2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Merhaba canım geçen hafta ben de 5+3te gitmiştim kalp atışı duyamadık dün gittim 6+2de duyduk çok şükür normal yani doktorum da öyle demişti :)
Çok sevindim cevabınız için. 😍 Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın. Bi bebeğimi kaybettim. Bende kan pihtilasmasi var genetik test yapıldı. O yüzden çok tedirginim. Içimi rahattnz çok sagolun

Kızlar bişey sorucam 6+2 de kalp atışı duyulur mu acaba cuma ya randevu alacaktım ama dolu görünüyor çarşamba var sadece alsam mı bir hafta daha mı beklesem sürekli gitmekte istemiyorum hastalık var diye 🤔🤔

Mnkpnda Mnkpnda kızlar bu ilacı 2 gün sabah akşam düzenli kullanın sonrasında da devam edin gerçekten ise yarıyor ben de ilk 2 gün kusmaya devam ettim ve 5 6 kere çıkarıyordum şimdi sanki normal ilaç gibi sabah akşam içiyorum etkisi azalmaya başlayınca kötü oluyorum
yaa çok teşekkür ederim. inşallah işe yarar.❤

Kızlar ben şehir dışındayım ailem burda değil evleneli de 5 ay oldu daha komşularla tam samimi olamadım. Birine gittim sadece . Şimdi de bulantım lsizligim olduğundan kimseyi cagiramiyorum kendimi çok yanliz hissediyorum sık sık ağlıyorum. Hamileligin de duygusal etkisi oldu tabi

Iyi akşamlar kızlar. Kan sulandırıcı kullanan arkadaşlara bi sorum olcak. Eczaneye gittiğinizde kaç kutu iğne alabiliyorsunuz.sgk sadece bir kutusunu karsiliyomus o yüzden 10 günde bir sağlık ocağına gidip iğne yazdırmam gerekiyormus çok saçma değil mi

Bayagi birsey ogrenmisim bende nasip olur gebeligim devam ederse ben ikili taramadan baskasini yaptirmicam dedim esimde sacmalama ne isterlerse yaptiririz diyor aslinda mantiken hepsinin ayni oldugunu anlatamadim kendisine😊
Ablam 2.hamileligine 3 lu ve 4 lu test yaptırmadı zaten doktorlar da ikisinin aynı olduğunu soyluyolar 2li yı de ben yeni duydum zaten inceden bilmiyodum

Sonunda bende hem bebeğimi gördüm. Kalbini duyduk. Eşimi içeri alması için doktora rica etcektim. Ama heyecandan adamı dışarda unutmuşum 😉 sat la da nerdeyse uymlu çıktı çok şükür

Kızlar ben şehir dışındayım ailem burda değil evleneli de 5 ay oldu daha komşularla tam samimi olamadım. Birine gittim sadece . Şimdi de bulantım lsizligim olduğundan kimseyi cagiramiyorum kendimi çok yanliz hissediyorum sık sık ağlıyorum. Hamileligin de duygusal etkisi oldu tabi
Aman canim bende oyleyim kimseye gidip gelmiyorum cagirmiyorum da covidten dolayi

X