2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar vajinada baskı hissine alıştım artık o normal geliyor. Kasılmalarla beraber alt tarafta baskı hissine de alıştım. Ama bu akşam tuhaf bir şey hissediyorum makatta bir baskı hissi var. Tuvaletim yok ona eminim. Tuvaletim varmış hissi de değil zaten. Sadece içeriden makata doğru bir baskı var batma gibi. Özellikle doğum yapan veya ikinci bebeği olanlar bu hissi biliyor musunuz? Ya da benim gibi hisseden var mı aranizda kızlar?
Kiz ben eveli gece sormustum da galiba bebek asagiya iniyor diye surekli tuvalet istegi geliyordu

Merhabalar❤Bugün kontrole gittim.Bebeğimin yumurtalığında 4 cm kist görüldü. 7 Temmuz'da perinatolog tarafından kontrol edilecek.Dualarınıza talibim.İnşaallah riskli bi durum değildir.İster istemez moralim bozuldu.Rabbim sağlık versin tüm yavrulara💕
Canım inşallah birşey çıkmaz Rabbim ol der olur sağlıkla kavuşmayı nasip etsin yavruna inşallah dua edelim Allah'a siginalim insalah güzel haberler alırız senden 🤲🤲🤲🌺

Daha doğurmadım kızlar merak etmeyin dün doktora gittik benim bebiş 3.5 kg olmuş gün aldık 5 Temmuz dedi doktorumuz çok doğuran var mı inşallah herkes iyidir kaç bebisimiz oldu acaba okuyorum sayfaları şimdi 🤗
Ya giremeyince merak ettim seni benimde doğum tarihim netleşti 5 temmuzda ☺️ beraber doğurucaz o zaman inşallah 🙈

Kuzum kilo arttıkça cc de artırcaz demişsin ya biz 1 haftadır emzik değiştirdiğimizden beri 60cc den direk 120 cc ye geçti 90 cc yediriyorum 5 dkka geçmeden bi 30 cc daha yapıyorum tek seferde 220 yapmadım hernekadar hemen içsede 1 ayda 800 gr almışız ebe güzel dedi ama farkediyorum 1 haftada biraz hızlı aldı gibi şimdi 2655gr bebiş 120cc mama yiyo 3 saatte acıkıyo kaka çiş normal birde anne sütühiç almıyo ama biz çokmu yediriyoruz acaba bu şartlarda sence doktora sormadım hiç çocuk aranıyoveriyom doyunca mümkün değil ağzını açmıyo zaten fikir alabilirmiyim senden 😊
Bazı bebekler öyle olabiliyor canım birde benim bebegim prametüre doğduğu için belkide şuan 75cc 90cc arası yiyor beni iyi emerse 60 cc yetiyor az bi dibinde bırakıyor ama beni pek emmese 75cc 90 cc yiyor doktora sor ama doymayan bebek aglar hep
Bu arada mamanın üzerindede yazıyor kaç cc verilir diye . Belki cocuktan cocuga fark ediyordur

Meraba ben bugün başladım tup bebeğe adana da yaptiraniniz var mi kızlar ben adana da başladım öncesinde astalife ve q10 kullandım sadece bugün gittim başladık gonal f ve birsuru göbekten yapılan iğneler hepimizin pozitifi olsun inşallah
Merhaba hangi marka Q10 aldınız

Günaydın kızlar :halay::halay::halay::halay::halay:

Evettttt bugn kontrolü olanlar vardııııı
Gelsin güzel haberler inşallah 🎈🎈🎈🎈

5 temmuz bebelerimizde çoğalıyor maşallah bereketli gün :KK70:
Bana da 3 Temmuzda doğuracakmışım gibi geliyor bu cumartesi yani 😄 Ama benim hislerine pek güven olmuyor 😂

Ama neden bilmiyorum bu sabah farklı hislerle uyandım bugün sancilanicakmisim gibi hissediyorum bakalım ne olacak 🤔

X