2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bir dolap alacağım bir de beşik canım sanırım odadan vazgeçtik yani bizim yanımızda olacak yoykonun park beşiğinden düşünüyorum bakalım 🥰
Anladım canım bende dolap almışken şifonyerde aldım takım olsunki seneye tekrar almak zorunda kalmayım diye. Benim gardıropum falan ancak eşimle bana yetiyor odamda cok büyük değil bebeğe ekstra esyaları için yer ayıramayacktım ondan en iyisi oda dizelim dedik evde ekstra bos odamız vardı iyi de oldu düzenli oldu bizim için

Anladım canım bende dolap almışken şifonyerde aldım takım olsunki seneye tekrar almak zorunda kalmayım diye. Benim gardıropum falan ancak eşimle bana yetiyor odamda cok büyük değil bebeğe ekstra esyaları için yer ayıramayacktım ondan en iyisi oda dizelim dedik evde ekstra bos odamız vardı iyi de oldu düzenli oldu bizim için
Yeriniz yoksa tabi en mantiklisi canim

Aslinda 31 32 olacak 38 de dogarsa yetisirde once dogarsa bilmiyorum canim
İnşallah sağlıkla zamanında doğsun bebislerimiz 🤲🤲🤲
Belki ufak tefek şeyleri sipariş ederim bakalım ama iyi fikir oldu dediğin az kalacak zaman🥰

Ben esime sahur hazirlamiyorim kendisi hazirliyor sagolsun sabah kalkinca da kahvaltimi hazir ediyor
Benim eşim kendi hazırlamaya kalksa bana daha çok iş çıkarır 😂😂 ben hazırlayıp yatıyorum kendisi topuyor masayı o sabah kalkıp işe gidiyor ben o arada aç karnına ilaçlarımı içiyorum çok sonra kahvaltı yapıyorum

Teyzelerim puset örtüm geldii 🥰

Eklentiler

• 8FDFF904-23D9-46C1-8DAE-E6A791021AF9.jpeg
    8FDFF904-23D9-46C1-8DAE-E6A791021AF9.jpeg
    130,1 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar odayı hazırlayınca atacağım demiştim fikir olsun sizlerede🥰
B BaSa86 sana atarım demiştim hatta canım ancak tam bitirebildik
Maşallah. Kız bitirmişim ne çabuk. Ben daha hiç bir hazırlık yapamadım (cinsiyetin den dolayı)... Üç çocuk büyütürsen maşallah. Ben oda yapmicam bir sene zaten besikte yanımda yatıyor.... İki çocuk odasında kızlar işgal ediyor 🤣🙈

Kızlar ben hiç birşey almadım şuan hazırlıklara bakınca çok geride kalmışım diye düşünüyorum bayramdan sonra alacaktım her şeyi geç mi kalırım:KK17:
Bende almadım birsey cnm... Bir arabasını aldım... Öbür eşyalarını haftaya cinsiyetini söylerse doktorum alacağım inşallah. Odada yapmicam. İki çocuk odam var orada Kızılarimin. Zaten bir yasa kadar yanımda yatıyor bebisler hep...

Kızlar ben hiç birşey almadım şuan hazırlıklara bakınca çok geride kalmışım diye düşünüyorum bayramdan sonra alacaktım her şeyi geç mi kalırım:KK17:
Bende almadım daha sadece iki tane 5li hastane cıkısı var bu gün isimliyi sipariş verdim havlu battaniye bi tanede müslin bezi var 4 tane çıtcıtlı body var 5 tanede corap 😊

Regenesis kullanıyorum bir de d vitamini alıyorum. Sprey seklinde

Multivitamin kullanmıyorum sadece d vitamini kullanıyorum .magnezyuma da yeni basladim

Möllers kapsül ve regenesis max kullanıyorum canım

İmom omega kullanıyorum

Ayrı ayrı hepinize teşekkir ederim kızlar..
Genelde çubuk öneriliyormuş

Ben imom omega kullanıorm cnm
Kizlar tesekkur ederim cevaplar icin, ben 24.haftadayim bu haftadan sonra düzenli balık yenmesi gerektigini ogrenmistim, ben de oyle duzenli yiyemiyorum canim istemiyor,daha onceki haftalarda dr.uma omega 3takviyesi alayim mi diye sordugumda gerek yok sadece balikta yok, cevizde soganda da var alirsin herturlu demisti😬 ben yine de takviye alsam mi bilemedim, haftaya kontrolum var yine bi sorucam bakalim ne dicek😅

Kızlar selam nasılsınız nasıl gidiyor hamilelikler?
Ben Tetanoz aşısı için kan verdiğimde alt siy e bir karaciğer enzimim en fazla 35 olması gerekirken 44 çıktı. Acaba aranızda böyle bir şey yaşayan sonradan değeri düşen oldu mu?
Üzerinden baya zaman geçmiş ama canım benimde sağlık odağındaki tahlilimde Alt değeri 50 cıktı siz ne yaptınız çok önemli bir şey mi acaba

Benjm kizim babasi yanimiza geldiği an kipir kipir oluyor dogmadan babaci oldu dayaklik kizim😊
Benimde tam tersi anacı 😂eşim diyor sen onunla konuşurken benden bahsetmiyorsun ondan oğlum beni sevmiyor 😅

X