2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Günaydın canim. Bende süslü pualu sepet besiklerden vardı.ailem getirmişti. Alti gelinlik gibi olanlardan.. gece bebegi almaya kalkarken sürekli ayağıma takılırdı sinir olurdum 😅 onun dışında derinliği az olduğundan dolayı ben sevmemiştim. Acaba hepsi mi böyledir bilmem ama. Çocuk biraz büyüdüğünde içinden dışarı sarkip da düşecek diye çok korkardim. Sonra içim rahat etmedi hep eşimle aramızda yattı.. kullanamadim diyebilirim.. anne yanı yatak veya park yatak çok daha kullanışlı geliyor bana.
Sagol canim

ayy maşallah sana. :anneadayı: peki şimdiye kadar hiç bi kıpırdama yok muydu ve ilk bebek mi merak ettim.? ben 2. ye hamileyim ama bebeği nedense hissedemiyorum tam anlamıyla.. anlamadım iç karnım mı geniş yoksa içimdeki kıpırtıları gazdır o gaz diye geçiştirdiğimden midir nedir? :KK70: 19. haftama girdim bugün. hafif bi dalgalanma hissediyorum çok nadir. endişelenmemeye çalışıyorum bi yandan da.. o_O
Canim benim ilk bebisim🙈 simdiye kadar böyle hissetmemistim. Hergün olmuyor zaten kipirti. Ve inan kipirdadigi zaman gaz mi bebkmi oldugunu anliyorsun🤣🤣 18.haftanin basindan basladi bende kipirdi. Ama dedigim gibi öyle hergün olmuyor. Sende sanirim baslardasin. Bu hafta veya haftaya olur insallah🙈 hic endiselenme lütfen. Illa cok kipirdiycak birsey yok🙈

Günaydın kızlar:) 1 1992Sevda kuzum benimki sepet besinlerin dikdörtgen olan O 60 a 120 ve kademeli olarak iç kısmı aşağıya indiği icin bebek uzun süre yatabilir :)

Evet ilerleyen haftalarda karnımız resmen bir inip bir çıkacak. Gün içinde çok sık uzanıyorum ve her seferinde hareket halinde yaramazmi olacak nedir pek uykucu değil oğluşum galiba. Tempolu günler beni bekliyor 🙈
Aynen canım bizimkide kıpır kıpır ama babası elini koyuyor bekliyor vurmuyor gdce kac kere vurdu babası elini koydu hic banamısın demedi kıpırdamadı 😂

Sağol canım😘 İnşallah böyle devam eder diye dua ediyorum. şuan çok küçük dönem dönem huyları değişiyor belli bi yaşa kadar bakalım zaman bize ne gösterecek
Benim yigenimde öyleydi bebekliginden beri usludur ve suan 7 yaşımda 7 aylık kardeşi var ona bakıyor 😊 uyutuyor oynuyor tabi annesi yanındayken yapmasına izin veriyorlar

Canim benim ilk bebisim🙈 simdiye kadar böyle hissetmemistim. Hergün olmuyor zaten kipirti. Ve inan kipirdadigi zaman gaz mi bebkmi oldugunu anliyorsun🤣🤣 18.haftanin basindan basladi bende kipirdi. Ama dedigim gibi öyle hergün olmuyor. Sende sanirim baslardasin. Bu hafta veya haftaya olur insallah🙈 hic endiselenme lütfen. Illa cok kipirdiycak birsey yok🙈
😅 Ya daha erken dönemde ayy bişi kipirdadi dediğimi hatırlıyorum.13 de falan.. ama işte önceden olup da haftalardır bi tık duyamamak tuhafıma gitti. 19 unda randevum var. Sabırsızlıkla bekliyorum 🤗

Benim yigenimde öyleydi bebekliginden beri usludur ve suan 7 yaşımda 7 aylık kardeşi var ona bakıyor 😊 uyutuyor oynuyor tabi annesi yanındayken yapmasına izin veriyorlar
Küçük annelik yapıyor desene ne güzel 🥰benim kızım 3.5 yaşında kardeşi doğduğunda 4 yaşına yakın olacak ama ona rağmen sürekli kardeşimi ben uyuturum anne ben sütünü içiririm diyor.2 komşum 3 ay arayla doğum yaptı onlara gittiğimizde de bebek ağlasa beşiğini sallıyor o susana kadar ninni söylüyor emziği düşse veriyor.bende kardeşinede böyle yapar heralde dedikçe kardeşini kıskanır bi doğsun görürsün diyorlar.ayy ne bileyim hiç öyle yapacakmış gibi gelmiyor ama o da küçük şimdi eminde olamıyorum 🤔

Kızlar bana instada gezinirken sürekli bebek eşyaları ile ilgili reklamlar çıkıyor. Şimdi de manuel göğüs pompası çıktı.yorumlar aşırı iyi geldi. Bebeği emzirirken diğer göğüsten akan sütleri sağıyormus. Sagdikca buzluğa atarim veya emmeyi bırakırsa biberonla veririm. Ben ikna oldum diyebilirim 😊 alsam mi sizce? Duydunuz mu bu markayi hiç? Mochi adı.

Eklentiler

• Screenshot_20210306_123754.jpg
    Screenshot_20210306_123754.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20210306_123817.jpg
    Screenshot_20210306_123817.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar bana instada gezinirken sürekli bebek eşyaları ile ilgili reklamlar çıkıyor. Şimdi de manuel göğüs pompası çıktı.yorumlar aşırı iyi geldi. Bebeği emzirirken diğer göğüsten akan sütleri sağıyormus. Sagdikca buzluğa atarim veya emmeyi bırakırsa biberonla veririm. Ben ikna oldum diyebilirim 😊 alsam mi sizce? Duydunuz mu bu markayi hiç? Mochi adı.
Sürekli ben de karşılaşıyorum. YouTube’da alanlar da memnun kalmışlar. Ben de almayı düşünüyorum.

X