detaylıda ortaya çıkar inşallah cinsiyetiniz Allah sağlık versin en önemlisi o☺️
Ben tr den değilim, Burda ikili, üçlü yada 4 lü test yok. Detaylıda yok...
Sizlere özeniyorum yani. Gelsem tr ye bebisimi kontrol ettirmek için düşünmüyorum degilim

ayy maşallah sana. :anneadayı: peki şimdiye kadar hiç bi kıpırdama yok muydu ve ilk bebek mi merak ettim.? ben 2. ye hamileyim ama bebeği nedense hissedemiyorum tam anlamıyla.. anlamadım iç karnım mı geniş yoksa içimdeki kıpırtıları gazdır o gaz diye geçiştirdiğimden midir nedir? :KK70: 19. haftama girdim bugün. hafif bi dalgalanma hissediyorum çok nadir. endişelenmemeye çalışıyorum bi yandan da.. o_O
Benimde ikinci 19. Hfta bitince bir anda çok güçlü hissetmeye başladım.onceden ya çok hafifti yada ben fazla hareket değildir o deyip gecistiriyrdum şimdi tam tekme olduğu belli merak etme çok yakknda hissedeceksin. Sık sık yat dinle.hep sol tarafa yatınca demişler ama benimki sırt üstü düz yatınca tekmeliyor

Benimde ikinci 19. Hfta bitince bir anda çok güçlü hissetmeye başladım.onceden ya çok hafifti yada ben fazla hareket değildir o deyip gecistiriyrdum şimdi tam tekme olduğu belli merak etme çok yakknda hissedeceksin. Sık sık yat dinle.hep sol tarafa yatınca demişler ama benimki sırt üstü düz yatınca tekmeliyor
Ben bu gün yer degiştirmesini gördüm cok güzeldi ya ilk sagda tekmeledi sonra karnim dalgalanır gibi oldu hafif sonra solda tekmeledi 😍22+5iz bu gun

Ben bu gün yer degiştirmesini gördüm cok güzeldi ya ilk sagda tekmeledi sonra karnim dalgalanır gibi oldu hafif sonra solda tekmeledi 😍22+5iz bu gun
Ay harika ya benimkilerin değiştirecek kadar yerleri yok içerde anca birbirini tepikliyorlar🤣
Bazen sağlı sollu hissediyorum hah diyorum yine kavgaya başladılar 🤣

Evet ilerleyen haftalarda karnımız resmen bir inip bir çıkacak. Gün içinde çok sık uzanıyorum ve her seferinde hareket halinde yaramazmi olacak nedir pek uykucu değil oğluşum galiba. Tempolu günler beni bekliyor 🙈

Evet ilerleyen haftalarda karnımız resmen bir inip bir çıkacak. Gün içinde çok sık uzanıyorum ve her seferinde hareket halinde yaramazmi olacak nedir pek uykucu değil oğluşum galiba. Tempolu günler beni bekliyor 🙈
Son haftalara doğru daha çok uyuyor diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum 😊

Son haftalara doğru daha çok uyuyor diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum 😊
Valla canım bende öyle duymuştum ama ilk kızım doğmayı beklemicek karnımı yarıp çıkacak sanıyodum 🙊😄😄okadar hareketliydiki dışardan dirseği eli net belli oluyordu hatta bi ara okadar çok korktum gece 1 gibi doktoruma mesaj yazdım gerçi ne bileyim ara ara sancı gibi bişey geliyodu çocuğun hareketinden sandım meğer sancılarım başlamış çocuğun hareketide ondanmış sancıyla sıkıştıkça napsın kuzucuk🙈😄 sabahınada doğuma gittim zaten 🥰

Bütün bebekler tatlış şekilden şekle giriyorlar ısırası geliyor insanın 😍
Aynen öyle bazen diyorumki içimden çıkarıp sevip geri içime sokasım geliyor 🙊😄🥰bide bugün detaylıda görünce iyice heyecanlandım.sağolsun oradaki doktor whatsaptan videolarını resimlerinide gönderdi izleyip izleyip duruyorum 🙈🥰

Valla canım bende öyle duymuştum ama ilk kızım doğmayı beklemicek karnımı yarıp çıkacak sanıyodum 🙊😄😄okadar hareketliydiki dışardan dirseği eli net belli oluyordu hatta bi ara okadar çok korktum gece 1 gibi doktoruma mesaj yazdım gerçi ne bileyim ara ara sancı gibi bişey geliyodu çocuğun hareketinden sandım meğer sancılarım başlamış çocuğun hareketide ondanmış sancıyla sıkıştıkça napsın kuzucuk🙈😄 sabahınada doğuma gittim zaten 🥰
Seni şaşırtmış kız maşallah 😍
Doğum sonrası da gebelikteki kadar hareketli miydi sakin galiba senin kız öyle hatırlıyorum 🤗

Aynen öyle bazen diyorumki içimden çıkarıp sevip geri içime sokasım geliyor 🙊😄🥰bide bugün detaylıda görünce iyice heyecanlandım.sağolsun oradaki doktor whatsaptan videolarını resimlerinide gönderdi izleyip izleyip duruyorum 🙈🥰
Bakmaya doyamıyorsun kuzular doğunca nasıl olacak kim bilir 😍
Inşallah bana da video gönderirler benim randevu aldığım perinatolog biraz sıkıntılı. Ikizlere bakmak istemiyorum artık 2 katı iş yapıyorum aynı parayı alıyorum demiş. Doktorum girdi araya hatir gönül öyle randevu aldık resmen. Başka da perinatog yok resmen mecbur kaldım

Seni şaşırtmış kız maşallah 😍
Doğum sonrası da gebelikteki kadar hareketli miydi sakin galiba senin kız öyle hatırlıyorum 🤗
Hareketli canım hiç durmuyor akşama kadar ama hiç bana eziyeti yok kendisi oyuncaklarıyla oynar sonra toplar bide benim kız başak burcu sanırım ondan heralde derli topludur hep.ben karnı acıktığında yemeğini yaparım bide tuvalet var tabi o kadar.bazen ben ortalığı toplayıp silip süpüreceğim zaman ben sana yardım edeyim anne der öyle yani 🥰

Hareketli canım hiç durmuyor akşama kadar ama hiç bana eziyeti yok kendisi oyuncaklarıyla oynar sonra toplar bide benim kız başak burcu sanırım ondan heralde derli topludur hep.ben karnı acıktığında yemeğini yaparım bide tuvalet var tabi o kadar.bazen ben ortalığı toplayıp silip süpüreceğim zaman ben sana yardım edeyim anne der öyle yani 🥰
Maşallah ikinci de ablasına benzesin valla çocuk anneye yapışık yaşamıyorsa çok büyük nimet.
Bunlar da yengeç olacaklar aileye düşkün oluyor yengeçler başka da bir sey bilmiyorum 🤣

Bakmaya doyamıyorsun kuzular doğunca nasıl olacak kim bilir 😍
Inşallah bana da video gönderirler benim randevu aldığım perinatolog biraz sıkıntılı. Ikizlere bakmak istemiyorum artık 2 katı iş yapıyorum aynı parayı alıyorum demiş. Doktorum girdi araya hatir gönül öyle randevu aldık resmen. Başka da perinatog yok resmen mecbur kaldım
Öyle oluyor zaten uyutsan başında bekliyosun ne zmn uyanacak diye uyansa uyutmaya çalışıyosun çok değişik bişey 🥰
Ayy hadi ya sanki çok bişey yapıyor sinir oluyorum böyle tarz insanlara 😡

X