2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
çok teşekkür ederim insan tedirgin oluyor ya da ben çok endişelendim çok sağ olun biraz rahatladım. bu arada yanlış söylemişim cumartesi evde test yaptım pazar kan testimde 373 çıktı.

çok teşekkür ederim insan tedirgin oluyor ya da ben çok endişelendim çok sağ olun biraz rahatladım. bu arada yanlış söylemişim cumartesi evde test yaptım pazar kan testimde 373 çıktı.
O zaman bugün daha 2 gün olmuş 700 - 800 civarıdır betanız yani görülmesi mümkün değil zaten. 2 günde bir ikiye katlar beta hcg hormonu düzenli test verip artışı takip edin 1500 - 2000 aralığında olduğunda görebilirsiniz inşallah olumsuz düşünmeyin en önemli şey stres yapmamak bebeği de etkiliyor hep iyisini düşünün

haklısınız çok teşekkür ederim :) burada hep daha kısa zamanda kesenin göründüğünden bahsedildiğini gördüğümden acaba kimyasal gebelik mi söz konusu dedim ama kanama falan yok. yarın umarım artışta görürüm değeri ve sorunsuz devam eder :) desteğiniz için çok teşekkür ederim tekrar :)

son adetimin ilk gününden itibaren alınırsa bugün 6 hafta 1 gün
Canını sıkma ultrasonla sonadet tarihinde fark oluyo şuan benim 7+6 olmam gerekiyo ama tam 7 haftaligim bebeğe göre benim 5 Kasım'da 5 haftalıkken beta HCG 2092 olduğunda alttan muayene ile kese göründü bundan önce 26 Ekim'de beta HCG 674 gibi biseydi karından ultrasonla gözükmedi eğer karından ultrasonla bakiyosan arada mutlaka bı kaç gün fark olur endişe edilecek bi durum yokk inşallah görürsün keseyi

Rica ederim hamilelik süreci herkeste farklı ilerliyor kimseyle kıyaslamayın kendinizi :) Güzel haberlerinizi buradan alırız inşallah :)

karından bakmadılar ama ben de adet döngüsü ile alakalı olduğunu henüz hesapladığımızdan daha erken olduğunu tahmin ediyorum. inşallah görürüm sağ olun

karından bakmadılar ama ben de adet döngüsü ile alakalı olduğunu henüz hesapladığımızdan daha erken olduğunu tahmin ediyorum. inşallah görürüm sağ olun
Güzel haberlerini bekliyoruzinşallah bende cuma günü güzel haberlerle dönerim

Bu cok iyi
Buna da bakiyorum iyi galiba

Doktor mu duydu sana dinletti mi cnm

Bizim 6 yillik evlilik, ondan oncesi 5 yillik da sevgililik. Maddiyat hayat sartlari vs erteledik ama o dusunceler bende hala var ne kadar vakit de gecse hep hazir miyim diye dusuncekmisim demek ki. Hayirlisi olsun saglikli sihhatli dogsunlar insaallah.

Yok özel bir durumum falan yok diyorum ya sebebini de sormadım o an. Ben üzülerek yaa ben kefiri hiç içemiyorum diye üzülerek söyledim kesin faydalıdır gebelikte düşğncesi ile öyle deyince şaşırdım kendimce sorguladım ama bir mantık bulamadım.

Devleti bilmiyorum da ozelde aldilar esimi de beraber duyduk

Benim beta 1489 du kese görünmedi salı gitmiştim cuma gel dedi cuma net biçimde göründğ.

Benim beta 1489 du kese görünmedi salı gitmiştim cuma gel dedi cuma net biçimde göründğ.
anladım hayırlısıyla kucağınıza almak da nasip olsun :) benim değerim şu an için görünecek kadar yüksek değil belli ki, yarın öğreneceğim yeni değeri bakalım hayırlısı neyse o olsun...

Canım balık yağı ağır metal içermiyorsa zararı yok aksine bebeğinin beyin gelişimi için faydalı bile
benim kanda hamilelik pozitif çıkınca doktor hemen folik asite başlamamı söyledi ben de ocean mummy diye bir takviye alıp kullanmaya başladım içinde balık yağı da var folik asit ve başka vitaminler de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…