2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Benim eşim de akrep. Herşeyden herkesten şüphe duyar acaba neden böyle dedi neden böyle yaptı ne yapmak istedi galan diye. Sizin eşinizde de var mı?
Önceden çok fazla vardı öyle takıntıları biri bişey dese hemen ne demek istedi niye böyle yaptı diye kafasında kurar dururdu yaş ilerledikçe hayat yordukça daha az takmaya başladı bu aralar psikoloji kitapları da okumaya başladı onların da faydası oldu galiba 😀😀

Açıkçası aslan burçları zor ama yengeç burçları da hep içine kapanık üzerler kendilerini. Oğlumun çok sessiz sakin olup olayları içine atıp atıp üzülmesini istemem sanırım.

Aa ben primayı görmedim yeni mi paylaşmış ? Ben yaklaşık 1 sene önceki paylaşıma bakmıştım ☺️ Ne alacağımı şaşırdım şimdi. carrefourdakinin de içeriği değişmiş. geriye sleepy, baby me birde prima kalıyor o zaman. trendyolda da epey satışı olmuş sleepynin. Bebek deterjanıda siveno ve green clean içerik olarak temizlerinden.. onda da ne alacağımı bilemedim. Bu arada içeriği temiz olan deterjanlar leke çıkarmada etkili değilmiş pek onda da babyme leke cıkarıcı önerilmiş.Yıkama öncesi lekenin üzerine sıkmak gerekiyormuş
Çok yeni değil canım ben sabitlenenlerden ıslak mendillere baktım orada baya övmüş primayi, trendyolda yorumlarına da baktım herkes çok memnun ben de güvendim aldım memnun kalırım inşallah. Deterjan konusunda ben de kararsızım yarın e bebeğe gideceğim artık alacağım bir şey.
Deterjanı oğlumda roxy sabun tozu kullanmıştım ama şuan bende sabun kokusuna karşı allerji var ondan sanırım sıvı alacağım. Siveno ya da green clear alabilirim hangiai uyguna denk gelirse
Sivenoyu herkesten duyuyorum ben de ama içeriği güzel olan deterjanlar da leke çıkarma konusunda biraz başarısız deniliyor kafam çok karıştı 🤷🏻‍♀️

Kızlar size birşey danışmak istiyorum. Şeker yükleme yaptırmak istemediğimi söylemiştim. Tokluk şekerime bakmamı istedi 3 gün boyunca. Cuma ilk gün 82 cıktı, dün 94 bugün 140 🙁 sizce yarında yapmalımıyım ne yapayım bilemedim. Yediklerime dikkat etsem geçer mi ? Ya da yükleme gerekir mi? Dün akşam üzü, çilek yemiştim. Sabahta ilk lokmam cupcake oldu unuttum ondan mı acaba sınırda cıktı

Açıkçası aslan burçları zor ama yengeç burçları da hep içine kapanık üzerler kendilerini. Oğlumun çok sessiz sakin olup olayları içine atıp atıp üzülmesini istemem sanırım.
Hepsi de oyle degil canim burclarin basinda doganlar farkli sonunda doganlar farkli kişilikteoluyor bizimki ortasindan yakalayacago için yengec burcunu istiyorum😊

Kızlar size birşey danışmak istiyorum. Şeker yükleme yaptırmak istemediğimi söylemiştim. Tokluk şekerime bakmamı istedi 3 gün boyunca. Cuma ilk gün 82 cıktı, dün 94 bugün 140 🙁 sizce yarında yapmalımıyım ne yapayım bilemedim. Yediklerime dikkat etsem geçer mi ? Ya da yükleme gerekir mi? Dün akşam üzü, çilek yemiştim. Sabahta ilk lokmam cupcake oldu unuttum ondan mı acaba sınırda cıktı
Tabi gecer canim yediklerimiz ile ilgili yukseliyor zaten kahvaltida iki haşlanmış yumurta peynir ve bol yesillik ye dedi doktorum aksamlarida protein agirlikli ya da sebze agirlikli beslen yanina salata bol limonlu olmazsa yogurt mutlaka tuket dedi bir kac gun dene bi canim istersen

Ooo yediklerinde tam seker deposu meyve hic onerilmiyor bu donemde aslinda canim elma genelde ama can bu ceker az az yiyeceksin ☺

Canım bu kdrla bisey olmaz korkma benim bile.200u buldu o yüzden yaptrdm 300 ckti ilk ölçüm ona rağmen 1 hafta dikkat et dedi o yüzden sana hayli hayli der biraz dikkat et yeter die bana bile direk iğne vermedi

Tabi gecer canim yediklerimiz ile ilgili yukseliyor zaten kahvaltida iki haşlanmış yumurta peynir ve bol yesillik ye dedi doktorum aksamlarida protein agirlikli ya da sebze agirlikli beslen yanina salata bol limonlu olmazsa yogurt mutlaka tuket dedi bir kac gun dene bi canim istersen
Sağol canım dikkat edeyim o halde bana nasıl beslenmem konusunda birşey demedi ilk gebeliğimde yaptım bunda yaptırmak istemedim ailede de yoktu. Israr etti yaptırmam için ama başka yolla öğrenebilirsem öyle yaptırayım ona göre ilerleyelim demiştim.
Canım bu kdrla bisey olmaz korkma benim bile.200u buldu o yüzden yaptrdm 300 ckti ilk ölçüm ona rağmen 1 hafta dikkat et dedi o yüzden sana hayli hayli der biraz dikkat et yeter die bana bile direk iğne vermedi
İçim rahat etti canım. Yediklerine dikkat ettikten sonra Tekrar ölçüm istedi mi peki senden 1 hafta sonra tekrar yapalım gibi

X